Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

DobraWróżka

My dopiero dotarliśmy do domu. Lekka obsuwa była w wizytach + droga. A po drodze ulewa że hoho!
Nasz dzidziuś zdrowy ❤ wszystko, co powinien mieć-ma, wszystko jak powinien mieć- ma :D pani doktor lekko zaniepokojona wagą w miejscu. Niby już coś powinno być widać na brzuchu i na wadze. A tu nic... No i to ciśnienie... Kazała mierzyć regularnie do następnej wizyty i ewentualnie będziemy jakieś kroki podejmować. Dziś znowu miałam 92/67 i to po kawie!
Na plecy nie ma pomocy ;(

Czy tylko ja między wierszami wyczytuje, że będzie chłopiec? :D

Odnośnik do komentarza

ewelinka też tak dumalam i dlatego pytałam czy to było prenatalne czy zwykła wizyta :D

Dobrej nocy życzę. Mi się udało ułożyć i nic mnie nie kłuję. Ale wieczorem wzięłam druga nospe. Mam nadzieję że te pogody powodują ten dyskomfort. Napewno do końca tygodnia nie wybieram się autem nigdzie bo wolę iść na urodziny przyjaciółki w sobotę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam za trzymanie kciuków.
Ja juz szłam na to badanie jak na skazanie. Nie sądziłam że sprawy tak się pozytywnie potoczą.
Od natłoku tych wiadomości nawet zapomniałam, że dziecko może mieć płeć. Pani doktor na koniec wizyty zapytała czy chce znać płeć. Ja nieśmiało przytaknąłam ze jeżeli już coś tam widać to oczywiście ze tak.
To było też ogromne zaskoczenie gdyż cały czas byłam pewna że trzeci syn .

Chłopcy na początku myśleli, że żartujemy. Myśleli że to ich zdjęcia z usg .
Starszy cieszy się z siostry. Mlodszy wolałby brata ;-) . Zadawali mnóstwo pytań. Od kiedy wiem , kiedy się urodzi, gdzie będzie spac itp.
Mlodszy zapytał czy może powidzieć dla pani z przedszkola.

Hi hi . Uroczy sa.

Dobrawróżka cudownie ze u was też wszystko w porządku. Oby tak dalej. Oby ten wątek juz tylko pozytywnymi wiadomościami był obsypywany.

Dobranoc

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

KajaM, tabletki brałam do 2,5 tc zanim test i betę zrobiłam, a maści do 8-9 raz na 2-3 dni bo umierałam z bólu, świądu i sączenia.
Odliczam do tego 16tc, kiedy to ma przystopować...
Za to wysypka na udach schodzi po cutivate krem.
Na resztę zmian mam cutivate maść, stany zapalne nie goją się, a maść antybiotykowa nie działa.

Gagusia biedna jesteś z tym cukrem :-( mam nadzieję, że uda się nad nim zapanować.

Wiolinka, udanego lotu! Fajne wakacje od dziecka :-)

Polaaa, moi rodzice mają termomix i jest super. Mnie nie stać, ale wszystko nim zrobisz. Lody jakie pycha (sorbety).

Sandawillaco za radość, aż łezka w oku się kręci. Nasłałabym męża na tamtych debili i postraszyła procesem. Kuźwa ile krwi kapsuły, stresu dostarczyli. Jesteś dzielna z mężem i teraz czas na ogromną radość! Huraaaa, wyczekiwana córeczka!!! No gratulejszyn! :-*

DobraWrózka super wieści. Oby tak dalej!

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Przyleciałam. Dziecko szczęśliwe. Moja córka zagadała mnie na śmierć w godzinę bo wszystko naraz chciała mi opowiedzieć. A na koniec dodała - mamo ja cię kocham. :)
Nadrobiłam was.
Nie mam siły odnieść się do wszystkiego ale Gratuluje Sandawilla że wszystko super z twoja mała dziewczynką!!! No i to są extra wieści.Na takie czekałam!! :) Fantastycznie.
Dobra wróżka - ciesze się że twoja wizyta też pomyślna. Miło słyszeć że wszystko dobrze u twojego maluszka.
Idę spać bo po północy. Rano mam badania . USG tarczycy i krew TSH i ft4. Kontrola po zmianie dawki leków.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Sandwilla, ekstra! lepszej wizyty nie moglas sobie wymarzyc! gratulacje, buzia sama sie usmiecha czytajac to. Szkoda tylko Twoich/Waszych nerwow. Nie wiem co sie dzieje z tą naszą sluzba zdrowia. Jeszcze ta plec :D powiedziala Ci z calkowita pewnoscia? bo mi powiedziala, ale podkreslila ze to nie jest pewne, dlatego trzymam to w tajemnicy co mi powiedziala :D

DobraWróżka, rowniez gratuluje cudownej wizyty! forum to dobra sprawa, bo wszystkie tu jestesmy w takiej samej sytuacji i ciesze sie z Wami z calego serca ze wszystko ok, tak jak Wy w piątek po moich badaniach!

uciekam na biocenozę i do ginekologa z wynikami prenatalnych, wstalam o 4 siku i juz nie usnelam bo wiedzialam ze zaraz musze wstac :( wyczuwam drzemke po powrocie :D

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla fantastyczna wiadomość. Nie dość że z maluchem wszystko ok to wreszcie będziesz miała upragnioną córeczkę. Jesteś doskonałym przykładem na to, że nawet jak wszystko wydaje się być W czarnych barwach to i tak jeszcze wszystko może się zmienić na tą dobrą stronę.
Wszystkie tu kciuki trzymalysmy za Was i przeżywałyśmy jakby to bezpośrednio każdej z nas dotyczyło. A lekarzowi bym nie darowała takiego stresu. Poszlabym do niego i przynajmniej tak mu nawrzucała że w pięty by mu poszło.
Dziś i jutro znowu nawał wizyt. Będzie wysyp :) Ciekawe czy będzie przewaga chłopców czy dziewczynek. Najważniejsze aby zdrowiutkie.
Miłego dnia dziewczynki, a tym które mają dziś wizyty życzę aby czas szybko płynął. Sobie też hihihih. Do 16:45 caly dzień

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Ja dzisiaj słabo spałam. W sumie to niewiele. Za chwilę chyba zwymiotuje. Jakiś stres mnie wziął. Czeka mnie rozmowa z szefową, powiem jej o ciąży i muszę odejść już w poniedziałek. Mam problem z córką ale to Wam opowiem później. I jeszcze wizyta o 17 30. Trzymajcie za mnie kciuki. :(
AA.. I czytam dzisiajsze posty i tak mi się płaczę, że.. Jakbym w ciazy była :D

Odnośnik do komentarza

Wiolinka wstawanie rano w ciąży to masakra , ostatnio miałam to samo ;) ale przynajmniej jutro zobaczysz maluszka :D (dobrze pamietam?)
Eewelinka trzymam kciuki kochana za wizytę. Mam nadzieję że z córką nic bardzo poważnego?
Donatka trzymam kciuki :D
Dobra wróżka gratuluję kochana cieszę się że wszystko w porządku :D
Ojj dziewczyny dzisiaj i jutro dzień pełen emocji :D tyle wizyt, w tym moja jutro na 9:20:D a za tydzień prenatalne też w środę :)
W sumie niby Was nie znam a czuje jakbym miała teraz kilkanaście koleżanek w ciąży :D ciekawe uczucie, wasze wizyty przeżywam jak swoje

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja. Czekam niecierpliwie na wieści od was. A więc która pierwsza ma wizytę? :D

U mnie dzisiaj odpukać nic nie kłuję i nie boli. Trochę spoaca jestem bo znowu burczalo w nocy i musiałam przekasic. Ale zasnęłam szybko.

Miłego dzionka życzę

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

sandwilla gratuluję dziewuszki i bardzo cieszę się z pozytywnych wiadomości.
Dobrawróżka fajnie, że dzidzia zdrowa i dobrze się rozwija
Ja swoje usg mam dopiero w piątek a już nie mogę się doczekać. Wczoraj już nie pisałam bo pojechałam na konsultacje do tego gina prosto z pracy ale pocałowałam klamkę niestety bo okazało się że w poniedziałki przyjmuje 1 lekarz, który akurat ma urlop i nawet położnej nie było. A był taki upał że myślałam że zejdę w tym autobusie jak tam jechałam wróciłam późno i padnięta zdążyłam się wykąpać i poszłam spać. Chyba już dziś sobie daruje jazdę tam, najwyżej jak będę na usg w piątek to podejdę. Ale raczej to był jednorazowy incydent od skoków cukru.

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj się nawet wyspalam - synek pobudka o 7 wiec nie jest źle:)
My to inny teraz problem mamy od kilku dni jakiś kot sra nam w ogródku- na dodatek rozwolnienie ma - a dzisiaj do kuchni mi wlazł - myślałam ze mąż go zabije tak się wściekł :/ co robić ? Macie jakieś pomysły na pozbycie się kota ?
Dzisiaj kolejne wizyty już się doczekać nie mogę na wieści od was :) ja za tydz mam ehhh niech szybko mija ten tydz

Odnośnik do komentarza

KajaM ja zwykle też nie jadam w nocy ale druga noc co się przebudzilam na siusiu i ssalo że zasnąć nie szło. A pije też za każdym Razem jak się przebudze.
pola co na kota nie wiem. My mamy psy i kot i tak łazi. Taki przybłęda. Przychodzi raz na ruski rok. Ale wiem że moja sąsiadka kupowałam we wiadereczku takie cuś smierdzace na koty. Poszukam później bo mamie też kupowała. To może jeszcze opakowanie zostało. Tylko to się ppsypuje przy budynku aby nie siusialy ale nie pasował im ten zapach to nie przychodziły wogole.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Pola- ja mam sposób: pies :D nasz owczarek niemiecki skutecznie odstrasza wszystkich ;) choć naszego kota kocha!
Gagusia- a to pech! Jeszcze w taką pogodę- współczuję... Ale dziś jest lepiej?
Eewelinka- trzymam kciuki za rozmowę z szefową. Ale czuję, że będzie dobrze :)
Wiolinka- jakie to musi być cudowne uczucie móc przytulić swoje dziecko po takiej przerwie :D

Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa :D

Eewelinka- chyba dobrze wyczytujesz ;) co prawdą Pani Dr dodała, że to nie na 100% itd. ale skoro podała to myślę że tak będzie. Nastawiłam się trochę na trzecią córkę, więc muszę się przestawić i przyzwyczaić do nowych realiów :D

Magdalena- tych pierwszych prenatalnych nie robimy. Miałam zwykłą wizytę, ale z takimi dokładniejszymi badaniami.
Ogólnie w ciąży "nic nie wolno" ;) ani leków za bardzo ani zabiegów itd. ewentualnie doraźnie coś pomóc. Tym razem to korzonki mi dolegają. I na to też nie ma rady :( kontrolujemy co wizytę mocz + USG nerek czy nie robią się już zastoje. I powiedziała że jak już mam jakiś ucisk na nerwy to z rosnącym brzuchem będzie się on powiekszal ;( jak będzie źle to dała namiary na gościa, który specjalizuje się w terapii manualnej ciężarnych i po prostu fizycznie mi nastawi to, co uciska. Ale na razie popuszcza więc jest lepiej.

Co do zawrotów głowy powiedziała, że to normalne w ciąży. Trzeba po woli, stopniowo wstawać. Przy dwójce małych dzieci to trudne ;)
Jak da rade to mam pić 2 mocne kawy dziennie. Tylko że po takiej mocniejszej rzygam :O dziś po kawie mam 91/ 59 ... Czasem sama się zastanawiam jak ja zeszłam że schodów i nie spadłam :D

Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach :D

Sorry za długi post!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

W życiu tyle kobiet w ciąży nie widzialam na raz co dzisiaj w poradni, jakis wysyp i kazdej sie spieszy i kazda chce byc pierwsza haha. Moje badania prenatalne lekarz ocenił „doskonale”, tak doskonale, ze moge odstawic luteinę juhuuu! alee... mam infekcje grzybiczą :( nie wiem skąd znowu to sie przyplątało, no i globulki by to zwalczyc. odnosnie wyniku moczu no to zly, wiadomo. powiedzialam lekarzowi, ze mialam takie parcie na pecherz ze nie myslalam o podmyciu sie, to powiedzial ze w ciąży to zrozumiałe i że widzi po wyniku. Stwierdzil ze prawdopodobnie jest to ostre zapalenie pecherza ale z uwagi na fakt ze jestem w ciazy to nie chce mnie truc antybiotykami niepotrzebnie i jutro mam znow zrobic badanie, ale tym razem nie musze oddawac tego pierwszego moczu, tylko na spokojnie sie umyc i dopiero :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Dobrawróżka słodziaka nosisz w sobie.

Ewelina powodzenia w pracy ...ja tez musze powiedzieć mojemu siostrzencowi. ..który jest teraz moim szefem
I powodzenia na wizycie . Obys wróciła z dobrymi informacjami

Pola na koty mam suczkę. Gania. ..i to jeszcze jak :-)

Spotlight cudownie takie wiadomości słyszec . A co do płci. To Pani doktor bardzo pewnie to powiedziala. Bez zajaknięcia :D

Oto mój maluszek
Jedno z ładniejszych ujęć :D

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77704.jpg

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...