Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mama-ana

Szkoły policealne w Lublinie

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie - moja córka wpadła na pomysł zapisania się do szkoły Cosinus u nas w mieście. Nic o tej szkole nie wiem - może macie jakieś doświadczenia? Z tego co czytałam na ich stronie to nauka bezpłatna i zaoczna - ale może powiecie mi coś od siebie a nie tylko to co spece od marketingu piszą. Dajcie znać bo bym chciała coś się dowiedzieć zanim ją zacznę zachęcać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MonikaZ78

Chodzę do cosinusa razem z córką (ona do LO) a ja na florystyce. Jestem bardzo zadowolona, zawsze mnie do tego ciągnęło, a nigdy jakoś czasu nie było. Zajęcia mamy w weekendy. Polecam, bo dużo zajęć praktycznych i układania wiązanek, a to bardzo odstresowuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AngelikaGro

To super! 😀

Ja również chodzę do szkoły Cosinus i jestem zadowolona. 😃

Na pewno nabierze chęci. 😉 Ja poszłam by sprawdzić czy kierunek kosmetyczny to dobry wybór i nauczyciele w szkole rozbudzili moją większe zainteresowanie w tej dziedzinie. 

Uważam, że szkoła ma dobry program nauczania i jest to nauka za darmo. Dlatego dobry wybór szkoły. 😀

Pozdrawiam,

AngelikaGro

słuchacz szkoły Cosinus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to muszę się pochwalić - moja córka skończyła po roku Opiekuna Medycznego w Cosinusie w Lublinie - i nie wiem - czy ona jest bardziej dumna czy ja:) Teraz jeszcze otwierają tam masażystę i też się chce zapisać - niech idzie - tym bardziej, że nic to nie kosztuje,  a w dzisiejszych czasach to nigdy nie wiadomo, co kiedy się przyda. Z kolei ja - zachęcona sukcesem córki - też się zapisuję ale na florystykę. Po tylu latach powrót do szkoły -ale skoro wszyscy chwalą, to czemu nie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...