Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wizycie.
Widoczny pęcherzyk ciążowy z zarysem pęcherzyka żółtkowego.
Kolejna wizyta za dwa tygodnie.Cieszę się na razie ostrożnie, choć w poprzedniej grudniowej poronionej ciąży pęcherzyk zobaczyłam dopiero w 7 tyg, a to bylo niestety za późno.
Dziewczyny spróbujcie zamiast kawy pić sobie yerba mate, zdrowsza i ma mnóstwo innych właściwości :)

Odnośnik do komentarza

tak bardzo dobry znak :)
to znak, że ciąża jest po pierwsze wewnątrzmacicy, a nie poza, po drugie, że na razie rozwija się prawidlowo.Na tym etapie wszystko sie może jeszcze wydarzyć, ale jestem dobrej myśli .
Tego i tobie i pozostalym dziewczynom życzę:*

Azu
camilla

Trzymam kciuki żeby się teraz wszystko ułożyło :)
Powiedz mi czy to dobry znak z tym pęcherzykiem, niestety nie jestem obeznana jeszcze na ten temat..

Odnośnik do komentarza

Też chciałam się zapytać co tam u lekarza ?
Jak się macie dziewczyny- u mnie minął pierwszy szok i teraz się ciągle zamartwiam czy będzie ok, jak tylko czytam coś na temat ciąży to wszędzie pojawia się jeden temat - poronienie, czy wy też się schizujecie czy raczej podchodzicie na spokojnie?
Mi udało się przyspieszyć termin lekarza z 11.09 na 09.09, bo już nie mogę wytrzymać, chyba jeszcze sprawdzę będę czy na pewno rośnie :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
U lekarza dowiedziałam się że kuleczka ładnie umiejscowiona w macicy, według ostatniej miesiączki i gdyby cykl był 28 dniowy to miałabym termin na 28 kwietnia i byłby to 6 tydzień. Ale na usg wyszło że to 5 tydzień czyli miałam ten dłuższy cykl. I nie dostałam w takim razie jaki to termin :D
Mam już pełno skierowanie i mam już zapisane 3 wizyty do przodu.
I oczywiście mam zdjęcie. Pęcherzyk wielkości 3,4mm.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie czyli 18.09 ,wtedy okaże się co dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość NaRazieAnonim

KaroKarolina
I jeszcze mam pytanie co z kawą? Piłyscie przed ciaza ? Ja pilam okolo 4 filizanek dziennie, teraz ograniczam do 1-2 cappuccino, lub 1 zwykłej z expressu, a Wy ?

Ja piję dwie kawki dziennie. W pierwszej ciąży od 6 tygodnia nie mogłam pić, bo mi śmierdziała. Dopiero wróciłam do kawy po 20 tygodniu mniej więcej. Teraz u mnie dopiero początek,nie mam jeszcze objawów oprócz senności i bólu głowy i kawa mi smakuje. :)

Odnośnik do komentarza

Azu
Hej dziewczyny :)
U lekarza dowiedziałam się że kuleczka ładnie umiejscowiona w macicy, według ostatniej miesiączki i gdyby cykl był 28 dniowy to miałabym termin na 28 kwietnia i byłby to 6 tydzień. Ale na usg wyszło że to 5 tydzień czyli miałam ten dłuższy cykl. I nie dostałam w takim razie jaki to termin :D
Mam już pełno skierowanie i mam już zapisane 3 wizyty do przodu.
I oczywiście mam zdjęcie. Pęcherzyk wielkości 3,4mm.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie czyli 18.09 ,wtedy okaże się co dalej.
super !
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...