Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Madziak zgadza się te przypuszcze ja co ja pisałam na temat tętna że poniżej 150 tętno to dziewczynka to nie znaczy że to zawsze tak. Bo mi to położna któraś kiedyś powiedziała i ja zwróciłam uwagę na to. Ale nie zawsze się sprawdza. Chociażby właśnie Madzia ma na mieć chłopca a niższe jest no i moja kuzynka ma 140 tetno a potwierdzone na polowkowym że chłopiec.

pena co do fb ja odpadam nie mam konta. Tutaj można zrobić zamknięta grupę. Ale nie wiem jak. No mnie tam nie przeszkadza że ktoś może czytać to co pisze. Ja np podczytuje aktualnie rodzace. Albo nowe mamusie. Czasem mozna dowiedzieć się coś od innych. Nie trzeba się udzielać.

Moja dzidzia szaleje. Już kilka razy ja czułam więc chyba będzie wojowac po nocy jak siostry :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

eewelinka
A waga.. Plus 2.5 kg.. Dramat. Od jutra tylko sałata, warzywa. Amen. No zalamka.

U mnie też na plusie. Bo najpierw ważyłam 57.7 w dniu pozytywnego testu. W ciągu 2 tygodni spadłam do 54.5 a teraz 56.6 a więc 2kg plus. A więc całkiem też nie stoi w miejscu ale nie idzie w górę jak w poprzednich ciążach. Ze na koniec miałam 17kg albo 11kg :D ale to też zależy od ciąży i od organizmu. Teraz ja starsza i inaczej jem. Inny tryb życia i wogole to może dlatego. Wtedy jadłam i jadłam. Teraz mam godziny i tak głodna się robię.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

wiolinka jak wiesz jak zrobić zamknięta grupe to ja się piszę żaden problem.

gagusia twój syn to już taki młody mężczyzna. Ale podobny do mamy. :)

Nie sądzicie ze ten czas leci jak szalony? Dopiero był poniedziałek. Ja się zamartwialam jak to będzie jak nie pojadę na zakupy ale dajemy radę :D a tu proszę już środa i dumam o piątku aby jechać i wsio załatwić. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wiolinka
A w ogóle zapomniałam napisać- Kaja - fajna fotka z kibelkiem w tle. Hehe. ;)
Magdalena - ty mi kogoś przypominasz,mam wrażenie że cię widziałam... Hmmm...

A to ciekawe bo ja znowu ciebie wogole nie kojarzę :D ale czasem tak bywa że kogoś możemy przypominać. :D
Chciałam cię zapytać ty jak latasz z córką do UK to córką ma paszport czy dowód? Bo te całe breksity i nie wiem co jej wyrabiać. Oczywiście nie na szybko bo teraz latać nie będę ale mamy znajomych tam i już kilka razy mieliśmy leciec i nie było kiedy. A i jeszcze jedno. Podajesz jej jakiś lokomotiv albo coś w tym rodzaju ja czas lotu?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena - Moja córka ma paszport bo musi mieć. Wyrobiliśmy zaraz po urodzeniu bo inaczej nie wyleciała by z kraju do Polski.
Teraz to już musisz wyrobić paszport kochana bo na dowodach nie będą nikogo wpuszczać po wyjściu z UNI. ;)
Nic nie daje mojej na lot ani na jazdę autem bo ona nie ma problemów z podróżowaniem. Loty świetnie znosi. Nigdy nie płakała w samolocie.
Kiedy chcecie lecieć do UK?? Raczej po urodzeniu dziecka pewnie?
I niestety nie wiem jak zrobić zamknięta grupę ale mogę zapytać bo pamiętam która dziewczyna robiła to u nas w Listopadowkach. Mam z nią kontakt. Pytanie kto się na to pisze?

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Oj tak napewno po urodzeniu i jakoś ma dziecko skończy chociaż 3 Msc. Albo i więcej. Teraz to się też przeniesie to w czasie. Ale o paszporcie dobrze wiedzieć.
Ja swojej normalnie też nie daje nic na podróż ale kilka razy w dluza podróż np w góry jak jechaliśmy to po kilku godzinach zwymiotowala. Ale to moim zdaniem wina kierowcy. Bo i mnie było wtedy niedobrze. Tzn mój P lubi szybko dodawać gazu. A że auto zrywne to takie bujanie i szarpanie. Ja jakoś powstrzymałan ale ona nie. Jak już mocniej się na niego wydarlam to już ostrożniej dodawał gazu i wtedy było ok.
Ona zwykle że mną jeździ. Ja jeżdżę powoli i nie zrwynie więc ja mogę kilometry z nią jeździć a nic jej nie będzie. No zobaczymy jak to będzie.

A co do forum to jak się większość zgodzi to ja też jestem na tak. Ale bez konieczności.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
eewelinka
A waga.. Plus 2.5 kg.. Dramat. Od jutra tylko sałata, warzywa. Amen. No zalamka.

U mnie też na plusie. Bo najpierw ważyłam 57.7 w dniu pozytywnego testu. W ciągu 2 tygodni spadłam do 54.5 a teraz 56.6 a więc 2kg plus. A więc całkiem też nie stoi w miejscu ale nie idzie w górę jak w poprzednich ciążach. Ze na koniec miałam 17kg albo 11kg :D ale to też zależy od ciąży i od organizmu. Teraz ja starsza i inaczej jem. Inny tryb życia i wogole to może dlatego. Wtedy jadłam i jadłam. Teraz mam godziny i tak głodna się robię.


Jak ja bym chciała tyle ważyć. Matko! Pozazdrościć.
Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Magdalena dzięki kochana ;) od kilku lat noszę ten kolor, a kręcone mam naturalnie dlatego takie bujne :) raz wyglądają jak na tym zdjęciu a raz Ludwik 16 , robią co chcą.
Eewelinka 2.5 kg to chyba nie aż tak dużo przecież :)
Pena u mnie FB odpada, nie mam konta i mieć nie zamierzam :D a co do zamknietej grupy tutaj to akurat mi bez różnicy, możemy pisać tu, możemy na zamkniętej :) mi nie przeszkadza jak ktoś czyta :)
Wiolinka dlatego musiałam sobie zrobić ta fotkę bo wszystkie które mam na telefonie to albo z kimś albo średnie jakieś hehe . A takiego selfie normalnego nie umiem sobie zrobić , beztalencie jestem.
Gagusia to ciekawe bo te które wstawiły już zdjęcia to jakoś inaczej sobie wyobrażałam, śmiesznie :D a Ty kochana to wyglądasz jak siostra swojego synka , tak młodziutko:)
Szykuje się właśnie na wizytę, 9:20 , trzymać kciuki :)

Odnośnik do komentarza

To widzę że tak naprawdę to tylko jedna z nas zna płeć dziecka. Ale najważniejsze że dzieci zdrowe. Cieszę się oooogrooomnie że w następny czwartek znowu wizyta. Ciekawe czy usg też będzie czy już nie;)
Co do wagi to ja mam 2 kg na minusie cały czas.
Ładne dziewczyny jesteście. Ja nie mam w tej chwili żadnej sensownej fotki do wrzucenia.
A jeśli chodzi o zamkniętą grupę tu na parentingu to jeśli większość z nas się zgodzi to ok.
Miłego dnia wszystkim

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Boże, nie zalamujcie mnie z Waszymi wagami :(
Dzisiaj mam dzień depresji, a dopiero 7 rano. Z mojej kolekcji biustonoszy zostały mi 2. Ubieram właśnie jeden i co.. No kurde za mały! Już wiem gdzie te 2.5 kg poszło. Jak. Zaczynałam 3 miesiące temu z biustem 70G, teraz w 70H mała miska to już wiadomo gdzie się to ukrylo. Przecież ja na te staniki nie wyrobię!!! Dobrze że jeszcze jeden mam taki w połowie z siatka to jakoś to upchalam ale.. No dramat.
Gdzie kupię fajny stanik? Kupowałam zawsze w esptoq ale jak mam na miesiąc kupować za 150-200 zł to ja będę chodziła bez. Wrrr...

Odnośnik do komentarza

Eewelinka domyślam się że posiadanie tak dużego biustu jest kłopotliwe. Dokuczają Ci plecy kochana? A tym bardziej jak się teraz tak powiększył. Ze stanikiem niestety nie pomogę, normalnie mam takie małe b, w ciąży urosły mi do c i w sumie teraz dopiero będę się wybierać ma stanikowe zakupy, do tej pory mieściłam się jakoś w te moje b ale już mi się niewygodnie robi coś.

Odnośnik do komentarza

cześć Wam! <3 gratuluję udanych wizyt i pięknych dzidzi :D <br />
lEwelinka, mam ten sam problem miałam przed ciążą B a teraz już D było za małe, kupowałam byle jakie najtansze staniki bo po co drogie jak przeciez zaraz beda za małe, w koncu poszlam z mama do peppco i jak to mama (doradzi najlepiej), kupilam sobie sportowy top za 8zl i nawet nie czuje ze cos mam na sobie i jest rozciagliwy :)

ja dzisiaj znow pobudka o 5.30 bo badanie moczu, o 13 odbior i do ginekologa, licze ze jutro juz pospie hehe :D

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

KajaM domyślam się że czasem krecone włosy bywają kłopotliwe w układaniu. Le są piękne jak dla mnie. :D
Ty jak dobrze pamiętam jesteś niziutka to wagę masz niziutka. :D

Właśnie każda z nas jest inna jedna większą druga mniejsza ale najważniejsze żeby rosły zdrowe maluszki w nas.

Co do biustonoszy to moje też już są akurat. Takto nie zwróciłam uwagi ale jak napisałyście o tym to rzeczywiście jakoś mi zaczęły wypływać te piersi. Ja mam miseczkę c ale już mała więc trzeba kupić nowe bo z poprzednich ciąż już mi zniszczyły i nie trzymałam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...