Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Mój stres z rozmowa z szefową minął, bo... Szefowa na urlopie :D będę musiała jeszcze przyjść w poniedziałek, mam jakieś godziny do odbioru i od wtorku jednak L4. Także w poniedziałek ponowny stres.

Byle dzisiaj do wizyty.. Eh..

Odnośnik do komentarza

Sandawilla, to super, już masz pewność, ciekawe kiedy ja uslysze plec ze stuprocentowa pewnoscia, chociaz podobno nie ma takiej pewnosci w tej kwestii :D zdjęcie cudo, cudownie juz widac rysy.
pamietam jak obecny szwagier oczekiwal dzidziusia i pokazal nam zdj usg i my z mezem tacy przerazeni bo nic nie widzielismy i balismy sie ze w przyszlosci nie dostrzezemy swojego dziecka na usg hahahaha ale moja dzidzi miala 3,88mm i doskonale ja widzialam, maz tez :D

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Olcik pogoda widzę piękna ;) przyszła mamusia też :D anginy współczuję.. co dostałaś kochana? Jakieś leki? Dobrze że mama jest to pomoże ;)
A miałam was ostatnio pytac o to spanie na brzuchu . Mi np już jest niewygodnie mam wrażenie jakby mi niedobrze było przy leczeniu na brzuchu ;) tak jak człowiek się naje hehe
Eewelinka to przynajmniej masz mniej stresujący dzień :D a szefowa się nie przejmuj ;) może Cię mile zaskoczyć tak jak moja :D i będzie okey wszystko. A L4 to Twoje prawo tak naprawdę :)

Odnośnik do komentarza

kaja pan od kukurydzy mówi,że to najcieplejszy dzień tych wakacji także trafiłam z pogoda. :) Ja normalnie na brzuchu już nie śpię,ale na plaży jest mega wygodnie trzymając brzuch w wykopanym dołku :p mogliby taką opcję w materacach uwzględnić :d

A z leków to dostałam jakieś tabletki, których nazwy nie pamiętam, spray do psikania i płukanki. Ale nie mam antybiotyku. Lekarz powiedział,że to takie niby wirusowe niby bakteryjne i na razie sporbujemu bez antybiotyku

Odnośnik do komentarza

Jeeejku, Olcik zazdroszcze z całego serca takiego wypoczynku, przy takiej pogodzie, odpoczywajcie!

no własnie ja sie tak dopytuje o te płcie, bo bylam w szoku ze to juz hahaha. co do spania, o maaamo kocham spac na brzuchu! tylko i wylacznie, ale jak sie dowiedziałam o dzidzi to wylacznie lewy bok, za dnia czy przed zasnieciem leze na prswym badz na plecach :) co do brzuszka to tydz temu wazylam 58,3 kg a dzis 59,3 kg, chyba to przez ciuchy hehe. musze w koncu wam wyslac zdj brzuszka bo naprawde zastanawiam sie czy ciazowy hehe. do 8.06 wazylam 54,9 kg ale intensywna praca, nerwy, stres, slub, malo jadlam, potem wakacje full wypas i dzidzi :D szczerze to wiadomo ze bede tyc, ale 5 lat stajac na wage liczylam ze bedzie mniej i mniej, a tu nagle wiecej i wiecej i nie umiem jeszcze sie z tym godzic hehe.

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam dzisiaj USG ale takie normalne, nie robię jakiegoś specjalnego. W poprzedniej ciąży też tak robiłam. :) byle do 17 30.
Ledwo siedzę w pracy, tak mnie kość ogonowa boli a jak wstaje to cała miednica. No masakra.. :(

Odnośnik do komentarza

eewelinka ja wczoraj położyłam się na dywanie. Pi paru minutach nie mogłam się ani na bok przekręcić ani nogi zgiąć. Tak mnie miednicy, pachwiny i okolice bolały że coś strasznego. Dopiero syn podniósł mi nogę do góry żebym ją w kolanie zgięła i dopiero się ruszyłam

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Donatka no właśnie chwilę się położy i już się człowiek ruszyć nie może a mówią że ciąża to nie choroba. :D

Ja właśnie gotuję obiad. Dopiero... Ale tak gorąco że się nic nie chce.
Miałam jeszcze śmieci wynieść ale akurat kosze na dworze stoją w słońcu więc daruje sobie narazie ta segregacje i pobawię się torem kulkowym z córką :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Olcik fajnie masz z tym wypoczynkiem. Ja to nie lubię leżeć placki em i się opalać. Wnerwia mnie to :D dlatego też jestem blada. A i solarium nie lubie. :D może jakby mi się ktoś zajął dzieckiem a ja bym zasnęła to wtedy bym się opalila. :D
Za to uwielbiam spacery np po górach. :D wtedy odpoczywam ja.

Ewelinka to my we trzy z Wiolinka bez prenatalnych. Też nie robiłam w poprzednich i teraz nie robię.
A z tą szefowa to ci się upieklo albo i więcej stresów. Bo będzie powtórka z rozrywki. A w pracy powiedziałaś już czy wogole nikt nie wie?

U mnie w cieniu 31 stopni. A w domu jeszcze więcej przez to gotowanie ale chce mi się ryżu. I dumam że z jabłkiem sobie później zrobię. Jak za czasów karmienia. :D uwielbiam to.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Olcik super ze jednak wybrałaś się na wczasy !! Jaka ty ładniutka jesteś ! Ja to tez lubię poleżeć na plaży i podsmażyć się :) No ale teraz to nie za bardzo ...
Ja na brzuchu już tez nie śpię :( a ja zasypiam tylko na brzuchu - wiec teraz walczę raz na jednym raz na drugim boku zanim zasnę :/
My z mężem zrobiliśmy sobie dzisiaj romantyczne popołudniu ;) byliśmy na pysznym obiadku , spacerze ,później zakupy i na końcu super deser - rzadko nam się udaje wyjść we dwoje - młody w żłobku to trzeba korzystać ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Super wieści ze u Was dobrze:) Sandavilla extra obrót sprawy!

Co do upałów ja dziś nie poszłam do pracy. Tak jakoś za gorąco mi w biurze nie mogę usiedzieć. Pracuje z domu i jutro chyba tez będę ;) upały chyba nam nie na rękę ;)
Ja w nocy wstaje sikać i pic :) co do jedzenia to jeszcze nie podjadałam w nocy ale to pewnie przede mną hehe
Ja jutro mam wizytę i tez już myśle o niej ciagle! Nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza

ewelinka to ta kość cię tak męczy? Może sobie gdzieś odgniotlas.

AniaMania25 to może uda Ci się tak dłużej pracować skoro masz taką możliwość. A córkę zaprowadzalas do żłobka? Gorączka już jej nie męczy?

pola fajnie tak czasem wyskoczyć nawet sam deser. Moja cora już się dopominal kiedy na festyn albo dożynki pojedziemy :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Melduję się po wizycie. Dzidziuś zdrowy, wręcz wzorcowy. Rusza się jak szalony, ma dwie nogi, dwie ręce, po 5 paluszków. Serce ok i cała reszta też. Suuuuuper. Mam płytę z usg ale gapa zapomniałam o zdjęciu.
Płci nie znam bo cholerka mała nie chciała pokazać co ma między nogami. Wizytę mam 5 września czyli następny czwartek to może pokaże bo narazie lekarz nawet nie zasugerował. Nie dało się po prostu.
A z takich mniej dobrych wiadomości to mam łożysko przodujace i muszę bardzo na siebie uważać. Zero dzwigania, wysilku i zero seksu

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...