Skocz do zawartości
Forum

Ciąża 40+


Gość Akimonko

Rekomendowane odpowiedzi

ciąża w tym wieku jest jak najbadziej możliwa, mam nadzieję że bierzesz witaminy? Ja bralam przy dwóch ciążach [reklama usunięta], świetny suplement z kompleksowym składem, nie trzeba brać kilku różnych suplementów. Czułam się po tych witainach bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że musisz być pod regularną opieką ginekologa. W tym wieku też bardziej musisz dbać o siebie i maluszka, niż jakbyś miała dwadzieścia lat. Od razu kup kwas foliowy [reklama usunięta], wysypiaj się, odżywiaj się zdrowo, staraj się unikać stresu. Powodzenia i zdrówka życzę!:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/7/2019 o 9:44 AM, Gość Akimonko napisał:

Jaka jest szansa, abym zaszła w swoją pierwszą ciąże w wieku 45 lat?

Ja mam 36 lat I cos nie moge wiec chyba bedzie ciezko. Plus ustawa invitro gdzie singiel nie moze miec ivf. Duzo zalezy od plemikow bo mozna triche pod leczyc macice ale jesli myslisz uczyc swoich komorek to potrzebujesz pleminiki od zdrowego mlodego faceta ( moj dawac 26 lat) a najlepiej kup se komorki jaj I plemiki od mlodych.  Tego zakazuje polskie prawo bo jest glupie.pisz prosze do sejmu naszego bo mi napisali ze ustawy invitro nie zmienia  lenie i tyle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...