Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny. Przepraszam że dopiero teraz was dołączam ale ostatnio kilka badan i wizyt i pewnie dziewczyny i ja również nie zaglafalysy tutaj.
Ju was Dołączam. Napiszcie w wiadomości prv jakbyście miały problem wejść z telefonu na forum.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć kobitki :) Widzę, że w Marcowych mamuśkach nie dzieje się nie wiadomo jak dużo, ale chciałabym do Was dołączyć :) Jestem mamą Kwietniowego chłopaczka z 2013r. i bardzo fajnie wspominam czas pogaduszek wśród Kwietniowych mamusiek z tamtego okresu. Mam nadzieję, że czujecie się całkiem fajnie - w końcu ciąża to nie choroba ;) U mnie jest całkiem znośnie, choć przyznać muszę, że zdrowie już nie to co przy pierwszym dzieciaczku, więc czuję się nieco inaczej - jednak mam wrażenie, że to bardziej mój stan, a nie wpływ ciąży ;-) Troszkę się martwiłam przez to chyba właśnie na starcie czy donoszę, ale ten najbardziej ryzykowny czas dla poronień już mija i jakoś jestem spokojniejsza. Za mną pierwsze prenatalne, wyniki ponoć ok ;-) W połowie Listopada c.d. i badanie nr 2, jestem strasznie ciekawa co tam wypatrzymy z doktorem :P Nie ukrywam, że marzy mi się poznać płeć... Pozdrawiam cieplutko, piszcie co tam u Was!

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

No to czekam, byłabym wdzięczna za zaproszonko do Was ;p Choć w ogóle nie ogarniam: jak to PRYWATNYM :P (Krótko mówiąc pierwszy raz się z tym spotykam haha:D ) A termin ruchomy, plus po pierwszym dzieciaku biorę dużą poprawkę, no, ale generalnie to ma wyjść Marzec ;p Jeszcze nie ustaliłam miejscowego ginekologa prowadzącego jakiego terminu się trzymamy jeśli o poród chodzi.. No karcie porodu mam 2-przewidywany to 25.03., natomiast z usg tegoż dnia wyszło 2.04 hehe..Zobaczymy..

http://www.suwaczek.pl/cache/43b6ac128b.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gannskjo5p6lltgf.png

Odnośnik do komentarza

monika_84r witam cię i ja. Już Ci wysłałam zaproszenie. :D i zachęcam do prywatnego forumm. Jakbyś miała z wejściem to pisz prv albo tutaj to napewno któraś z nas podejrzy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zapraszam wszystkie mamusie marcowe na forum prywatne. Aby się dostać proszę o wiadomość tutaj na forum albo prv. Tylko jak ktoś długo się nie udziela zostaje usunięty z prywatnego forum.
Pozdrawiam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

kiniusia witaj, jeżeli Chcesz do nas dołączyc o wiadomosx prywata. Po dodaniu do forum zobowiązana jesteś do odzywania się, inaczej usuwamy podgladaczy :) na prywatnym forum mamy super atmosferę, zachęcam do zapisu :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) Też jestem marcówką - bardzo mocno planowaną :) Przychodzę do was z konkretnym pytaniem, to znaczy, czy decydujecie się bankowac krew pępowinową? Myslimy z męzem o pobraniu oprócz krwi też sznura pępowiny. A wy jak podchodzicie do tematu?

Odnośnik do komentarza

wiktroia ja się jed AK nie zdecydowałam. Może zrób wątek albo poszukaj bo może już go ktoś poruszyl.

Olaa86 witam cię. Odezwij się na forum prv. Już zaproszę ie wysłałam i jesteś wpisana. Napisz coś o sobie. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...