Skocz do zawartości
Forum

Butelki antykolkowe - które polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kochane!

Szukam butelki antykolkowej dla mojej Antosi z dużym smoczkiem, coś a la kształt piersi. Polecicie coś, co się sprawdza u małej, która jest jeszcze w fazie przejścia z cyca na butelkę?

Ostatnio spodobała mi się butelka Yoomi z podgrzewaczem, podobno smoczek też robi się ciepły od niego i ma dużo otworów antykolkowych. Korzystaliście z niej w karmieniu dziecka?

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam, jest mega. Nie dosyć, że ślicznie wygląda (mem tę z nowej kolekcji, złotą) to mała od razu ją chwyciła i pije bez problemu. Jak korzystam z tego podgrzewacza, to rzeczywiście smoczek robi sie tez delikatnie ciepły, ale często używam jej bez podgrzewacza. Wodę też w butelce Yoomi podaję do picia. Ja polecam, jestem bardzo zadowolona z zakupu, a nie należy ona do najtańszych. Warto wydać te pieniążki, naprawdę.

Odnośnik do komentarza

Tak, przerobiliśmy takie butelki Podobnie jak inne sposoby na kolki u maluszka. Niestety ale u nas się nie sprawdzają. A przynajmniej sie nie sprawdziły bo corka nadal miała bóle brzucha oraz kolki. Nieco pomagało masowanie brzuszka zgodnie z ruchem wskazówek zegara, ale na krótko jak rownież nie niwelowalo przyczyny powstawania kolek w brzuszku.
Okazało się, ze u córki przyczyna leży w nietolerancji laktozy tak wiec pomogly Delicol do każdego karmienia plus dodatkowo espumisan na gazy (oczywiście w kropelkach). Delicol podawałam przy każdym karmieniu butelką oraz piersią (preferuję karmienie łaczone). Butelki antykolkowe możesz jak najbardziej jednak wypróbować bo jak czytałam to u niektórych dziewczyn sie sprawdzają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...