Skocz do zawartości
Forum

Badania do pracy magisterskiej - serdeczna prośba o pomoc! :)


Gość edyta_janik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edyta_janik

Witam wszystkie przyszłe mamy!

Prowadzę bardzo ciekawe badania do pracy magisterskiej oraz do projektu badawczego, którym kieruję :) Badam jak patrzą na siebie Wasi partnerzy, gdy po raz pierwszy zostają ojcami :) Dużo wiadomo już na temat macierzyństwa, natomiast temat ojcostwa dalej w wielu aspektach jest niezbadany :) Te badania, które możecie wspomóc pozwolą rozszerzyć wiedzę na temat mężczyzn w roli ojca :)

Żeby poziom badań był jak najwyższy - nie posiadam ankiety internetowej, a profesjonalne kwestionariusze psychologiczne, które wysyłam listem na Wasz adres korespondencyjny :) Pierwszy raz teraz, gdy jeszcze czekacie na narodziny, a drugi raz już po narodzinach dziecka. To właśnie to dwukrotne przeprowadzenie badania pozwala sprawdzić jak zmienił się Wasz partner, gdy doświadczył już w pełni ojcostwa - czyli po tym, jak urodziła się Wasza pierwsza pociecha smiling smiley Jednorazowe wypełnienie ankiety i kwestionariusza zajmuje przeważnie około 15-20 minut :) Poszukuję partnerów mam, które mają termin porodu wyznaczony na czerwiec - wrzesień :)

Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc! :) Wierzę, że uda mi się zebrać grupę, która pozwoli mi zbadać ten tak interesujący dla nauki obszar badań! :)

Wszystkie zainteresowane mamy proszę o wysyłanie adresu korespondencyjnego, na który mogę wysłać kwestionariusze na adres e-mail: edyta.anna.janik@gmail.com. W razie pytań zachęcam do kontaktu tutaj, jak również mailowo!

Pozdrawiam!
Edyta Janik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...