Skocz do zawartości
Forum

Czy pojechać z mężem?


Gość Jamcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) . Jakiś rok temu mąż zaczął wyjeżdżać do Irlandii, żeby sobie dorobić. Na początku było ciężko, ale przyzwyczaiłam się, że widujemy się raz na 3 tygodnie i że jest z nami aż tydzień. Dzieci już też czekają, kiedy tata wróci.. Jednak ostatnio coś Marek zaczął mówić, żebyśmy się do niego przeprowadzili, że ma namiar na lepszą pracę i szkołę dla dzieci... Jak sądzicie, powinnam dać się nakłonić? Nie wiem też kompletnie jak w razie co przesłać nasze meble do tego kraju...

Odnośnik do komentarza

Witaj. Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli kochasz męża, to nie powinnaś się nawet nad tym zastanawiać. Przecież najważniejsze powinno być to, żebyście byli razem, prawda? I nic poza tym. Nie martw się meblami, masz od tego kurierów czy firmy przeprowadzkowe. Jedynie koszt może być duży, ale to z pewnością sobie poradzicie, jeśli mąż już troszkę pieniędzy odłożył. Powodzenia i walczcie o siebie, bo warto.

Odnośnik do komentarza

Hejka. Rozumiem, że może być Ci ciężko, ale skoro macie widoki na lepsze życie i przyszłość ,to ja bym się nawet nie wahała. Zdecydowanie powinno Ci zależeć, żebyście byli razem. Wiem, tęsknota byłaby trudna do wytrzymania, ale na pewno wspólnie dacie radę. A meblami czy rzeczami osobistymi się nie przejmuj. Możesz przeprowadzkę z firmą zrobić, albo busa wynająć, co nawet Ci taniej może wyjdzie, nie wiem, nie znam sie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...