Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :D w tym hm ładnym dniu?:D mam dzisiaj tyle roboty w pracy że próbuje chociaż dobrze się do tego nastawić . Zazdraszczam tym co już na L4 siedzą :D
Wiolinka cieszę się że wszystko w porządku :D a z płci jesteś "zadowolona"? Czy obstawiałas inaczej? :)
Eewelinka ja jeszcze zdawałam relacje wczoraj z wizyty ;) może przegapiłas, rano to było
Ania mania cieszę się że jest wszystko dobrze, gratuluję. Z tą lekarka to może faktycznie, tak jak któraś z dziewczyn pisała, zapytaj czy gdzieś jeszcze nie przyjmuje? Bo może to w tej przychodni jest coś nie tak kochana. Trzymam kciuki ;)
Znalazłam kolejna rzecz która znowu mi smakuje :D bułka z masłem i UWAGA! serem białym :D zawsze jakieś urozmaicenie, do tej pory najbardziej wjeżdżała z masłem lub dżemem. Więc może te nasze fanaberie żywieniowe idą ku dobremu :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
U mnie ostatni dzień w Polsce. Będzie tak samo aktywny jak pozostałe więc raczej nie będę do was zagladac. Pewnie dopiero wieczorem. Życzę wam miłego dzionka.

Donatka - o jaki prosty sposób na ustanie wymiotów. Super. :)

Magdalena - To życzę reszty dnia bez nieprzyjemnych przebojów. A zęby niestety zawsze kosztują niemało. :/ Mój będzie niedługo wyrywał 8 je bo go boli. Psuje się. Już jest umówiony.
Obyśmy to my same nie musiały leczyć zębów w czasie ciąży!!!

Połówkowe mam 8 października w Anglii to wtedy też mi powiedzą płeć. Oni niby muszą podać bo takie przepisy. Nawet jak słabo widać bo źle ułożone dziecko. Do tego czasu już nie mam USG, tylko inne badania np wizyty położnej.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena dobrze ze to tylko ząb hi hi ;-)

Ale ja bym się uśmiała żeby i mojej dziewczynce wyrosło coś między nogami hahahaha. ..
Choć żadne z moich dzieci nie było wstydliwe ...zawsze płeć była pewna ...czytałam ze tak pani doktor nie chętnie mówi o płci. ...a mnie sama zagadala czy chce znać. ...
To jest mało istotne. ..co do tej pory przeżyłam. ..to płeć nie ma znaczenia. ..ma być zdrowe ....to jedyne czego pragnę !

Kajam ja też w pracy ...

Kurczaki jak na złość nie widzę mojego siostrzeńca. ..wole powiedzieć mu osobiście niz przez menedżera. ..;-).

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Ja też w pracy siedzę także może nam być raźniej. Mam chwilę to napisze wam co w nocy odwaliłam. Mój mąż stwierdził rano że zaczyna się mnie bać :)
Śniło mi że uprawialiśmy taki sex że hohoho. No a że ja jestem z tych co w nocy gadają, lunatykują itp to podobno tak się zaczęłam do chłopa dobierać że jeszcze chwila i bym go przez sen zgwałciła.
Rano pyta co mi się śniło. Pamiętałem co ale nie chciałam mu powiedzieć żeby nie wyjść na ciężarną erotomanke, więc udałam głupa. A on mi na to że co mnie z siebie zrzucił to ja na nowo się na niego pchałam i się dobierałam do niego.
Sen pamiętam w 100% ale własnych poczynań nocnych już nie ;)

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Oj Donatka! Stary powinien się cieszyć :D
Magdalena ale nie fajnie z tym zębem! Jeszcze jedynka...
Wiolinka- no to spory ale robiłaś ciężarnym smaka na stanik, to teraz atakuj Asde i rozsyłaj po PL :P a tak serio to szkoda, bo bardzo ładny. Może rodzime sklepy też coś mają-musze popatrzeć. I gratuluję udanej wizyty :D
AniaMania ale nie fart z tymi lekarzami! Mi na szczęście się to nie trafiło, ale wierzę że stres ogromny!

W ogóle wszystkim gratuluję udanych wizyt! Niech maleństwa rosną zdrowo :D
Kogo dziś kolej na wizytę?

Ja zaczęłam dzień od ogromnego uśmiechu :D uwielbiam zaczynać dzień od dobrej wiadomości :D od 4mcy szukam mojej wymarzonej chusty dla dzidziusia i oto dziś akurat ją kupiłam :D poczucie szczęścia i spełnienia ❤

Miłego dnia!
Ołwer!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

AniaMania25 wejdź na stronę dobrylekarz.pl tam napewno kogoś znajdzie a zanim umówić wizytę to poczytaj w necie opinie.

Ja mam dzisiaj czyszczenie organizmu. Rano zachciało mi się pomidora z cebula i śmietana. :D wczoraj owsianka i wogole lekkie jedzenie i o proszę teraz znowu będę miała 3kg na minusie :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny!
przede wszystkim gratuluję udanych wizyt!! Chyba dużo jeszcze jest na początku września. Jak ja byłam to miła Pani chciała od razu zapisać mnie na te drugie, ale powiedziałam, że lekarz mi powie kiedy i się odezwę, a teraz trochę żałuję bo i tak nie mam skierowania więc jeden kij.
Donatka, piękny sen hahaha. no ja szczerze to mam cały czas takie erotico i są bardzo realne, ale raz że czytam cały czas serie "365 dni" - połączenie 50 twarzy greya i ojca chrzestnego, a dwa że przez tą luteinę to trochę ta sfera życia umarła no a ciąża robi swoje :D

ja wczoraj ok 21 tak zgłodniałam, że poprosiłam męża o kanapkę z szynką i keczupem, Boże dziewczyny.. w życiu nie jadłam tak przepysznej kanapki, gdyby nie to że było tak późno to chyba jeszcze z 5 takich bym zjadła. Zwykła kanapka a ile radości :D

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

spotlight było mu powiedzieć że jak on też nie wykona tego co ci dwaj z książki. Co prawda mafisowi potem odbija ale za to Nacho hmmmm. Już sobie nie przypominam bo znowu mój chłop ciężką noc będzie miał.
kaja ser żółty i musztarda???? Nie jadłam nigdy takiego połączenia. Z ketchupem to tak

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Z takich erotykow mogę Wam jeszcze polecić serię 'sny morfeusza' k. N. Haner. I jeszcze seria 'uwikłani' L. Paige. Tylko może tego Morfeusza to nie czytajcie bo ram trochę przemocy, gwaltu więc szkoda mężów :D

Odnośnik do komentarza

Witam i ja :) właśnie pije kawusie i nadrabiam stronnice- jak to zawsze z rana ;)
U mnie libido od początku ciąży na poziomie zerowym - a teraz to i tak zakaz mam do następnej wizyty .
Magdalena społecznie tego zęba u męża - ja tez miałam pecha jak jechaliśmy do Pl to mi koronka w aucie spadła - robiona w zeszłym roku - myślałam ze na zawal zejdę ale najszczęśliwsza skończyło się na podklejeniu - 80 zł wiec bez dramatu
Wiolinka fajnie ze z dzidzia wszystko ok - No trzymasz nas w niepewności a my takie ciekawskie jesteśmy ;) jak to baby- ja mam nadzieje ze we wt zobaczę co tam dzidzia między nóżkami ma ;)
AniaMania wspolczuje zmiany lekarza - szczególnie ze ciężko o dobrego - obyś szybko znalazła !
MałaMi witaj w naszym gronie !

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe przyjęcie. O sobie za wiele opowiadać nie mam czego.
Od kilkunastu lat w małżeństwie (no cóż, stara jestem i tyle:) )
Dziecko pierwsze. Wyczekiwane tak długo , aż w końcu pogodzilismy się z faktem, że jeżeli dziecko to tylko przez adopcje.
Mialo go nie być wogole (wg lekarzy) a tu taka Ci wpadko-niespodzianka:)
I tak cichaczem czytam Was kobietki. I czekam na to usg genetyczne. Troche sie uspokoilam jak serce zobaczyłam. Ale im bliżej następnej wizyty to znowu zaczynam się stresować.
Myślałam że im dalej to mdłości będą mniejsze, a tu ostatnio i "haftowanko" mnie dopadlo , oczywiście żadne poranne mdłości ale jak w zegarku 14 I do samej nocy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...