Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dziewczyny mnie też wieczorami mdłości dobijają. Rano z resztą też jest źle. Mam dość A gdzie do 12 tygodnia.
Tak test pappa to test podwójny. Ja robiłam w 2 ciąży bo dostałam skierowanie nawet na NFZ bo pierwsza córka jest niepelnosprawna. Choć to żadna wada genetyczna, ale wtedy lekarka wpisała w kartę że pierwsze dziecko chore to udało mi się za Free zrobić te prenatalne. Teraz mam skierowanie Ale lekarz nie chciał kłamać i będę płacić. Ja mam chore dziecko i chce wiedzieć w razie co. Choć wiem że będzie dobrze. Dobrze że o tym piszecie jutro muszę się umówić.
Miłego wieczoru i spokojnych nocy bez mdłości.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

Kath Wpadka nie wpadka to i tak owoc miłości. Zrozumiałe że szok ale nie wolno też się obrażać za takie coś w końcu w 50% to też jego sprawka. No mam nadzieje ze się otrząsnie i będzie dobrze :)
Black_Panter Staram sie nie biegać po schodach wolno ale w ciągu 1 godziny chyba z 15 razy w górę i w dół. Po pracy brzuszek boli i muszę się położyć to jakoś pomaga ale boję się żeby to nie zaszkodziło.. Chyba że to moje przewrazliwienie
U mnie prenatalne 28.10 i narzeczony ze mną idzie :) Udało mu się załatwić wolne
PS: po 2h odpoczynku nie mogłam wstać. Jak już wstałam nie mogłam wyprostować nóg tak mnie łydki bolą :/
AniSza Na spokojnie troszkę się nas tu pojawiło porównując początek forum :) Co do prezentu świetny pomysł :D

U mnie jaknmamie mówiłam że właśnie zaczęłam 8tc to się zdziwiła to już? A narxeczonemu bo mamy taką książkę jak pokazałam jak już może wyglądać maleństwo to oczy jak pięć złoty zrobił :)
Co do prenatalnych to chce zrobić bo może to pierwsza ciąża ale chce wiedzieć czy wszystko dobrze. A papa nawet nie wiem co to za badania

Odnośnik do komentarza

Black_Panter28 rozumiem :( jak powiedziałam swojemu lekarzowi, że mnie kręgosłup boli, to mi powiedział że w tak wczesnej fazie to jeszcze niemożliwe jeśli brzucha nie ma :( a też turbo mnie boli a już po półtora tyg leżenia to w ogóle. Nie wiem czy można iść w ciąży do jakiegoś fizjoterapeuty sobie ulżyć?

Odnośnik do komentarza

Linda , Black_Panter Ucisku na razie nie ma co wywoływać raczej bo za wcześnie, może być rwa
Linda odnośnie fizjoterapeury czy masażu niestety w pierwszym trymestrze nie można ze względu na to że to są silne oddziaływania, chyba że stopy. Ale broń boże kręgosłup. Dopiero w 2 trymestrze ale to i tak delikatnie. No i 3 trymestrze zakaz no za to poród można wywołać. Wiem bo troszkę uczylam się na masażu i na praktykach bo siostra była w ciąży i ja bolało to pytałam czy mogę jej pomóc i taka odp dostałam.

Odnośnik do komentarza

karokarolina ja biorę dupka ale nie zauważyłam żebym miała jakie kolwiek boleści związane z tym lekiem. Bolała mnie głowa jak byłam przeziębiona ale to 2dni trwało, więc do wytrzymania. Nic nie brałam na ból. Czekałam aż przejdzie po nocy :)
Ja dziś ledwo wstałam do pracy, tak mi się nie chciało iść ze płakać mi się normalnie chciało :( bez sensu. Ale za to 3tygodnie do następnej wizyty!!! ❤️✊

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, doczytałam Was, bo przez weekend mnie nie było. :) Zostałam Chrzestną wczoraj. Moja córcia (3 latka) zachwycona dzidziusiem i przy wszystkich mojemu dziadkowi wykrzyczała "a mama ma dzidziusia w brzuszku!!". Także cała rodzina wie. Hahaha

Ja mdłości też mam. Wczoraj wieczorem pierwsze wymioty. Oby były bardzo sporadyczne. Strasznie słaba jestem. Ledwo do pracy kompa przytaszczyłam. :(

Odnośnik do komentarza

Azu Linda ucisk mogę mieć, bo mam problemy z odcinkiem lędźwiowym i biodrem, już kilka razy miałam podobnie, ale nigdy aż tak mi nie zblokowało nogi :/ dzisiaj troszkę lepiej na szczęście

Czaarna u mnie tak wieje od wczoraj, że dziś jak szłam do sklepu rano to mną miotało na wszystkie strony :D

Doooris Gratulacje! Haha przynajmniej już masz to z głowy :D

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Black_Panter28 współczuję bólu nogi, oby szybko przeszło bo domyślam się jakie to uciążliwe jest w szczególności, że niedługo zaczniemy przybierać na wadze

linda może ten kręgosłup od czegoś innego boli? Chociaż moim zdaniem na początku ciąży też można czuć dyskomfort z tym związany. Wiele dziewczyn w pierwszym trymestrze ciąży to dotyka i chyba nie jest to przypadek, że boli a akurat są w ciąży

Azu i co zgodziłas się iść?

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

kama gratulacje, pisz jak najwięcej, doświadczonych Mam nam tu brakuje :)
azu ja miałam to samo od początku, u mnie niestety skończyło się na L4 :(
Black_Panter28 haha, mnie też dziś zwialo z chodnika :p jeszcze w dresie szłam, więc jak taki ostatni menel się poczułam :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...