Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Aleksandra Kochana spokojnie... Wiem, że masz pełno obaw, ale bądź dobrej myśli, zobaczysz, że po prenatalnych będziesz spokojniejsza :) A dzieciom powiesz jak poczujesz się pewniej
Domka jejku zazdroszczę...! Ja wizyta 5.12 a prenatalne 18.12 także jeszcze miesiąc... powiedz mi, bo kurczę nie mogę sobie przypomnieć, to pierwsza ciążą?
Karolina miło Cię widzieć! Ja przed chwilą skończyłam leczo i zjedliśmy :) cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku
Kath oj współczuję... mam nadzieję, że po tym ciężkim dniu dzieci pójdą szybko spać i będziesz miała chwilę żeby odpocząć

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

Dziękuję za wsparcie bardzo. Jest mi dziś wyjątkowo potrzebne. Byłam twarda ale niby krwiaka już nie ma a tu znów parę dni po wizycie akcja i to ze skrzeplinami małymi. Wybaczcie opis. Stresuję się i martwię jak ono tam jest dotlenione. Na ostatniej wizycie lekarz słuchał przepływów przy pepowinie i mówił że bardzo dobrze jest. Po ciężkim wieczorze i dniu teraz jest idealnie. Czysto, spokój, miękki brzuch. Leżę sobie żeby później móc mecz obejrzeć.

Kath u mnie dziś też świetlica ale dziewczyny duże, po 8-9 lat to miałam spokój względny.

Odnośnik do komentarza

Black_panter mój jest wielki ale.to od jedzenia Mięśnie zupełnie nie trzymają Jak leżę to nic nie widać, ale to dopiero 12tc No i mdłości ograniczają mnie żywieniowo
Olka trzymam kciuki za wtorek Teraz leż ile możesz
Ja niestety walczę z zapaleniem oskrzeli Właśnie podłączyłam się pod inhalator i już wiem czemu dzieci tego nie lubią Z nosa kapie, oczy łzawią Katastrofa jakaś

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra20

homar wracaj do zdrowia, jak mi szkoda,ze cierpisz. Ciężko być chorym w ciąży.

Mój brzuch widać. Jestem niska i drobna, nie ma się gdzie rozkładać, więc wypchniety do przodu mimo że to połowa 13tc. Ale też jestem już trochę stara ;) mięśnie nie te. W ciąży z córką nie było widać nic długo.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra głowa do góry, będzie dobrze.
U mnie brzucha nie widać, z resztą w poprzednich dwoch ciazach też tak było, dzieciaczki się na tylnej ścianie macicy ulozyly i to pewnie jeden z powodów. Czasami przez to nie czuje, że jestem w ciazy. Jeszcze jak meczyly mnie codzienne wymioty to "ok", a teraz abstrakcja jakaś

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

homar wracaj szybko do zdrowia! Trzymam kciuki żebyś jak najszybciej poczuła się lepiej
Aleksandra Karolina u mnie to wygląda jakbym po prostu była gruba -.-' a to dziwne, bo przed ciążą miałam płaski brzuszek i 48kg.... No zobaczymy jak to będzie
Kath mnie niestety jeszcze sporadycznie mdłości męczą.. :/ kiedy Ci przeważnie wychodzi brzuszek?
Domka może w późniejszym czasie jednak zmienisz zdanie, zobaczymy jak to będzie :D

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...