Skocz do zawartości
Forum

Ograniczanie wydatków na ślub/wesele


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam rodzinę - już tak formalnie, tj. ślub i wesele. To jak wiadomo spore koszta, więc staram się je ograniczać w miarę wszelkich możliwości.
Tylko że rodzice i przyszli teściowie jakoś nie dają sobie tego przetłumaczyć. Wyobrażają sobie nie-wiadomo-jak-huczną-i-wystawną-imprezę, a to już nasz problem żeby za to zapłacić... Co mogę im powiedzieć, żeby przestali się że wszystko wtrącać??

Odnośnik do komentarza

Z tym ograniczaniem wydatków to na razie idzie mi jak po grudzie. W zasadzie tylko biżuterię ślubną udało się zamówić taniej [reklama usunięta] niż się spodziewaliśmy - skoro wygląda tak samo, to nie ma sensu przepłacać. Ale schodzenie z kosztów w innych obszarach to już gotowa kłótnia, bo brakuje równie rozsądnych argumentów...
To taki koszmar będzie już do końca, czy po ślubie dadzą nam spokój i z nas zejdą???

Odnośnik do komentarza

ja również wyprawiam weselę w sierpniu - co prawda nie oszczędzamy na nim, mimo iż organizujemy je samodzielnie, bez rodziców. Czasem warto posłuchać to, co mówią, ale niekoniecznie się z nimi zgadzać. Są pomocni i chcą dla wszystkich dobrze. Wiadomo, że czasem mogą się z czymś nie zgadzać - ustawienie stołów, osoby zaproszone czy menu - ale to Wasz dzień i wy o tym decydujecie 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...