Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Polaaa
Jak fajnie ze tyle mamuś się odezwało ! Teraz to w ogóle będzie ciężko z zapamiętywaniem ;)
Ja przeżyłam popołudniu z moim dwulatkiem - ale padam na cycki i brzuch mnie boli za dużo było dzisiaj - od 16-19 byliśmy na dworze to się nabiegalam i nadzwigalam - a jest co nosić 14 kg- a na końcu jeszcze z kupa do nocnika walczyliśmy - 2 razy w majty i 2 razy na nocnik ehhh mówię wam szaleństwo - jutro leze i nic nie robię ;)
Spokojnej nocki !

Moja 4 latka ma 14 kg :D

Odnośnik do komentarza

Hejo, ale Wy produkujecie te posty...
Witam nowe mamuśki!
Forum może być zamknięte- wsio ryba.

To ja dziś miałam prenatalne. Pappa też robiłam, ale jakoś nie biorę zbytnio do siebie wyniku.

Pappa 0,884 IU/l
Betahcg 22,22 IU/l
Termin z badania i z om 10.03, ale żadne moje dziecko nie urodziło się w terminie, oboje po, córa 12 dni, syn wywoływany 4 dni.

Jestem gruba, a maluch nie chciał współpracować, więc kość krowa niemierzalna, ledwie sprawdzone czy ma nos i po wielkich bojach udało się przezierność sprawdzić...

Wyniki i focie w załącznikach.

Bardziej się nie rozpisuję, bo nie mam sił i padam...

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77799.jpg

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77800.jpg

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77801.jpg

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77802.jpg

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

okropnyból moja mama ma cukrzycę, więc dziedziczę, bo mam przeciwciała glikemiczne stwierdzone i w pierwszych badaniach krwi miałam już podwyższoną wartość na czczo. I wtedy zlecili mi krzywą. Ja mam syna 12 lat i w poprzedniej ciąży też byłam pod obserwacją, nawet na karową chodziłam do ginekologa i czekałam godzinami na swoją kolei a wtedy się nie objawiła w żadnym trymestrze.

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

Jollyg nie znam się. A tych wykresikach. Może jutro popatrzę bo teraz już słaby wzrok. Ale skoro lekarz stwierdził że na usg wsio ok to tak jest i super.
Mam nerwa na mojego i to wielkiego. Kawaler kuźwa... Od siedmiu boleści. Bo on się może denerwować i musi odreagować a ja to co też mam się wziąść urznac? Ech... Faceci....

Kładę się spać po szybkim prysznicu moim i córki i 3 bajkach oppwiedzianych w których to ja byłam np myszka miki :D

A co do dzieci moja ma zaraz 4 lata też i waży 16kg. Ma 103cm wzrostu. Ale mam bratanka który ma 2 lata i ma 98cm i waży 17kg :D
Moja teraz w końcu zaczyna rosną i przybierać ale to tak zawsze ma na miesiąc przed urodzinami. Pewnie w nocy znowu będzie się budzić przez 2 tygodnie przed urodzinami i będzie mówić że chce jeść. :D
Tydzień temu jeszcze miała 101cm. A 15kg ważyła cały rok :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hejo. Jejku tyle wpisów że bym chyba cały dzień musiała czytać żeby wszystko nadrobić :D Ja się bardzooo długooo nie odzywałam ale u nas wszystko oki. Obecnie 10t+1d.
Fasolinka rośnie. Podpinam zdjęcie z zeszłego tygodnia ;)
Teraz cierpliwie czekamy na następne 16 września. :)
Pozdrawiamy cieplutko. Mam nadzieje że uda mi się nadrobić wszystkie posty...

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77804.jpg

Odnośnik do komentarza

no i nie spię... masakra... od jakiegoś czasu dopadła mnie bezsenność ciążowa. Kładę się 23.30 budzę na siku ze 4 razy, zwykle zasypiam od razu i od około 3 już problem z zaśnięciem . Męczę się, kręcę. Zasnę około piątej. Kurcze jutro do roboty a ja będę padnięta....
co robić i kiedy to przejdzie?
Pamiętam, że w którejś z wcześniejszych ciąż też tak miałam, ale więcej nie pamiętam- ile to trwało, dzięki czemu się skończyło- bo mam nadzieję, że się skończyło....
a również witam nowe dziewczyny. Gratuluję super fotek.

dziewczynki fajnie byłoby zrobic taką tabelkę z nazwą i terminem porodu, łatwiej może byłoby nam wszystko ogarnąć ( no nie licząc magdaleny, bo mam wrażenie, że u ciebie pamięć niezawodna i ogarniasz wszytko bez zbędnych rzeczy:) )- ja teraz jakąś pogorszoną mam....

Odnośnik do komentarza

Hej w nowym dniu :) dzisiaj w pracy do 16 i idziemy zjeść coś dobrego do moich rodziców od razu :D bo się stęsknili.
Jollyg gratuluję kochana zdrowego dzidzi :)
Madziulkar cieszę się że wszystko ok :) piękne dzidzi
Magdalena to Ty powinnaś kochana się oszczędzać i nie denerwować, nie Twój chłop :D może ma współodczuwanie ciążowe?
Olcik super że leki pomogły :). Odpoczywaj sobie pogoda pewnie dopisuje :)
Spothlight ser żółty plus musztarda to sztos :D
Doti ja po przebudzeniu raczej zasypiam bez problemu. Ale za to codziennie (nawet jak mogę pospać) to mnie żołądek budzi hehe i zaraz do kibelka muszę lecieć. Narazie nie wiem co to zaparcia ciążowe :D

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Forum zrobię, ale od dwóch dni po pracy padam jak.. Źle się czuję, wszystko mnie boli i.. Wracają mdłości.. No powariowac można.
O tabelce też myślałam ale aktualnie jak widać nie mam sił. Postaram się w pracy zrobić prywatne forum.

Odnośnik do komentarza

KajaM on to nerwy miał na tego zęba i dentysta dopiero w poniedziałek a w sobotę imprezę mamy. No ale co ja zrobię przecież dentysty z wakacji nie ściągnę kilka dni wcześniej. Bo to za droga przyjemność by była. A do innego nie chcemy chodzić. Ale całe szczęście spałam spokojnie tylko siusiu i znowu spanie a rano sobie pojechał do pracy to nie muszę się denerwować na jego widok. Wieczorem nerwy wrócą ale t już będą duże bo musimy sobie conieco wyjaśnić.

doti niestety wiem co czujesz z tymi nocami nieprzespanymi. Miewam je i ja. Ale rzadko. Przeważnie max 3 noce z rzędu potem zmęczenie jest większe. Mam w domu żywiołowa 4latke więc w dzień nie ma opcji na drzemke. :D
No a jak ty jeszcze do pracy musiałaś wstać to wogole. A co do tego kiedy to przejdzie nie wiem. Ja raz mam raz nie. Ale pamiętam z poprzednich ciąż że miałam ale pod koniec. Tyle że wtedy byłam już wyspana i mogłam w razie w zdrzemnac się w dzień.

wiolinka dolecialyscie już do domu? Czy dopiero dzisiaj lecicie?

madziulkar super że dzidzia rośnie. A to najważniejsze. :)

Mam tyle enrergi przez te nerwy że szok. Zawsze odreagowuje sprzątająca. Już dziś wydumalam że porze stawiam w pokoju ale przypomniało mi się że w ciąży jestem :D ale coś znajdę do roboty. :D a tymbardziej że nie ma upału takiego. Narazie

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Polaaa, dobrze że nie sny erotyczne o jedzeniu (typu: drogi pamietniczku, dzisiaj śniło mi się, że leżę naga w wannie pełnej barszczu:D gdzies kiedys mi się to przewinęło na fejsie)
Wczoraj po południu znowu zaczął mnie tak brzuch ciągnąć mocniej jak było w 5-6 tc. Nie wiem, znowu sie rozciaga wszystko czy jak...
Dziś ma być 34, a w niedzielę do 36 st.ciepla. Wszędzie pada tylko nie na u nas. Chociaz jak ma przyjść jakaś nawalnica to moze niech nic nie przychodzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...