Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Hi hi to smacznego. Ja jej dużo nie mogę bo zgaga mnie oo niej pali. Ale stoi u mnie na blacie w kuchni i ciągle jak coś tam robię to tak po 3-4 wcinam. Niby też nic nie czuję ale wcześniej coś jakby pieklo więc wolę dmuchać na zimne. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! :)

Witaj Justyś :) Śliczny masz brzuszek, zresztą pozostałe dziewczyny także - Gagusia, Magdalena

Spotlight - ależ cudne masz te zdjęcia z badań :)

Wczoraj miałam tak zabiegany dzień, że nie miałam kiedy się odezwać. Widziałam, że pisałyście o tym, czy iść na L4 ja postanowiłam, że po urlopie nie wracam do pracy. Wczoraj poinformowałam swoją przełożoną o ciąży i o planowanym zwolnieniu lekarskim. Mam sporo stresów w pracy, więc wolę nie ryzykować zważywszy, że to moja pierwsza ciąża. Miałam stresa jak przyjmie to moja dyrka, ale było spokojnie :) Chyba za bardzo się przejmuję.

Moje Drogie, tak dużo spraw, że nie nadążam z czytaniem i wpasowaniem się z pisaniem.

Cieszę się, że jesteście!

Odnośnik do komentarza

Natkusia- Twój mąż to urodził się 23 czy poprostu dziś impreza. Pytam z czystej ciekawości.I oczywiście udanej imprezy życzę!! ;) Bo mój urodziny 23 sierpnia. Cały weekend w pracy. Imprezy nie ma póki co. Będzie z opóźnieniem raczej we wrześniu bo ja lecę po córkę do Pl zaraz po weekendzie.
Spotlightx-No super wieści. Zdjęcia ładne ale ja tam płci nie widzę. Ślepa jestem na takie rzeczy. Hehe.
Prezenty są. Przy okazji kupiłam też mamie bo ma na poczAtku września a ja lecę w Pon to jej podaruje. Kocham kupować prezenty bliskim. Kupiłam mamie wypasna paletę cieni do oczu. :)
Trzeba coś zjeść. Obiadek czy cus...

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

A ja się dalej waham czy sprawdzać płeć. Z jednej strony fajna niespodzianka, z drugiej chciałabym córkę przygotować. I przede wszystkim kupić to co mi brakuje dla dziewczynki i wszystko dla chłopca. Hmm.. Co tu robić?

Odnośnik do komentarza

eewelinka
A ja się dalej waham czy sprawdzać płeć. Z jednej strony fajna niespodzianka, z drugiej chciałabym córkę przygotować. I przede wszystkim kupić to co mi brakuje dla dziewczynki i wszystko dla chłopca. Hmm.. Co tu robić?

mam/miałam identyczny problem, tylko że ja wszystko i dla niej i dla niego heh. Ale lekarka dziś już rozwijała moje wątpliwości bo sama wypaliła z jej przypuszczeniem, dlatego jak sie zdecydujesz nie wiedziec to lepiej to zaznacz na start ! :)

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Natkusia wszystkiego najlepszego dla męża! Ja miałam 30 w lipcu w dniu kiedy dowiedziałam się o ciąży więc lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć (staralismy sie od poczatku roku)
Magalena mnie się jakoś na przełomie czerwca lipca (Nie pamiętam dokladnie) śniło że mam dwa pęcherze i robiłam siku ale ten drugi nie chciał się oproznic obudziłam się i trochę mi popuscilo do łóżka :-( Dobrze że męża już nie było rano bo wstyd. Później już mi się tak nie zdarzyło ale dziwne to było. Pierwsze co pomyslalam to to ze wody mi odeszly ale szybko sobie uswiadomilam ze jeszcze w ciazy nie jestem. Kilka dni pozniej dowiedzialam sie o ciazy hehe A u Ciebie to jak się objawia to nietrzymanie moczu ?
Spotlight wspaniale wiesci !! Najwazniejsze ze zdrowe a plec to moze sie jeszcze zmienic to tez rozumiem że nie chcesz zapeszac. Mimo wszystko to wcześnie.
Sandawilla co u Ciebie ? Kiedy masz prenatalne ? Trzymasz się jakoś??
U mnie ogólnie dobrze, czasem brzuch boli ale nie mam Zgagi ani nie wymiotuje. Córka zaczyna mi chodzić to nie mam czasu nie myślenie o objawach. Wszędzie jej pełno :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena to fajnie ze cora zaczyna chodzić. Chociaż to dla ciebie mniej fajnie bo jeszcze pilnować trzeba i schylac się do szkraba ale dasz radę. :D
A u mnie to nietrzymanie moczu to tak jak pisałam. Jak zrobię siusiu to po jakiś 5 do 10 minut czuję jakbym mi coś tam poleciało. Ieraz to jest kropka dwie ale czasem jak mocniej poleciało to bielizna cała do wymiany bo mokra ale nie zdarzyło się że np mi przesiaklo. Więc to nie jest jakoś dużo albo uporczywe. Poprostu poczuje chwilę i wtedy najwyżej jak jest więcej to zmieniam wkładkę. Ale... Co ciekawe teraz zauważyłam że mimo czestszego oddawania to nie mam tego aż tyle razy. Ze za każdym razem. Czasem to bywają dni że. Ze wcale. Jak np dzisiaj. Więc albo dlatego że tam jest ładnie wsio pozamykane czy jak.
Tak czy siak jak po porodzie będzie męczyć to muszę to skontrolować i doleczyc bo po co tracić komfort życia. :D

Lece spać i życzę dobrej nocki.

sandawilla i ja jeszcze raz pytam o Ciebie? Co tam u ciebie? Jak się trzymasz? Bywasz tu u nas czasem?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...