Skocz do zawartości
Forum

Budowa domu


Rekomendowane odpowiedzi

Pompa ciepła to jest bardzo dobre rozwiązanie, przede wszystkim ekologiczne. Warto też przed inwestycja poczytać wartościowe artykuły [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Również o tym czytałam, dlatego z mężem planujemy zainwestować w pompę ciepła.  [reklama usunięta] czytałam, że bardzo istotny podczas wyboru jest współczynnik scop , jednakże nadal jest to dla mnie temat enigmatyczny. Czy jesteście w stanie coś polecić w tym temacie?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach budować dom to na prawdę wyzwanie. My skończyliśmy budowę w najlepszym momencie, kiedy jeszcze ceny były normalne. Jeśli mam Wam dać radę to na pewno wybierzcie dobrych fachowców, mogą być drożsi, ale muszą zrobić swoją pracę profesjonalnie. Druga sprawa - przydomowa oczyszczalnia ścieków.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Gdybyście szukali dobrych drzwi wejściowych do domu, to popatrzcie sobie na ofertę firmy KMT. Mają oni drzwi stalowe wysokiej jakości, które spełniaja wymogi programu czyste powietrze i na ich zakup można dostać dofinansowanie nawet w kwocie do 60% ceny drzwi. My mamy z tej firmy drzwi Passive 75. Maja bardzo dobrą izoalcyjność termiczną, oraz jest w nich zastosowany zamek listwowo hakowy - dzieki czemu jest większy komfort zamykania drzwi. 

 

Odnośnik do komentarza

Hejka. Ja też jestem w trakcie budowy domu, a w zasadzie wykończenia już.  Mamy też w planach wybudowania coś dla naszych dzieci, by się mogły pobawić. Może jakiś plac zabaw z drewna ? Wie ktoś może jaki jest godny polecenia [reklama usunięta] ? Zależałoby mi na jakości i bezpieczeństwie dzieci.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim! Mam za sobą niedawno zakończoną budowę domu i chciałem podzielić się pewnym cennym wnioskiem. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie specjalnych włókien do betonu [reklama usunięta], aby wzmocnić naszą konstrukcję. To była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęliśmy. Dzięki tym włóknom mamy pewność, że nasz dom jest nie tylko estetyczny, ale i solidny. Polecam każdemu, kto planuje budowę, zastanowienie się nad tym rozwiązaniem!

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...