Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Czaarna122 ja już nie pamiętam, kiedy jeansy miałam na sobie ostatnio.. :( ba! legginsy i dresy niektóre maja zbyt ciasną gumkę, muszę je troszkę niżej spuszczać, bo mnie gniecie i mi niewygodnie :D ja odliczam do piątku, do 16 - weekend wolny, a potem wtoreczek bo lecę do lekarza więc wzięłam sobie wolne, korzystam z przywilejów podpisania umowy o pracę :D

Odnośnik do komentarza

Witaj gosc720. Ja w lipcu skończyłam 36 lat więc jestem w tym samym wieku co Ty. Obawy mam tak samo tym bardziej że jestem po poronieniu w 17 tyg. U mnie wie tylko mąż i siostra a tak nikomu na razie nic nie mówimy póki już nie będzie widać. Nie martw się za dużo bo to szkodzi Tobie i maleństwu. W którym tygodniu ciąży jesteś?
Co do fejsa mi też pasuje

http://fajnamama.pl/suwaczki/p8k31qp.png

Odnośnik do komentarza

Linda, a gdzie w Krakowie masz za darmo prenatalne? Chyba, że masz skierowanie?
Ja jestem z Krakowa.

Dziewczyny, założyłam grupę i na razie nazwałam Grupa Testowa. Możecie ją odnaleźć czy jest dla Was niewidoczna?
facebook.com/groups/383771999242596/

Znajdźcie mnie na fejsie: Dorota Wołkowska (Świerczek) Kraków, na profilowym czarna sukienka i rozpuszczone włosy, zdjęcie w tle z różowymi magnoliami.
Piszcie priv z nickiem stąd to dodam do grupy :)))

Odnośnik do komentarza

Mnie się bardzo przydała podusia do karmienia (takie małe C), nie miałam kojca, bujaczka, osłonek na szczeble, ani innych zbędnych gadżetów. Mieliśmy karuzelkę z muzyką i białym szumem (choć i tak najlepsza suszarka z youtube'a) i matę z miękkich puzzli. Teraz będę od początku wszystko kupować bo niedawno oddaliśmy potrzebującej rodzinie.
Także nie mam nic! Trochę ciuchów tylko.
Kinga, nie kupuj za dużo - większość to chwyt marketingowy :P
Z jedną rzeczą bym tylko chciała spróbować teraz - chusta!
Młodą moją nosiłam w flytai (Fidella) to takie nosidło, ale trochę jak chusta bo wiązane i bardzo to lubiła. Ale chciałbym nosić też maluszka, a do nosideł dziecko musi umieć samo siadać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...