Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ola Ja mam napady morenowe ich to wal nie nie obchodzi a jak coś powiesz jeszcze wydra na Ciebie ryja ze jak nie pasuje to mam się wyprowadzić. Tak w pokoju ale i tak za przeproszeniem gow o daję...
Kath Czytałam że właśnie bliskość bliskiej osoby pomaga w rozluźnienie i w odczuciu bezpieczeństwa więc z taką osobą porodu idą lepiej niż samej

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuska90

Kath ja za każdym razem mam badanie na fotelu + usg. Wizyty na początku co 2 tygodnie teraz eymusilsm na moim gin co 3 tygodnie. Zgodził się ale niechętnie. A skoro nic mi się nie dzieje to nie widzę powodu żeby co 2 tygodnie płacić mu 150zl za wizytę. A większość znajomych chodzi do innych lekarzy i wizyty mają co 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

U mnie też wizyta co 4 tyg i zawsze badanie + usg, z tym, że do badanie trwa mniej niż minutę
PinkRose ludźmi się nie przejmuj, brzuszek masz śliczny, to jest u Ciebie kolejna ciążą tak samo jak u Oli i macie prawo już mieć większe brzuszki od pierwiastek. Poza tym pamiętajcie, jedyną kompetentną osobą do oceny wielkości Naszych brzuszków jest ginekolog i nikt inny. Ja się ostatnio nasłuchałam, że mam za mały a wcale taki mały nie jest
Azu jejku, widzę, że u Ciebie nic się nie poprawia... :/ dużo siły Kochana! Mój też ostatnio gra :D ale na dniach wraca do ochrony na grupę interwencyjną i będzie miał dyżury 24h więc póki jeszcze ma chwilę to niech gra

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Ja to mam wizyty co 10-14 dni. Nawet jak się umówimy na 3 tyg to się nie udaje. No ale mnie to się nie powinno do statystyki wpisywać. Dr zawsze połowę kasy za wizytę bierze ode mnie. Wie że i tak zaraz przyjdę.

Kath ja bym się z jednym z Twą mama zgodziła. Jak samopoczucie? Wyjaśniła się kwestia ewentualnej anemii?

Odnośnik do komentarza

Mam anemie, nie jakaś duża, ale jednak. Ze mną to jest tak, że ja od zawsze bylam przemeczona i zapracowana, bo mam taką schize, że wszystko musi być perfekcyjnie i to się na mnie odbija. Teraz, kiedy jestem na zwolnieniu, wcale nie wyleguje się na kanapie, bo ciągle coś znajdę do roboty.

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Jak ja się dziś źle czuje. Nie wiem to chyba ta pogoda bo od rana ciemno z włączonym światłem w kuchni siedze.
Dopiero wyszłam z pod koca, dobrze że mam córkę grzeczna okryła mnie kocem ogladala bajki. A obok moja kotka. Senna jestem bez sił do życia. A tu muszę się ruszyć do laryngologa na kontrolę z córką. Słuch na szczęście odzyskała;) pogoda u mnie fatalna.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Pink dopiero w poniedziałek. Nic takiego nie robiłam żeby plamic. Od leżenia to się raczej nie plami.. 4 no spy dziennie i 200mg luteiny. Nikt mi już nic więcej raczej nie wymyśli. Leżę. Czekam. Brzuch miękki..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...