Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o zamknięte forum to mogę zrobić ale wieczorem. Ten wątek nie będzie prywatny tylko będzie nowe forum. Ale to musicie poczekać bo na komórce to nie lubię. Albo.. Może zrobię zaraz czekajta :D

Odnośnik do komentarza

Matko nie było mnie tu jeden dzień jaki wysyp informacji, ile nowych mamuś coraz więcej nas, witajcie kobietki :)
Okropny bol mamy taki sam termin 26 luty ❤️przeskoczylo mi teraz po ostatniej wizycie z 6 marca :D i też 15 tydzień to my chyba najstarsze ciążowo co? :D
Ja jeszcze nie czuje ruchów dziecka ale lekarz mówił że w pierwszej ciąży to normalne :) no i płeć może powie za 3 tyg bo nie był pewny :)

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77797.jpg

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie, fajnie, że będzie nas więcej
okropnyból to ty masz cukrzycę ciążową. Tak mi się wydawało że nie byłam jedyna. Opowiesz mi jak się to u Ciebie rozwija. Ja na razie jestem pod obserwacją i próbuje mi lekarz obniżyć cukry dietą. Obiady i kolacje mam w normie ale na czczo i po śniadaniu mam wysoko i ostatnio mówiła mi że jak do następnej wizyty czyli w poniedziałek się nie poprawi po zmodyfikowanej diecie to da mi insulinę nocną. A ty jesteś na insulinie? Jakie masz cukry na czczo i po śniadaniu?

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

Natkusia ja tez jeszcze nie znam plci :) dopiero tez za ponad 3 tyg :D
Gagusia to taķ, cukrzycę ciazowa mialam też w tamtej ciazy- straconej. Ze wzgledu na bmi dal mi skierowanie na wcześniejszą krzywa, no i wyszla cukrzyca, ale dieta wtedy wystarczyla. Teraz takie samo.postepowanie, ze wzgledu na tamta cukrzycę to zrobilam badania i tez wyszla. Ale teraz różnie wychodzi z ta moja dieta... tak jak mówisz, najgorzej jest rano po sniadaniu, później juz w miare. Wizyte mam w pon, kilka razy miałam cukier 160 i boje sie co powie. Chciałabym uniknąć insuliny :( dzisiaj np na czczo 81 a kromka z serem zoltym i pomidorem o 164. To Maskara. Diabetolog mowila ze wlasnie rano te cukry sa najwieksze i nabial bardzo podnosi

9.07.2018-7tc 😞

18.01.2019-15tc 😪

13.09.2021-9tc 🙁

 

Odnośnik do komentarza

gosia jak cie martwi bardzo to twoje serducho to idź do przychodni i zrobią ci ekg. Ciężarnej nie odmowia. A jak masz możliwość to zmierz sobie ciśnie ie i puls. Pamiętaj że to serduszko nasze trochę szybciej pracuje bo musi przepompowac jeszcze krew dla dziecka. Więc trochę więcej tego tlenu nam trzeba. Ale lepiej sprawdź.
Ja to się często meczylam ale kontroluje te dimery boto właśnie dotlenienie płuc.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Właśnie wracam z pracy, miałam w huk roboty, nawet się ucieszyłam jak jeden klient mi się wypisal hehe. Normalnie byłabym wściekła ale dzisiaj jakiś średni dzień. Macie czasem obniżenie nastroju? Pierwszy raz mi się zdarzyło, głupie uczucie. Ale koło 18 (przy końcu praxy) zniknęło :D
Witam nowe mamy, fajnie że się ujawniłyście :)
Co do forum to mi obojętne czy tutaj czy na prywatnym, nie mam problemu z tym że ktoś nas czyta ;) jak Wam tak lepiej to może być prywatne.

Odnośnik do komentarza

Jak fajnie ze tyle mamuś się odezwało ! Teraz to w ogóle będzie ciężko z zapamiętywaniem ;)
Ja przeżyłam popołudniu z moim dwulatkiem - ale padam na cycki i brzuch mnie boli za dużo było dzisiaj - od 16-19 byliśmy na dworze to się nabiegalam i nadzwigalam - a jest co nosić 14 kg- a na końcu jeszcze z kupa do nocnika walczyliśmy - 2 razy w majty i 2 razy na nocnik ehhh mówię wam szaleństwo - jutro leze i nic nie robię ;)
Spokojnej nocki !

Odnośnik do komentarza

Jejku nie było mnie tu tylko kilka godzin i ile stron... Donatka, sztos !! zostało mi jeszcze 150 str, gdyby nie to, że musiałam jechać do sklepu i zeszło to bym to łyknęła, ale może i lepiej bo muszę strawić te wszystkie informacje hehe :D

PRZEDE WSZYSTKIM WITAM NOWE MAMUSIE! <3 fajnie, bo czasami mam wrażenie, że tylko ja jestem tutaj w pierwszej ciąży :). <br />
Gratuluję udanych wizyt <3 <br />
DobraWróżka Ty koleżanko to sobie jaj ze mnie nie rób hahahaha ja oczywiście 10.03, świat jest mały naprawdę :)

KajaM, zgadnij co jadłam na kolację? bułę z serem żółtym i musztardą :D

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...