Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Musimy poczekać na ewelinka więc niech zamyka to forum :D
ally witaj wśród nas. Niestety nie wiadomo kiedy te mdłości przejdą ale trzeba jakoś dać radę :d

malaMi ja ostatnio w ciąży byłam ponad 4 lata temu a i tak zapominam niektóre rzeczy :D ja w pierwszej ciąży ruchy czułam w 18tyg w drugiej w 14tygodniu teraz 3 ciąża i już pojedyncze ruchy czuję po jedzeniu jak się położę.

Dzisiaj upał to i maluszek mniej ruchliwy. Bo i po co się męczyć :D a ktualnie u mnie na termometrze w cieniu jest 31stopni :/

okropny bol super że wyniki dobrze wyszły.

doti to co dobre szybko się kończy. A ty juz polowkowe będziesz mieć? Chyba prenatalne?
A no i polecam zarejestrować nick bo dziewczyny będą robić prywatne forum.

pena a ty gdzie się podziewasz? Miałam zapytać jak tam idzie chodzę ie córce? Chodzi sama czy jeszcze nie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja podziekuje nie będę od was brać kilogramów dodatkowych bo niestety i tak mam bardzoo dużo nadprogramowych kg dlatego dziwi mnie to że tracę na wadze gdzie zawsze walczylam o każdy kg ale zobaczę co lekarz powie ...
Co do badań z krwi to prawda że niestety dość często występują błędy dziecko ma być chore A rodzi się zdrowe dlatego straciłam całkowicie wiarę w te badania po historiach ludzi z mojego otoczenia :(

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Okropnyból właśnie miałam też pisać że już bym sprawdzała ale nie wiem czy już będzie słychać? No i muszę od kuzynki odebrac. Ostatnio miałam od jakieś 30tygodnja dopiero.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MalaMi jak ja juz bym chciała umiec się cieszyć z tej ciaxy ...ale nie wiem czy czytałas co przeżyłam przez ostatnie 3 tyg ...jak lekarze namieszali mi w głowie. ..i nasyraszyli ...Teraz ciężko się przestawić. ..a jak jeszcze pappa xle wyjdzie to chyba umrę. ..
Moje dziecko będzie bardzo znerwicowane

Okropnybol na prenatalnych wyszło ze termin na 1 marca . Choć ostatnio było 29 luty :-)
Pięknie wyglądasz i jak brzuszek juz widoczny

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Sandwilla czytałam czytałam. Dlatego ja chyba nauczę się na twoich "bledach", chociaż to ewidentny błąd lekarza. A Ty cierpisz.
Usg u Pani Doktor wychodzi mi w 11t4d. A w poradni w 12t2d.
Myślę , że będzie wystarczająco duże dzieciatko zeby zmierzyć.
Ja tam z moim tluszczykiem żyje w pełnej symbiozie : D i brzuch już nie jest taki rozlany (jak zazwyczaj) ale skóra na nim już się taka napięta robi...
Byle do tego 4go. Ale jak tu wytrzymać:(

Odnośnik do komentarza

Witam kolejne nowe mamusie !!
Okropny ból ślicznie wyglądasz !!! U ciebie leci 15 tyg wow !!
Detektora nie miałam i nie zamierzam kupować !
To w przyszłym tyg znów kilka wizyt prenatalnych - super będziemy razem przezywać !
Mój mąż ma dzisiaj wychodne o 16.30 - idzie z kolegami na strzelnice - a ja będę walczyć z moim ruchliwym dwulatkiem ;)
Jak najbardziej jestem za zamkniętym forum !

Odnośnik do komentarza

Hie hie racja wysyp duży. Ale to lepiej bo ciekawiej. Jeszcze więcej sklerozy dojdzie :D a mi przeswitow :D

A co do terminu wizyty to od jednej do drugiej to wieczność zgadza się.

feska witaj. Napisz coś więcej o sobie :D kiedy termin itp. Które dzieciątko.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć nowe dziewczyny miło widzieć i czytać.
Samdavilla mamy podobna historie co do terminów. Miałam termin na 29.02 ;)
Po ost usg wyszedł niby 27.02 ale ja tam wiem ze bedzie wcześniej. Dzis zaczął sie u mnie 15 tydzień !jak to szybko zleciało.
Co do tych testów z krwi to jak pisałam na początku nie wierze w nie. Nie robiłam i robić nie bede.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...