Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jollyg ja nie wiedziałam że są takie rozmiary biustonoszy. Z jednej strony fajnie bo jest czym oddychać a z drugiej pewnie czasem uciążliwe.

gagusia właśnie, dobrze że ten lekarz coś próbuje zrobić zanim poda insulinę. Ale nie martw się aż tak nią. Lepiej ja brać n niż żałować.

U mnie zaczęło padać. Oczywiście wszystko bokiem poszło. Ale pada tyle że i tak będę musiała podlewać warzywa na dworze.
Ja mieszkam na wzniesieniu. I czasem śmiejemy się że nie dość że na końcu świata bo w lesie i ślepa uliczka to i chmury u nas kręcą się dookoła jak w bajkach nad wulkanem albo nad zamczyskiem smoka :D
Kiedyś udalo nam się nagrać właśnie chmury które tak krążyły. Niestety było to z 10lat temu więc te filmy z telefonu niezbyt wyraźne ale conieco widać. :D
Plus taki ze się chłodniej zrobiło. Ale nie wiem na jak długo :D
KajaM mam nadzieję że udało Ci się do domu dojechać bez przygód.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Gagusia, lekarz wie co robi i na pewno to wszystko z myślą o dziecku :). Ja to tak przeklinałam wczoraj na mojego gin, że znów mocz, po co, znów muszę wstać, iść, bla bla. Ale jak to wczoraj powiedział "nie chce narażać pani dziecka" - swoją drogą czasami zapominam o ciąży, może nie tyle o niej, co ogólnie o tym, że będę mamusią itd, ale jak to powiedział, to taka dorosła i odpowiedzialna się poczułam heh :D.

U mnie to tak grzmiało, błyskało, że się bałam aż. Deszczyk akurat taki sobie był. Akurat zaszyłam się w pokoju i dokończyłam książkę :D jutro kolejna :).

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

pola mnie mąż też dziś chciał zabrać na kolację ale jak tylko o jedzeniu pomyślałam to mi się niedobrze zrobiło. Zaczynam się trochę martwić żeby to się na maluchu nie odbiło. Ostatnio jadłam taka kaszkę bobovita na mleku modyfikowanym, bo jakoś mi podchodzi. Stara baba a głupia.

Ogólnie mam dziś słaby dzień. Jestem jakaś zmęczona, ciągnie mnie brzuch na dole, ale nie wiem czy nie od tego że się naczytalam o tym łożysku przodującym i sobie może wkrecam.
Zaczyna u mnie grzmieć, może popada, burza przejdzie to się pogoda znośniejsza zrobi.

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

donatka No nie wiem czy jak popada to się lepiej zrobi. U nas 3 razy padało i burza przychodziła. A poszła i znowu ukrop. A no i 4 raz idzie. Krąży znowu. Raz to tak walnelo że korki wywaliło. No i raz zabrali prąd na 10minut.
Niezbyt przepadam za burza a tymbardziej w nocy. Na każdy błysk się budzę.
A z tym lozyskiem przodujavy to bardzo się też nie przejmuj. Tak wiem łatwo się mówi. Ale chodzi o to że dużo dziewczyn miało a jak ciąża starsza to poprostu się podnosi wraz z wiekiem ciąży. Tego i tobie życzę.
A tobie jak takie jedzenie podchodzi to smacznego. Ważne że coś jesz.

Ja dzisiaj super się czułam. Załatwiłam wszystko. No oprócz ksero cytologi bo takie niegramotne kobiety w przychódni że szok. Dopiero po 15 miała być położna i ona miała poszukać. A ja miałam zadzwonić i oczywiście zapomniałam. Ale ona kochana kobieta i sama do mnie zadzwoniła. I wyniki super.
Co do jedzie ia to ja mam znowu smaka na śledzie w śmietanie. 3 razy do nich dosiadalam i jakoś mi nie podchodzil ich widok. Ale w sklepie mnie skusily no i teraz na kolacje mi odpowiadają. Cudne.
A cora... No cóż jak zwykle ma swoje widzimisie i je płatki i popija mlekiem :D bo jak to ona twierdzi później będą rozciapciane :D

pola fajnie masz z tymi obiadkami. Ja to bym wolała te twoje pierogi raczej bo ja ser zto tylko żółty mozzarella, mascarpone i twrog. Innych nie lubie a już plesniowe to nawet nie patrzę bo mnie cofa. Ale zawsze tak miałam. Więc to nie sprawka ciąży.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

JA juz po wizycie
Z Dzidzia i wynikami wszystko ok. Robiła mi USG i widziałam babla;) śmiga maluszek sobie!
Natomiast strasznie sie zdenerwowałam bo moja lekarz ma jakieś problemy prywatne i na miesiąc jej nie ma w EnelMedzie.. od połowy września do października.. potem nie wie czy wróci... załamałam sie mam szukac sobie kolejnego lekarza prowadzącego. Powoli mam dość tego. Juz sama nie wiem chyba poszukam kogoś prywatnie bo tu to serio sie nie da...kolejny raz mam podobna akcje! Co to sie z tymi lekarzami dzieje
no jestem wsciekla;(!!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki dzisiaj to 3 albo 4 miały być tylko wizyty. A wczoraj było dużo więcej ale nie zliczę.

carox moim zdaniem wyniki są dobre. Chociaż nie znam się na nich bo nigdy nie robiłam ale mieści się w normie tygodniowej. Wydaje mi się że jakby było coś nie tak to by Ci poprostu nie dali wyników tylko umówili na wizytę.

AniaMania25 super wieści o maluszku. Co do lekarzy niestety na nfz tak są. Ja w pierwszej ciąży miałam chyba 4 gin. I to mi chyba najbardziej przeszkodziło w utrzymaniu ciazu. Bo każdy co innego a zanim się wdrazyl to też czasu miało i tak teraz dumam że trochę zlewczo byłam traktowana.
Jak masz możliwość to szukaj prywatnie. Może ta Pani przyjmuje prywatnie? Tylko w przychodni jej nie będzie.
Ja tam jakoś spokojna jestem o maluszka odkąd go tam codziennie czuję.
Muszę kuzynka poprosić o zwrot mojego detektora to też będę spokojniejsza bo będę mogła go podsluchac.

Lece spać bo padam. A jeszcze ciągle te burze nawracaja więc chcę zasnąć w przerwie pomiedzy :D

Dobrej nocki życzę

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jestem. :)) Hehe. Dzień aktywny. Nie było kiedy pisać.
Byłam dziś nad jeziorkiem z rodzinka. Ostatni taki wypad mój i córki tego lata.
Właśnie was przeczytałam.

AniaMania, fajnie że maluszek ok,śmiga sobie. :) Miło słyszeć. Niech śmiga w zdrowiu do porodu. Życzę znalezienia dobrego ginekologa od teraz do porodu!

KajaM- super że u ciebie też rośnie zdrowo. :) Gratuluję.

Miałam wizytę o 18.15. Zaraz streszcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Do innych postów się nie odniose. Nie mam chyba siły...

Byłam u mojego kochanego ginekologa. I tak- sprawdziły wyniki krwi i moczu - mówi mi Idealne! :) Potem badanie na fotelu. Obmacal wszystko. Szyjka długa i twarda,śluz prawidłowy ciążowy. :) Pobrał wymaz do cytologii. Potem USG . Serduszko 158 - powiedział że prawidłowo. Wielkość prawidlowa. Tzn wymiary wszystkie. I jeszcze mi płeć powiedział a nie pytałam. Hehe. Na końcu powiedział że płeć nie na 100 procent i potwierdzi na połówkowym. Termin porodu wrócił na luty bo dziecko rośnie zgodnie z tygodniami. 27 luty. A 27 wychodzi mi z miesiączki więc idealnie. :) Fotki nie dodam bo zapomniałam zabrać z gabinetu :/ skleroza ciążowa.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Aniamania dobrze ze dzidzius zdrowy. U mnie to już też trzeci lekarz w ciaxy . Bo jeden odszedł z przychodni drugi nie chciał prowadzić mojej ciąży a trzeci to już prywatny i u niej już zostane. Bo ileż można zmieniac. Obys tez znalazła kogoś fachowego ..

Wiolinka zdradz rąbek tajemnicy? Kogo nosisz po serduszkiem? Serduszko twojego dzieciątka bije podobnie do mojego. Świetne wiadomości.

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek. A bynajmniej mam nadzieję że reszta dnia będzie dobra.
U nas jakby mało kosztów było to mój zdarzył z domu rano wyjść i przysłał mi zdjęcie bez jedynki. Wypadła mu po 10 latach. Kiedyś nie chciało mu się kombinerek wziąść i oskorowac kabel to sobie zebem wziął i oskorowalm po czym rzyszedl i pyta co ja tu mam :D więc 1000zl pękło na zęba aby wstawić i to w 5 dni bo w sobotę na wesele jechaliśmy.
Teraz jestem ciekawa ile będzie taka przyjemność kosztować :D
Tak mi ciśnie ie skoczylo że już od 5 nie zasnęłam a jak mi się już zdrzemnelo to mi się śniło że ktoś puka do drzwi i się zerwałam jakieś 30minut temu.
Malo tego w nocy popsuł nam się wentylator więc otworzyłam okno w pokoju ale przecież moje psy co 2-3 godziny odstawiaja arie operowe. No i tylko ja się budzę więc zamknęła okno i w takie duchocie spalismy do rana.
Przepraszam że smece ale musiałam się wyzalic a wiem że wy mnie zrozumiecie.
Sciagnelam sobie aplikacje joga w ciąży to może trochę się uspokoje.

wiolinka skarbie super że dzidzia rośnie. Jak nie chcesz podawać płci to ja rozumiem. Przyjdzie pora na 100% pewności to nam powiesz.
Wg moich tych przypuszczenia co te położne mówili to chłopiec ale ja tam dziewczynkę obstawiam, bardzo energiczna :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

donatka hie hie. A no mówiła. Ze mam prześwity w pamięci :D wiedziałam że na D :D
Ale dobrze ze znalazłaś sposób na zlikwidowanie ich.
Ciekawe jak z wymiotami radzi sobie klaudia bo się już długo nie odzywa

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...