Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra20

Hej. Niewiele więcej wiem, ale zapewniał, że rodzą się zdrowe dzieci z gorszych wyników. Więcej uwagi poświęcił tematowi szwu szyjki i mam być spakowana wieczorem i czekać na telefon. Ogólnie dziecka nie oglądał zbytnio, mam często usg, za 10 dni się widzimy znów gdybym nie była akurat na oddziale; badał tylko szyjke dokładnie z obu stron, zrobiliśmy badanie czystości, żeby już w szpitalu było to krócej spędzę tam czas. Myśleliśmy co odstawić żeby plamienia utemperowac. Ogólnie do poniedziałku mam dużo decyzji do podjęcia..
Ale dobrze było zobaczyć tego słodziaka machajacego rączkami. Taka płaczliwa jestem i chyba sobie zaraz coś kupię,bo już nawet leżeć nie mam w czym taki brzuch duży.

Nicolle to poczekamy sobie razem.

Cornelsa może jeszcze nie odkryła co byś chciała zjeść? Ja to bym może i jadła ale przez cukrzycę niewiele mogę, więc tak jem bo trzeba, nie jakoś szczególnie ze smakiem. Najgorszy jest ten posiłek przed snem. Ostatnia rzecz na jaką mam ochotę o 22 to kolacja nr 2.

Odnośnik do komentarza

Cormelasa mi też apetyt nie dopisuje, zachcianek nie mam, a od wielu rzeczy mnie odrzuca, np jak biorę się za surowe mięso żeby je przygotować do zrobienia to jest dramat, nie jestem w stanie wtedy zapanować nad odruchem wymiotym. Ale jak już jest upieczone albo uduszone w sosie to nie mam problemu, żeby je zjeść

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Cornelsa o nic się nie martw dziecko weźmie co ma wziąć z Ciebie. Choćby miały by Ci się zęby popsuć:/ ja tak miałam w pierwszej ciąży. Tyle że ja miałam te straszne wymioty do 5 miesiąca.
Jak się obawiasz to bierz jakieś witaminy. Ja tez nie mam apetytu i szczerze mało jem. Mniej niż przed ciążą. Ale nie wmuszam w siebie. Jem dużo owoców malutki obiadek i miseczkę zupki. Wystarczy....żeby dziecko rosło, A rośnie;)

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

Cornelsa tak jak mówią Dziewczyny, Dziecko co potrzebuje to weźmie choćby Tobie miało zabrać. Mnie długo męczyły codzienne mdłości, teraz zdarza się sporadycznie. Zdarza się, że nie mam apetytu i wtedy po prostu w siebie nie wmuszam tylko jem ile potrzebuję. Jeśli się tym martwisz porozmawiaj z ginem
Angelis sporo dziewczyn ma problemu z tarczycą, niektóre również biorą ten sam lek co Ty. Żaden lekarz nie przepisałby Ci w ciąży leku, który koliduje z obowiązkowymi wręcz suplementami więc bez obaw

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Angelis pewnie chodzi Ci o jod, biorę ten sam preparat. Wątpię żeby lekarz to przegapił ale do pytaj dla pewności i spokoju.

A my trochę uspokojeni. Podjęliśmy ostateczna decyzje że amnio nie ryzykujemy. Nie robimy też nifty bo albo wyjdzie że wszystko ok, albo że może jednak coś, a to też tylko test a nie diagnoza jak w amnio. Kochamy je już bez względu na wszystko więc niech się dzieje co ma być.

Odnośnik do komentarza

Black_Panter28, PinkRose widzę, że mamy taki sam dylemat. U nas imię dla dziewczynki już dawno było wybrane, jednak okazało się, że będzie chłopczyk i mamy nad czym myśleć ;) Jak narazie pojawiło się kilka propozycji Kacper, Wojtek, Patryk jednak najbardziej wahamy się między Hubertem a Wiktorem :) co myślicie o tych propozycjach ?

Odnośnik do komentarza

My naszczescie imiona i dla dziewczynki i dla chłopca mamy od dawna wybrane teraz tylko czekamy na określenie płci :) udało nam się zapisać na prenatalne 28.11 i będzie to 20+4 także myślę że dobry termin i będzie wszytssko widać a wizyta normalna 19.12 i mam nadzieję jeszcze przed świętami jakieś przewidywania znać ❤️ hihi chciałabym rodzinie niespodzianke zrobić na gwiazdkę. A co do apetytu to i ja go nie mam, jestem głodna to chodzę i nie wiem co zjeść, naszczescie są mandarynki i to po nie najczęściej sięgam jak nie wiem co zjeść a śniadania i kolacje jem troszkę na siłę.
Miłej niedzieli Kochane!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Co do imion bardzo ładne mi się jeszcze podoba Jakub
Ale u nas ostatecznie Cezary dla synka
Wgl wczoraj byliśmy u szwagra xD i jego dziwczyna nauczyła mnie wróżby płci dziecka wyszło chlopiec, z kalendarza chińskiego też chłopiec. Teraz się śmiejemy że jak będzie chłopiec to wróżka zostanie dziewczyna szwagra :D
Czekamy na 19 grudnia mam nadzieję że się pokaze :D

Odnośnik do komentarza

U nas imię to taka sama niewiadoma jak płeć. Na ostatniej wizycie lekarz już widział, ale ja uparcie staram się wytrwać w niewiedzy. Chociaz przeczucie mówi mi, że będzie trzeci chłopiec. Za tydzień mam kolejną wizytę, ale nie wiem czy tym razem wytrzymam, żeby nie zapytać. Mama i teściowa bardzo by chcialy już wiedziec. W poprzednich dwoch ciazach znaliśmy płeć po polowkowych, ale imiona chłopcy i tak dostawali po porodzie, bo wcześniej nie było pomysłów.

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Aleksandra słuszna decyzja,wszystko będzie dobrze!
U mnie z apetytem też raczej słabo z racji że śniadań wcześniej prawie wcale nie jadłam i wogole jadłam jak byłam głodna to teraz na siłę coś wmuszam A za bardzo nic mi jakoś nie smakuje A jeszcze jak gotuje to też jakiś wstręt na sam widok surowego mięsa mam,jeszcze z owoców to dobrze że są mandarynki właśnie.

A co do imion to też mamy już wybrane jak chłopiec to Gabriel A dziewczynka Nadia.
Miłego popołudnia Wam życzę

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

Domka moja prababcia miała na imię Nadiedża, była Rosjanką i zdrobniebie to właśnie Nadia. Z takich wschodnich imion to np Olga. W ogóle u mnie w rodzinie kobiety miały takie imiona, że raczej ciężko się nimi inspirować, chociaż ładne to jednak w dzisiejszych czasach dziewczynka o imieniu Larysa, Halszka czy Domicela nie miałaby łatwego życia. Miałam ciotke o imieniu Greta, ale strasznie teraz dużo tej młodej Szwedki w mediach i mi osobiście coraz mniej zaczyna to imię podobać. W każdym razie u nas kwestia imienia czy to dla chłopca czy dziewczynki pozostaje otwarta

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

U nas imię musi spełniać warunki męża i dzieci zgodnie z wytycznymi wpisują pomysły na kartkę. Obecnie jest kilkanaście w tym śmieszne wyrazy spełniające warunki męża ale niebędące imionami dla ludzi. Bawią się. Pewnie się określimy jak poznamy płeć. Ja kupuje ubranka neutralne, ale bardziej mi się podobają chłopięce. Może to coś znaczy;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...