Skocz do zawartości
Forum

Czy to juz?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w kwietniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Od tego czasu zaczęliśmy się starać o dzidziusia z mężem. W tamtym miesiącu @ spóźnił mi się 12 dni dostałam, ale był bardzo słaby jedna podpaska wystarczyłaby na cały dzień wiadomo z higieny zmieniłam częściej. W tym miesiącu @ nie wystąpił, przez 4 dni miałam brązowy śluz. Dwa pierwsze dni mocno ciemny, dwa późniejsze bladawo brązowy i bardzo mało teraz nie ma nic jedynie troszkę ciągnącego się białego śluzu. Dzisiaj zaczęły bardzo boleć mnie piersi, biustonosz mnie razi.. Od 4 dni czuje się jakbym miała podwyższoną temperaturę, ale ogólnie czuje się okej, tylko doskwiera mi mała zgaga od 3 dni i częste bóle głowy na koniec dnia. Zauważyłam jeszcze, że 7h snu to już dla mnie za mało gdzie standardowo wystarczyło mi tylko 6h. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Może powinnaś wykonać test ciążowy albo zrobic test z krwi. Beta hcg. Jak będą ujemne to tylko ginekolog ci zostaje. Bo może to zawirowania hormonalne po tabletkach i organizm dochodzi do siebie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...