Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
eewelinka

Marcowe Mamusie 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyobrazam sobie przejść przez coś takiego. Tyle miesięcy w stresie. I świadomość że dziecko jest chore. Bo przecież badanie to potwierdziło. Ja bym się chyba całkiem załamała. To już przecież nie spekulacje tylko pewność że dziecko jest nieuleczalnie chore.... kosmos jakiś

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też to samo powiedziałam koleżance że normalnie jakas historia kosmos, jak z filmu. Tyle stresu nerwów na nic. Biedna kobieta. Dzielna. Aż sama zaczęłam się zastanawiać nad sensem tych badań i tego stresu, a za tydzień to tam w poczekalni zejdę a jeszcze wizyta na 17.20 cały dzień w pracy eh

16ud43r8z4z8l0ej.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

natkusia znam osobiście przypadek taki, że wg testów wyszło prawdopodobieństwo ZD 1:2!! Czyli prawie pewne, że dziecko chore. Nie zgodzili się na amniopunkcję, bo oni i tak zatrzymają dziecko. Nawet chore. Wszyscy lekarze radzili im usunąć. I co? Urodził się zdrowy chłopiec!
Wzięli młodego wpakowali w auto i ze łzami w oczach tym lekarzom, co ich nakręcali na aborcję, pokazali go!
Nawet nie stać było "profesorów" na przeprosiny....

Czy zdrowe czy chore- dziecko jest nasze i z nami zostanie ❤

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DobraWróżka
...
Czy zdrowe czy chore- dziecko jest nasze i z nami zostanie ❤

Jestem tego samego zdania. Dlatego ja nie robię badań dodatkowych bo i tak dużo stresu kosztuje mnie każda wizyta.

Teraz znowu może odetchnąć z z ulga. Gin pozwolił mi w razie niskiego cisnienia wypić słaba kawę. Ale w ostateczności. Maluszek zdrowo rośnie. Jeden dzień większy z usg niż z Om. Ma trochę ponad 5cm a fhr 150. Więc nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka bo na podstawie tego można poznać płeć. Jak powyżej to chłopiec a jak niżej to dziewczynka. A tu ooo równo. Ale kuzynka ma chłopca i też 150.
Następna wizyta niestety dopiero 30 września bo urlop. Ale 17.09 mam zgłosić się do innego gin aby przedłużył zwolnienie.
A no zrobiłam zdjęcie telefonem bo na nfz nie może mi druknac zdjęcia a musi dopiąć do karty. I się śmiał bo jeszcze nikt nie wpadł na to aby zdjęcie zrobić telefonem.

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77454.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magdalena ale piękny człowiek już. A głowa jaka wyraźna. Nawet nie można dostrzec. Albo ja mam zwidy;)

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magalena piękna dzidzia - mały człowieczek już :) to jestem ciekawa co będzie jak 50/50 :) może następnym razem się dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O i właśnie doczytalam na zdjęciu Usg coś takiego jak Nuchal Trickness czyli przeziernosc karkówka i zmierzył 1.76 to chyba dobrze bo czytam że nie powinno przekraczać 2.5

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

donatka No ja tam widzę nawet mały nosek aż w szoku jestem :D

A to nie było prenatalne. Zwykle usg. Ale właśnie patrzę że jest jakiś pomiar którego nie znam. A tu proszę takie coś znalazłam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spotlightx zapomniałam napisać że mam znowu brać luteine. Dwa razy dziennie. A więc łączę się w bolu :D ale damy radę.

Dobrej nocki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magdalena, jakkolwiek okropnie to zabrzmi to się ciesze, że ktoś rozumie moj bol :D ja zaryzykowalam i zapytalam jak dlugo jeszcze haha niby czlowiek wie ze to dla dobra no ale jednak wolalabym juz to odstawic w pi**u :D powiedział ze minimum to opakowanie do konca, czyli jeszcze ponad miesiac i to jak dobrze pojdzie, aah te dzieci, czego sie dla nich nie zrobi <3<br /> miłych snów, z rana jadę na badanie z krwi :)

1usal6d8awyikbl7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny z Wrocławia, czy mogłybyście polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży, który przyjmuje na NFZ i prywatnie? Dopiero przeprowadziłam się do Wrocławia. Wcześniej byłam na dwóch wizytach prywatnie - jedna była we Wrocławiu, ale lekarz przyjmuje wyłącznie prywatnie. Byłam jedynie w celu zobaczenia czy ciąża się rozwinęła i bije serduszko. Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Ja też miałam. Nadzieję że już nie będę brała ale zaczęły się te klucia i to coraz poważniejsze. To odrazu powiedział o luteine żeby znowu zaczaczac brać.
A co masz do badania?
Ja dostałam znowu morfologia i mocz a i potas i sód.

Dobrej nocki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magdalena i kolejne dobre wieści. Cieszę się bardzo :)

Pamiętacie tętno Waszych bąbli? U mnie dzisiaj wyszło 175. Lekarz mówił, że tak wysokie jest normalne we wczesnej ciąży.

carox niestety nie pomogę. Prowadzę ciążę wyłącznie prywatnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

olcik ja jak byłam w szpitalu w poprzednich ciążach to zauważyłam i tak mi też położne mówiły, że czasem po właśnie tetnie FHR można poznać płeć. Ze do 150 to dziewczynka a powyżej to chłopiec. Narazie się sprawdzalo. Ale oczywiście są wyjątki.
A ty miałaś u obu 175?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko ile stron miałam do nadrobienia od wczoraj !
Gratulacje udanych wizyt. Piękne dzidziusie!
Co do krwiaka mam ale lekarz nie mówił że to ciaza zagrożona. Nawet luteiny na to nie dostalam. W środę sprawdzę czy nie urósł bo przyznaję się że mało się oszczędzam ostatnio. Córka nosić się chce ostatnio bardziej, chyba czuje że spadnie z łopaty :D
Badania prenatalne i Pappa mam 9 września. Robię je bo ma za darmo A i okazja do poznania płci bo lepszy sprzęt niż u mojego gina.
Pisalyscie o wysypkach. Chodziłam wczoraj dlugo w górze od stroju kąpielowego bo do sukienki pasował i wieczorem patrzę A pełno wysypki miałam na piersiach. Dziś już prawie nie ma ale nie fajnie to wyglądało.

Marzenia są po to by je spełniać :-)
M ❤ 08.2018
J ❤ 03.2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale naprodukowałyście...
Super fotki, super wieści, gratuluję!

Co do brązowego śluzu, ja po 3 dniach poszłam na sor i mam luteinę dowcipną 100 2xdz.
Nie lubię tych aplikacji, ale co zrobić.
Nie wiem co z moim prenatalnym, bo okazało się, że ten do którego jestem umówiona nie robi pappa, a mam skierowanie. Że względu na wiek powinnam mieć za darmoszkę, ale skierowanie z luxmed, więc raczej odpłatnie... w invicta 460.
Co do wysypek, mam straszną od wewn. strony ud i cholernie swędzi. Wygląda jak pokrzywka. W środę idę do dermatologa. W czwartek endokrynolog.
Miłej nocki!
Jutro wracam z 4dniowego wyjazdu urlopowego, ale urlop do końca sierpnia :-)

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poratujcie! Rzygalam krwią
Nie było tego dużo ok trzy łyżeczki jakos. Gardło mnie piecze straszne. Po 4 tygodniowych wymiotach już zbyt podrażnione było i dziś ot co. =( nie będę panikowac, jutro zadzwonię do lekarza. Ale jak sobie doraźnie pomoc i ulżyć? Co by zadziałało oslonowo? Po siemieniu które zawsze lubiłam niestety zwracam i po produktach mlecznych też. Pije teraz rumianek żeby zdezynfekowac gardło ale to nie koi bólu, nie wiem kiedy przejdzie. To trochę takie uczucie tarki, nawet przełknąć sline trudno.. pomocy!

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klaudia nie brzmi to za dobrze :/ bardzo dobrze zrobiłaś że pojechałaś na sor daj znać co lekarz powie :*

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i pięknych zdjęć bąbelkow ja w środę zobaczę malucha :)
Mój mąż na wszystkie wizyty zawsze ze mną chodził i teraz też chodzi musi mieć kontrolę czy z jego dzieckiem nic się złego nie dzieje haha
Co do błędnych wyników moja koleżanka też mówiła że jej znajomi zdecydowali się na dziecko w wieku 36l więc z góry gdzieś ryzyko było większe wad i tak też się stało po prenatalnych wyniki były zle więc zrobili amniopunkcje i okazało się że córeczka będzie mieć zespół downa wiele nocy przeplakanych i co ? Dziewczynka urodziła się zdrowa

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się naczekalam. I nic. Mam poczekać aż samo przejdzie..ewentualnie sprawdzić morfologie.. seriooo? Ja cierpie ale nie ma zmiłuj..eh..=(
Rzygam krwia i jest ok? Brak słów. Tylko stracony czas moj i tesciow krorzy mnie zawiezli. I tak nie wiem czy dam radę zasnąć. ...

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klaudia I nic więcej nie powiedzieli? Czym jest spowodowane to wymiarowanie z krwią? Nic? Leków też żadnych? Chociażby żeby złagodzić ten ból gardła?
A tą morfologie to ci zrobili chociaż czy to już sama masz zrobić?

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...