Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

malaMi witaj. Super że do nas dołączyłas. Powiem Ci szczerze że ja w pierwszą ciąże jak po 5msc nie mogłam zajść to doszliśmy do wniosku że jak długo nie będzie się udawać to będziemy starać się adopcje a za 6cyklem się udało. A więc podobnie do was tylko wy dłużej się staraliscie pewnje. Kiedy masz następna wizyte?

Co do forum to możemy uprywatnic tylko jak:D
No i czy większość chce.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

malami czesc:) opowiedz coś o sobie

Dziewczyny trochę się martwię w ciągu półtora tygodnia schudłam 3kg niewiem czy się martwić? Zawsze tyłem od początku A tu nie mam wymiotow nic takiego jem bardzo często ale nie dużo bo od razu mnie mdli i niewiem co myśleć?? Dziś się wcisnelam już w spodnie ciążowe bo nie byłam w stanie nosić normalnych nawet z rozpietym guzikien :/

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

A właśnie co do kanapki z serem i musztarda... Hmmmm ciekawie brzmi bo mi chęć na musztarda zrobikyscir ale mam tylko mozzarella w plastra h ale może też będzie dobre.

Ja dzisiaj znowu ryż z nektarynka zjadam. A na później mam już usmazone z rana naleśniki i zimny twarożek ze śmietaną i cukrem :D dzisiaj na zimno :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MalaMi witaj! Ale fantastyczny obrót spraw! Współczuję mdłości, ja świętuje ich minięcie, czego i Tobie życzę :D
AniaMania miałam ją już dużo wcześniej, ale sprzedałam. A super mięciutka z jedwabiem więc dla noworodka ideał. Postaram się wstawić zdjęcie. Jakbyś miała jakieś pytania o chusty- to pisz śmiało, coś tam się znam i doświadczenie mam :D
kajaM ja kocham musztardę i stosuje zamiast masła :D mniam!
spotlight termin mam na 10.03, a Ty?
Polaa mam tak samo. Ale w pierwszej ciąży też tak miałam, później się odmieniło. Liczę że teraz też tak będzie ;)

My niby wiemy kto mieszka w brzuchu, ale dziewczynkom nic nie mówimy. Nie wiem jakbym miała im wytłumaczyć gdy się okaże, że jednak kto inny będzie :)

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77788.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hahaha no fakt wstawialam, już nie będę : )
Dziewczęta drogie.
4/9 mam wizytę, i na niej to całe usg genetyczne, Pani Doktor zmierzy przepływy, kość udowa, zobaczy czy nosek jest, i cała resztę.
Ale...Ale z racji wieku od pierwszej lekarki dostałam ja skierowanie do poradni prenatalnej. Uprzedziła mnie Pani wtedy, że to statystyka, jak usg będzie ok, to wyniki z krwi mogą mi jedynie popsuć statystykę cała, bo raz wiek, a dwa mam progesteron od samiutkiego początku. A to jakiś tam wpływ ma na pappa.
I tak czasem leżę i rozmyslam.
Skoro szczegółowe mam mieć już na tej wizycie. I będzie ok (innej opcji nie biorę pod uwagę) to czy wogole iść na tą krew i stresować się dodatkowo. Znam się na tyle, że będzie mi ten wynik siedział w głowie jednak cała ciążę.
A jakby (odpukac, tfu tfu) to i obecna Pani Doktor ma super sprzęt, jest na liście tych lekarzy co mogą prenatalne robić. No kurczę, wyjdzie i tak na którejś wizycie jak będzie problem...:/
Chciałabym się nadal cieszyć to ciaza A nie rozmyslac, że jakiś wynik, statystyka jest taka a nie inna.
A skierowanie mam tylko ze względu na wiek. Bo się należy . Innych wskazan nie ma (po przeprowadzonym wywiadzie).
Za dużo wolnego czasu mam. Ewidentnie za dużo...na to rozmyślania całe

Odnośnik do komentarza

angela nie martwiła bym się zbytnio ta utrata wagi skoro dziecko dobrze rośnie. Ty z tego co piszesz to też rosniesz a wiec nie martw się zbytnio. Pena pisała że w poprzedniej ciąży wogole nie przytyła.
Ja na początku schudłam 3lg w 2 tygodnie a ciągle głodna cbylam. Teraz niby przytyłam ale w zeszłym tygodniu waga pokazywała 57.6 a w tym już 56.6 a też jem i już czuję w spodenkach że są akurat a były luźne.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MalaMi mi to samo powiedziała pani doktor która tez mi robiła prenatalne ...i tez znalazłam ja na liście z certyfikatem do wykonywania tegoż usg . Ze ten test pappa też może u mnie nieźle namieszać ze względu na mój wiek . No nic ...ale już po ptakach bo tego samego dnia mi pobrali krew i wynik będzie juz 9 września. ..przy odbiorze będę miała też spotkanie z genetykiem, który wytłumaczy mi wynik który wyszedł i pokieruje lub nie (to zależy od wyniku) co dalej robić .
Nie wiem sama po co ten cały test jeżeli jest aż tak niewiarygodny .

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie dziewczyny tutaj też już pisały że te z krwi to tylko statystyki i czasem potrafią nieźle namieszać. Jednym wychodzi źle a dzidzia zdrowa a drugim na odwrót. Więc to tylko twój wybór możesz a nie musisz. Iść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, to co? Robimy te forum zamknięte? Liczba marcówek już się chyba nie zmieni skoro nawet majówki już się pojawiły. A jakby jednak ktoś był jeszcze chętny jak malami to przecież dodamy do naszego zacnego grona hehe ;)
Tylko to pewnie musi zrobić ewelinka jako założycielka wątku

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Też jestem za zamkniętym.
I swoje kilogramy też mogę oddać. Chociażby z 3...która chętna : )
A w duszy...Jak doktor coś nie zagra u niej na usg, to pójdę "poprawie" w klinice po tygodniu. A jak będzie ok. to odwołałam wizytę, może komuś innemu się termin na cito przyda bardziej.
I ten kto mówił, że ciaza to najwspanialszy okres w życiu kobiety...to NAPEWNO MUSIAL BYC FACET.
Kiedy się czuje w pierwszej ciazy ruchy dziecka? I stosujecie te domowe detektory tętna?
Będziecie mieć przerabane ze mną...ostatnie ciaze w rodzinie kilka lat temu były i NIKT JUZ NIE PAMIETA JAK TO BYŁO , to się już wcale nie pytam nikogo : D

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczynki. Pamiętacie mnie jeszcze? Pisałam juz tutaj i miałam zniknąć na wakacje zagraniczne. Zniknęłam i trochę się to przedłużyło, ale wyobraźcie sobie, że nie ominęlam ani jednej strony. Jednak z pisaniem było juz gorzej.... Ale czytałam Was cały czas i z wami wszystko przeżywałam. Jestesmy już w Polsce- wakacje się skończyły :(- a upały zniosłam super. Trzeba było wracać do pracy i jakoś zacząć funkcjonować po tak długim wolnym.... Ja swoje ostatnie usg miałam przed wylotem 26.07 a teraz mam wizytę razem z połówkowymi 02.09

Odnośnik do komentarza

Sandwilla, rozumiem cie doskonale.
Lekarze wiadomo - badac sie.
Ale koleżanka ma zle wspomnienia, amniopunlcje aż robili taki wynik. Najgorsze 5 tyg.w życiu. Więcej, mówi stresem zaszkodziła sobie i dziecku niż to warte było (zdrowa corka). E to kilka lat wstecz było.
Dalsza koleżanka też. Tylko odpuść prenatalne. Fakt , że znają nas na tyle, i wiedza, że nawet dziecko z ZD będzie to nasze najukochansze dziecko. Że nic to u nas nie zmieni. A radość z ciazy mi zabierze.
Im więcej myślę to maz też ma rację. Co ma być to będzie. Tyle badań przed nami , że w koncu wyjdzie (oby nie) na ktoryms.
A Ty się ciesz ciaza. A te statystyki olej. Zacznę mówić jak moj brat. Przyjdzie czas , będzie rada! Usg wyszło ok? Wyszło! Szkoda nerwów na spory z mężem. Teraz czas byście oboje się cieszyli ciaza, tak na to zaslugujecie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...