Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ula_mamula

Butelki antykolkowe - które polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochane!

Szukam butelki antykolkowej dla mojej Antosi z dużym smoczkiem, coś a la kształt piersi. Polecicie coś, co się sprawdza u małej, która jest jeszcze w fazie przejścia z cyca na butelkę?

Ostatnio spodobała mi się butelka Yoomi z podgrzewaczem, podobno smoczek też robi się ciepły od niego i ma dużo otworów antykolkowych. Korzystaliście z niej w karmieniu dziecka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam, jest mega. Nie dosyć, że ślicznie wygląda (mem tę z nowej kolekcji, złotą) to mała od razu ją chwyciła i pije bez problemu. Jak korzystam z tego podgrzewacza, to rzeczywiście smoczek robi sie tez delikatnie ciepły, ale często używam jej bez podgrzewacza. Wodę też w butelce Yoomi podaję do picia. Ja polecam, jestem bardzo zadowolona z zakupu, a nie należy ona do najtańszych. Warto wydać te pieniążki, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mesuri

Tak, przerobiliśmy takie butelki Podobnie jak inne sposoby na kolki u maluszka. Niestety ale u nas się nie sprawdzają. A przynajmniej sie nie sprawdziły bo corka nadal miała bóle brzucha oraz kolki. Nieco pomagało masowanie brzuszka zgodnie z ruchem wskazówek zegara, ale na krótko jak rownież nie niwelowalo przyczyny powstawania kolek w brzuszku.
Okazało się, ze u córki przyczyna leży w nietolerancji laktozy tak wiec pomogly Delicol do każdego karmienia plus dodatkowo espumisan na gazy (oczywiście w kropelkach). Delicol podawałam przy każdym karmieniu butelką oraz piersią (preferuję karmienie łaczone). Butelki antykolkowe możesz jak najbardziej jednak wypróbować bo jak czytałam to u niektórych dziewczyn sie sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...