Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Magdslena3 podziwiam ze pamiętałaś o gorączce moje córki! Dziękuje:) ja to mam słaba pamięć u której z Was co dokładnie słychać.
Przepraszam ze tak mało personalnie pisze..
wszystko dobrze z córka w poniedziałek już nie było widać gorączki inne dziecko poprostu..;) poszła do żłobka dziś tez.
Co do pracy to właśnie tak proponowałam szefowej ale powiedziała ze na dłuższa metę to raczej nie wyjdzie. Praca z domu będzie chyba źle widziana przez innych pracowników..sama nie wiem nie pytałam o szczegóły. Ale taki upał ze jak poprosiłam dziś to powiedziała ze rozumie i zgodziła się. Powiem szczerze ze naprawdę praca z domu mi się podoba. Mogłabym to robić częściej albo nawet na stałe :-)
donatka super ze u Ciebie tez dobre wieści! I tak trzymać. Co do płci to ja na połówkowy USG zapytam. Przy wcześniejszej ciąży do połowy miałam info ze syn a tu w 20 tygodniu ze żaden chłopak tylko córa jak ta lala ;)

Odnośnik do komentarza

AniaMania25 bo ja już wiolince pisałam ja mam takie prześwity pamięci. :D wpadło mi coś do głowy i ooo wlasnje przypomialam sobie to pisze :D

donatka super że dzidzia zdrowa. A płeć to się zdarzy poznać.

Ja właśnie się zdenerwowałam bo w sobotę mamy 30tke i było że idziemy z córką. A tu mi napisała koleżanka ze bez dzieci. Trudno najwyżej wezmę ją na kolana i tyle. Nie mam z kim ja zostawić. Po drugie ona tlko z babcią zostanie a oni mają imprezę i to nie w domu tylko do kogoś jadą. A więc nie ma wyjść.... Jakbym wiedziała wcześniej że bez dzieci to bym nie poszła wogole.... :/

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. Ja też już po wizycie. A wiec u mnie tak: dzidziuś nie chciał w ogóle współpracować, miał nas totalnie gdzieś, zszedł głowa w dół i pokazał tylek doktor musiał go trochę poszturac - ma 80, 4mm wiek ciąży 13+6 dni. Termin porodu mi się zmienił na 26 luty :) ale chyba pozwólcie żebym została z Wami. Przezięrność karku prawidłowa, kość nosowa prawidłowa, tu ogólnie super. Tylko Doktorek powiedział że do obserwacji jest praca serca bo troszkę go to niepokoi 138 ud/min... Zmartwiłam się. Kazał się nie denerwować przyjść za 3 tyg. Co do płci na początku powiedział "dziewczynka.. a za chwilę hm w sumie to sam już nie wiem bo coś tu sterczy" także za 3 tyg poszukamy. Tylko te serduszko :( jak myślicie że to faktycznie mało? :(

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Polaaa to miałaś super popołudnie :D trzeba dbać o takie rzeczy, właśnie jakaś kolacja spacer ;) podtrzymuje to fajna relacje ;)
Ania mania upały w ciąży to jest nieporozumienie ;) próg wytrzymałości na temperaturę dramatycznie się obniża i przynajmniej w moim wypadku nasila mdłości. Nic fajnego ;)
Fajnie że masz możliwość pracy z domu ;) w moim zawodzie to nierealne
Sandawilla super że "główni" już wiedzą :) trudno taka rzecz trzymać w tajemnicy.
Donatka szkoda że nie wzięłaś fotki :D ale jakoś Ci to wybaczymy, ewentualnie. Gratuluję , cieszę się że wszystko jest okej.
Oj z wysiłkiem / dźwiganiem to spoko. Gorzej z seksem :D
Magdalena to już kuzynka sama sobie winna, mogą dać znać wcześniej przecież. Trudno znaleźć opiekę tak na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza

Natkusia cieszę się że wszystko ok. Właśnie wyczytałam ze prawidłowe bicie dziecka jest 110-150 uderzeń na minutę. Widzisz. ..lekarz coś powie za dużo a my się martwimy . Uważam że też to powinien przemilczeć. ...Bo teraz będziesz się zamartwiać.
Ja tez chyba powinnam się martwić ...Bo u mnie wyszło 157 uderzeń. Ale pani doktor nie mówiła ze to nieprawidłowe. ..a przecież już jest powyżej. ..
Boże my przez ta ciążę oświejemy

Donatka zwracam honor. ..ja mam na ścianie przedniej ...a wyczytałam ze to nie to samo co przodujAce. Stara baba ze mnie a pomyliłam znaczenia.

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Sandawilla no właśnie lekarz coś powie a my się zamartwiamy.. wystarczyłoby gdyby powiedział że następna wizyta za 3 tygodnie i tyle. Pamiętam jak na pierwszej wizycie mi powiedział że słabo widoczna ciąża (już myślałam że koniec że poronie i będzie masakra) a on widząc moją minę powiedział że chodziło mu o ciążę wczesna :D

Odnośnik do komentarza

Sandawilla rozumiem Cię kochana, ale teraz już nic nie musisz ukrywać :D
U nas cała rodzinka wie, najszybciej dowiedział się mąż bo zadzwoniłam jak zrobiłam test ciążowy , w sumie zaraz potem do siorki zadzwoniłam :) później rodzice , reszta rodzeństwa. W pracy powiedziałam koło 8 tc. Mam fajna pracę i fajnych ludzi w pracy ;)

Odnośnik do komentarza

Natkusia a moim zdaniem to normalne że może trochę spasc. Moja cora skakał na ktg od 140 do 170 niby do 180 jest norma bo tak mają przewaznie chłopcy.
Wiem że to łatwo się mówić nie martw się ale zawsze możesz to skontrolować u innego gina. Za kilka dni np.
Nie musi robić ci usg ale np detektor em. Ja mam detektor ale taki bez wyświetlacza i musiałabym liczyć sama uderzenia.
Będzie dobrze zobaczysz.

To została nam jeszcze ewelinka z wiadomościami z wizyty tak?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Melduję się i ja :)
Dzidzia piękna machala do mamy, wszystko ok. Ma prawie 7 cm. Gin podsumował 'dobra robota' :D wizyta we wtorek po L4. Mam nadzieję że wysiedze, boli kręgosłup bo mi gdzieś naciska na nerw. A i łożysko na przedniej ścianie. A płeć.. Niewiadomo. Dziecko tylkiem oparlo się o łożysko.

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77726.jpg

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77727.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie.
U mnie bardzo aktywnie i gorąco.
Jutro śmigamy na jeziorko popływać. :)
Miło że o mnie wspominacie nawet jak mnie nie ma cały dzionek na forum. Cieplej się zrobiło na sercu. Dopiero teraz was przeczytałam.
Natkusia- Nie nakrecaj się negatywnie.Masz zdrowe dziecko. :) Jest dobrze.
Donatka gratuluje. Wszystko ok. Pięknie.
Olcik - Widziałam że się ujawnilas :) To kiedy reszta wstawi zdjęcia,? Nie będziemy bezosobowe. ;)
Przepraszam że się nie odniose do waszych wszystkich postów. Zwyczajnie nie mam siły...
Jutro wieczorem mam USG u mojego polskiego ginekologa to pewnie po napiszę do was.
Dobrej nocki.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

No kobitki super ze dzidzie zdrowe !!!
Natkusia będzie dobrze - musi być !!
Ewelinka jakie wy ładne dziewczyny jesteście !!! Dzidzia tez super a jaka duża już !
Donatka może kolejna forumowa dziewczynka będzie ;)
Ehh trzymają te dzieciaki w niepewności ;)
U nas wiedza moi rodzice i teściowie i kilkoro znajomych - reszcie powiem za tydz po wizycie
Miłego wieczorku !

Odnośnik do komentarza

Ewelinka to świetne wieści. Ważne że zdrowe. Podobniez jak ma się łożysko na przedniej ścianie to później albo slabiej czuję się ruchy. Ale z tego co pamiętam to ja w poprzednich ciążach miałam na przedniej a i tak szybko czułam bo w w pierwszej w 18tyg a w drugiej w 14tygodniu. A teraz nawet nie wiem gdzie mam :D muszę dopytać.
Mnie się jakoś przed chwilą jakoś tak spokojnie na duszy zrobiło. Usłyszałam koło domu sowe. Podobniez jak sowa koło domu siada to dom bezpieczny. I tak siedzę i słucham jak huha :D nawet corce pokazałam. Tzn kazałam posluchac. Ale była podekscytowana że aż szeptem mówiła. :D

A no i ja dorzucam nasza fotkę. Najświeższe bo jakieś 2msc temu.

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77741.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

KajaM świetne włosy. Zawsze chciałam takie ale nie miałam odwagi sobie zrobić. Miałam rude i czerwone ale nie takie bujne. No i jeszcze jedna fryzura która chciałam to coś ala Kożuchowska. Takie sterczace. :D

Wiolinka super że odpoczywasz trochę. A kiedy wracasz z córką?

A no ja dzisiaj zjadłam ryż z nektraynka a po jakieś pół godziny pół kromki chleba z masłem i pół jajka na miękko. I szczerze jakoś pełna się nie czuję. Ale spoko woda się dopcham. Mam nadzieję że dzisiaj w nocy już nie będę miała potrzeby dojadania. Dodam że waga stoi w miejscu. Dalej 56.6 :D podoba mi się ta ciąża. :D

Pisze dobrej nocki ale ja jeszcze nie idę spać. Mój film dzisiaj znowu dwa odcinki na Polsacie. UV. Może wytrzymam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, podczytuje was troszkę jako marcowa mama 2017 ;)
Naktusia nie martw się serduszkiem, dr mi powiedziała że tętno się często zmienia, i u nas podczas jednej wizyty potrafi być 140 a zamierzone chwilę później 145. W ogóle pierwszy synek miał zawsze 155-160 a drugi ma 140-145 (Magdalena na z kolei słyszałam że to dziewczynki maja szybsze ale chyba to nie ma związku patrząc po moich chłopakach), nikt nie mówił że coś jest do obserwacji, jestem już po trzecich prenatalnych, serduszko jest zdrowe, wręcz idealne jak to dr powiedziała.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...