Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w poniedziałek bede 18+5, ale bardziej niż na płci zależy mi na tym, czy wszystko się prawidłowo rozwija u dziecka. Jeśli chodzi o pracę, to od połowy października jestem na zwolnieniu, nie ze swojej chęci, ale mój bezlitosny zarząd uznał, że nie mogę brać na siebie tyle stresu ile normalnie. Ale jeśli mam być szczera to już mi całkiem fajnie w domu, bez tych wszystkich paragrafow, pisania uchwał i innych bzdur

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina91

Ja od niedawna bo od 5 miesiąca jestem też na zwolnieniu nie zdążyłam się jeszcze tym nacieszyć, ale nie żałuję bym się męczyła z tymi bólami brzucha niby nie jest to praca fizyczna bo jestem księgowa, ale powiem Wam usiedzieć te 8 godzin i dużo stresu zawsze miałam... Jak któraś z Was pracuje to podziwiam i niski ukłon

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Ja od połowy listopada na zwolnieniu ale wcześniej wybierałem pojedyncze dni na urlop. Praca w mojej sytuacji nie wchodzi w grę. Leżę większość doby. I to miałam na myśli mówiąc że się do ślubu nie nadaję teraz bo to jednak kilka godzin w innej pozycji niż leżąca nawet przy małym rodzinnym przyjęciu. Właśnie wróciliśmy z obiadu u rodziców, byliśmy od 13.30 i ja idę spać. Boli mnie mocno. Kurcze ciężko mi jest.. Czuję silne parcie i niestety znam to z poprzedniej ciąży.. Czeka mnie ciężka druga połowa.

Domka gratulacje! I super że zdrowe. Ja mam połówkowe dopiero w 1 tygodniu stycznia. A w poniedziałek zobaczymy czy jakaś wiadomość mnie czeka.

Odnośnik do komentarza

Domka1 witaj w gronie chłopaków;) my tez się na dziewczynkę nastawilismy bo mamy dwie. A tu bedzie rodzynek.
To ja mam późno to połówkowe bo 13 stycznia. Ale skoro tak sami wyliczyli to tak ma być. Wogole po Nowym roku lekarz kazał mi robić krzywą cukrową. To poprzednio robiłam w 28tyg A teraz będę w 20 raptem ja nie wiem co o tym myśleć.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Pink to masz mniej więcej tak jak ja połówkowe. Ja w 20t5d. Obecnie 16t2d.
Odnośnie krzywej to chyba coraz więcej tych cukrzyca wychodzi. Ja miałam cukier na czczo 100 i w drugim badaniu 99 więc już w 7 tygodniu byłam na krzywej i mam ja baba placek...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki, jak Wam mija niedziela? U mnie moje chłopaki śpią po pierwszym daniu, więc mam ciszę i spokój. Dziś przy śniadaniu rozmawiałam z mężem o tym, czy gdybym mogła rodzic naturalnie chciałby byc przy porodzie. Bez zastanowienia powiedział, że tak, że był przy pierwszym i że przy drugim też by był gdyby nie cc. A pamiętacie jak się Wam zalilam, że mąż ma doła z powodu ciąży?

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Monika ale to przez ból głowy czy coś się martwisz?
Pink no to cudnie:) przyjemnego wsluchiwania się
Kath no u nas też trochę zajęło zanim zobaczyłam u męża radość i rozczulenie. Tymbardziej że go martwi jego wiek. Jest ode mnie prawie 10 lat starszy. Sami z siebie się śmiejemy że w takim wieku można mieć nieplanowaną ciążę.

Ja w przeciwieństwie do wczorajszego dnia dziś fantastycznie. Nawet obiad ugotowalam cały sama. Wyczyn :) I cieszę się że jutro zobaczę maleństwo. Martwię się też trochę bo nie czuję ruchów. Wiem że to zmienne tak wcześnie, ale wczoraj się tak nacierpialam.
Powiem Wam że czasami naprawdę bardzo mi jest ciężko i płaczę.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina91

Trzymam kciuki za Wasze wizyty zobaczycie że dzieciaczki zdrowe. Ja na swoją muszę czekać aż dwa tygodnie niestety. Słuchajcie jak często czujecie ruchy? Ja właśnie zaczęłam odczuwac powoli ale to było dosłownie parę razy i narazie cisza cisza

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Karo no to i za Was kciuki. My z Kath na tą samą godzinę.
Paulina bo to tak jest na początku. Ja pierwsze trzy dni codziennie wieczorem, potem cisza, później znów dwa dni coś lekko czułam, a teraz cicho siedzi matkę nerwuje;)

Odnośnik do komentarza

Olu jak wychodziłam z domu dla ciepła ale brązowa, myłam głowę dziś w kuchni.. Siostra przyszła a mi założyli właśnie holtera
Też czekam na wizytę do 19 na prenatalne, jeśli chodzi o ruchy maleństwa szczerze nie wiem czy czuje..
A wieczorami są bardziej ruchliwe bo nie chodzimy i nie kolyszemy
Dziewczyny jak po wizytach??

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Dziewczęta.. Otóż tak: dziecko dobrze,ja do bani. Szyjka poszła o cały centymetr w 10 dni. Wygląda na to że ten ból w piątek i sobotę to właśnie ona. Kolejną wizytę mam za 2 dni. 6 nosp i 4 luteiny. Leżeć z nogami w górze. Nic nie robić. Ja tylko ciasto upiekłam w ten piątek. Zdawało się, że to nie jest jakiś wielki wysiłek.
Dziecko cudowne. Silne. Nogami kopie w sondę jak się próbuje je badać.
Tak się boję..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...