Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
eewelinka

Marcowe Mamusie 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KajaM

Olcik to do lekarza marsz ! I internetow nie czytać :)
Ja miałam już 2 USG za pierwszym razem byłam w 6 tygodniu to było ledwo widać pęcherzyk a teraz jak byłam w 7 to już serduszko biło. W obu przypadkach nie było problemów z USG mam kochanego lekarza i UWAGA! Na nfz :D teraz idę do niego w środę i też będzie USG.
Trzeba tego wymagać po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Madziulka piękna ta Twoja "Nie ciaza" ;-) Niech rośnie zdrowo!
Ja mam usg na każdej wizycie ale chodzę prywatnie. Na NFZ nie ma u mnie fajnych ginekologow w okolicy.
Dziś zaczęły się mdłości A było tak fajnie. Wracamy znad morza i juz był paw :D Mamy kawał drogi do przejechania na szczescie trafił mi się fajny egzemplarz dziecka co śpi większość czasu :-) No i musimy kupić większy samochód bo jak się drugie urodzi to się nie pomiescimy w 4 z dwoma fotelikami.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KajaM

Pena też miałam wczoraj pierwszego rzyga :D a też się cieszyłam że jest tak ekstra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuję wam tych nudności i wymiotów. Mi już chyba przeszło.
Weszłam dziś na wagę sprawdzić ile przytulam bo mi brzuch urósł. I mam 2 kg ale na minusie. Czyli schudłam jednak

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KajaM

Donatka ja też mam większy brzuch jakbym się najadła a waga w miejscu ;) który to tydzień przypomnij się ;)? Czytałam że ten brzuch na początku to woda :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to tak mam niestety..martwię się nawciskam sobie głupot do głowy że coś się dzieje i wgl a później jest wszystko dobrze. Gdyby było coś nie tak to lekarz na ostatniej wizycie by mi przecież powiedział że coś jest nie tak. A on zapewniał mnie kilka razy że ciąża przebiega prawidłowo jest duży pęcherzyk i nie ma żadnego zagrozenia jest wszystko w porządku. Przecież żartów by sobie chyba nie zrobił tak mówiąc a myśląc coś innego...
Mi też brzuszek zaczyna robić się większy i też dziś rano weszłam na wagę bo byłam ciekawa ale też jest na minusie 1,5kg. Podobno tak się robi w ciąży. Męczyły mnie bardzo mdłości a jak zaczęłam 9 tydzień to mi jakoś zaczęło wszystko ustawać czasem mnie muli ale już nie tak jak wcześniej i już nie wymotuje tak jak wymiotowałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możemy sie przejmować w naszym stanie. Moze faktycznie niepotrzebnie napisałam o tej sytuacji.. przepraszam ale wywarło to na mnie jakieś ogromne emocje. Co do wagi u mnie na razie waga stoi w miejscu ale za to brzuch mam wzdety masakrycznie od trzech dni..!! Nie wiem jak go ukryć przed szefowa w co sie ubrać. Bo o ciąży planuje w pracy powiedzieć jakos za dwa tygodnie. Nie wiem czemu sie tak czaje ale wole poczekać z nowinami :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gagusia witaj. Niestety ja też mam jedną Panią na nfz która twierdzi że przez całą ciąże wystarcza 3 usg. Po jednym w każdym trymestrze. Tak jak jest napisane na karcie ciąży. Mój gin na szczęście przyjmuje prywatnie i na nfz. Ale na nfz dopiero 19 sierpnia pierwszy termin więc dwie wizyty prywatnie musiałam załatwić.

A z tymi myślami to i ja tak mam. Przeważnie przed wizytą. Czy wszystko wporzadku i czy się prawidłowo rozwija.
Mnie przed chwilą też złapał wielki głodek. Co do jedzenia to u mnie też spaghetti bo wieczorem wczoraj robiłam bo moim się chciało. Mnie jakoś nie przekonało wczoraj i dzisiaj więc dojadam ogorkowa bo nie chcialp mi się gotowa dzisiaj. Nachodzilam się dzisiaj po mieście i sklepach bo zakupy znowu na cały tydzień. A i mamie jeszcze bo ona nie mogła jechać.

A z tym brzuchem to i mnie wydelo. A już jak napije się wody albo zjem to moment i mam 5msc ciąży :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KajaM

Z tym tyciem w ciąży to różnie :D mam koleżankę która urodziła jakiś czas temu, w ciąży jadła tak jak przed przytyła 10 kg i wszystko jej zeszło od razu po porodzie ;) 3 tygodnie po porodzie jak ja odwiedziłam to wyglądała identyko jak przed ciążą brzuch płaski ;) a mam też koleżanki które kilka lat po porodzie nie mogą zrzucić więc to chyba zależy od kobity ;) ja ambitnie założyłam by dużo nie przytyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KajaM

Ooo wczoraj jadłam spaghetti - widzę że znowu zbiorowa zachcianka ;) co jemy jutro??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniamania tak bo miałam nadwagę A wtedy można nic nie przytyć. Oczywiście zdrowo jadłam i dużo wody piłam. Lekarz mówił że wszystko ok więc się tym nie martwilam. Ja chudlam A dzidziuś przybieral na wadze. W dniu porodu córka wazyla 3.5 kg więc nie mało A ja zaraz po porodzie -10kg hehe potem trochę przybrałam ale przed tą ciążą znów zrzucilam więc teraz startuje z waga 10kg mniej niż w pierwszej ciąży.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KajaM ja czekam na wasze propozycje w sprawie jedzenia. Nie mam pojęcia co mi by jutro chcieli a najgorsze ze oni też nie wiedzą.
Ale dumam że przystankiem na kanapkach, tostach albo jajecznice bo wieczorem chcą grilla zrobić bo goście zaraz przyjadą. Więc taki zbiorowy z ciocią i rodzicami.
Ale jestem otwarta na propozycje.

dżejnRołs mimo wszystko i tak liczę że ta jutrzejszą beta będzie rosła.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po basenie naciągnęłam męża na McDonalda dawno nie byliśmy - zjadłam fryty , burgera i shake waniliowego :) ale było pycha :)
Ja w pierwszej ciąży jadłam normalnie i przytyłam 12 kg ale nie miałam takiego głodu jak teraz .Dzisiaj się ważyłam i jest ok 1 kg do przodu ale to po wakacjach w Pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polaaa ja z synem też dziś W maku byłam bo mnie na lody nalecialo. Młody jak zawsze zestaw ale jak mi ten zapach zaleciał to myślałam że pawia puszczę. A ja zawsze tak uwielbiałam mc Donalda..

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KajaM

Dam znać co mąż ugotuje :D myślałam o pomidorowej z działkowych pomidorków.
Jeszcze jutro do pracy i dwa dni wolnego - wolna sobota to najlepsze co może być :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie cora mnie męczy znowu o pomidorowa. Ale ja już mam dość. Za to kuzynka też ciężarna przysłała mi ładne zdjęcie dobrego jedzenia i czekam a przepis.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj jadła bym takie cuś... Ale jeszcze jie wiem co to

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77062.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...