Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

polaa misku ale stresu się najadlas. Ważne że z dzidzia wszystko wporzadku. A to może rzeczywiście od tego że się zmniejsza. Oby teraz było coraz lepiej. A dalej plamisz?

olcik a ty gdzie nam się podziałas mamusio bliźniaków? Jak tam twoje łydki?

.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

sandawilla a jak tam u ciebie? Trzymajcie się jakoś? Kiedy masz badania następne? Tera to chyba prenatalne już? Tule mocno pisz czasem do nas.

Mnie się nagle słabo zrobiło. Chyba za dużo naraz chciałam zrobić i o.... Głupia baba zapomniała że w ciąży jest :D
No znowu mnie mdli. Ale to ewidentnie wina wody. Wczoraj nie kupiłam tej mojej a skończyła się i ostatnia butelkę mam ale taka Polaris z biedronki. Kiedyś była dobra a teraz mnie po niej mdli. No ale cóż jakoś przeżyję.

Pola moi brzusio już wcale nie taki mały :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Natkusia już niedługo zobaczymy czy śledzie zwiastują chłopa :D ciekawa jestem.
Polaaa ale najadlas się strachu. Kochana moja, całe szczęście że szybko to skontrolowałas i z dzidzia wszystko w porządku. Zostaniesz już na tym L4 do końca ciąży?:)
Spothlight będzie dobrze napewno :D trzymam kciuki !
Magdalena a nie chciałabyś iść z tym nietrzymaniem moczu do lekarza? Podejrzewam że da się coś z tym zrobić, po ciąży oczywiście :) a komfort się zwiększy :D
A brzusio bardzo ładny :) mały i zgrabny
Eewelinka mam podobnie z tymi płynami, jak używałam to miałam infekcje 4-5 razy do roku, a teraz przez dwa lata raz mi się zdarzyło ;)

Odnośnik do komentarza

Magdalenka jeszcze plamie ale nie jakoś dużo no i na ciemno :/ ehh stres straszny szczególnie ze tak bardzo cieszę się na ta dzidzie .... taka nasza 2 wymarzona - teraz tylko pozytywne myślenie musi hyc dobrze - kolejny tydz stresu :/ byle do następnej wizyty
Kaja nie wiem zobaczę co będzie na następnej wizycie - szczerze chciałabym wrócić do pracy - mam bardzo fajna prace mało stresu i pracy - bardziej jak urlop a w domu to umrę - synek chodzi 3 dni w tyg do żłobka a mąż od października zaczyna prace nowa - wiec byłabym sama do tego leżeć -miałam podobnie z synkiem pod konie 3 miesiące w łóżku :/ masakra . Ale zobaczę co powie lekarz na następnej wizycie - zdrówko dzidzi najważniejsze !

Odnośnik do komentarza

KajaM a zrobiło mi się to na kilka Msc przed ciąża. Wcześniej tak nie miałam. A no i wcześniej tak często nie chodziłam siusiu. Ale i tak już mnie to dokuczalo i miałam już z tym problem iść ale mi się udało zajść więc zobaczymy jak będzie po tej ciąży. Bo może się ładnie wszystko obkurczy. A jak nie to będę wtedy dumac.

natkusia a w jakieś formie te śledzie? Na słodko, na słono, czy na kwasno? Bo może i ja bym zjadła :D ale nie wie jakie. Chyba takie po Giżycku :D znowu... Z 2 córką takie jadłam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No i znowu napisaliście tyle że okienko nie mieści. Ale uwaga uwaga - mam kartkę. Tadaaaammmm

spotlight daj znać koniecznie po badaniach
magalena jak ja bym wstała W nocy tak jak Ty i zaczęła odpisywać na forum to bym się tak rozbudzila że w życiu już bym nie usnęła.
pola ja właśnie w tej chwili jem W pracy naleśniki na słodko

A tak w ogóle to jestem już pewna że to co czuje to ruchy dziecka. Jak się położyłam wczoraj na lewym boku to mnie tak smyrało od środka że szok
I mam ochotę na śledzie ale też na słodko. W sosie salsa najlepiej. Kupię sobie dziś

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Polaaa- Trzymaj się. Będzie dobrze. Ważne że dziecko ok. Sprawdzone . Plamienie mniejsze. Będzie ok. Musi być.

Donatka - Zazdroszczę że tak szybko czujesz ruchy. Nie mogę się doczekać tej chwili. Mnie to bardzo wzruszało jak czułam ruchy córci w brzuszku.

Kaja Smacznych śledzi. Lubię. Mniam. Ja wczoraj zjadłam z pół kilo kapusty kiszonej. Do teraz mi się odbija. :)

A teraz was rozbawie. Słuchajcie patrzę dziś na kalendarz koło południa i sprawdzam który dziś sierpnia. I odrazu zawał jak zobaczyłam. 23!! Mój Paweł ma dziś urodziny! Zapomniałam że facet ma urodziny! Matko jaka skleroza ciążowa. Pierwszy raz tak mam. Zawsze kupuję mu prezenty dużo wcześniej i czekają zapakowane. Lecę zaraz w miasto coś kupić... Dobrze że on w pracy do 6.00

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

O właśnie miałam odpisac wiolince :D nie wiem co ci doradzić z tym spaniem. Chyba tak już musisz swoje odespac w dzień w nocy posiedzieć a może przejdzie. Wiem że ja późniejszych tygodniach to budziłam się koło 3 i nie spałam do rana. Za to w dzień robilam drzemki ale teraz to już nie zrobię bo corcia jest.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalen jeszcze w pracy jestem to tak szybko w przerwie odpowiadam, dziś była rewelacyjna 71, a zjadłam od metra na kolację, bo makaron razowy pół szklanki i pół szklanki szpinaku z jajkiem, a później dwie kanapki o 21:30 (powinnam o 22 ale już padałam) i sprawdza się to co mi powiedziała ta lekarz, że im więcej zjesz na noc tym lepszy cukier na czczo. Tylko nie należy przesadzać bo godzinę po kolacji jest dużo, ja wczoraj miałam 128, też nie przekroczyło niby 140 ale było więcej niż po obiedzie.

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

Polaaa racja, decyzję najlepiej podjąć z lekarzem po następnej wizycie :) chociaż myślę że wszystko będzie w porządku ;) ale oczywiście w razie czego dzidzia najważniejsza, nawet jakby odpoczywać kilka miesięcy.
Magdalena to może po porodzie faktycznie wróci do normy :D domyślam się że musi to być irytujące.
Donatka zazdraszczam ruchów dziecka :) to musi być niesamowite uczucie. Mam nadzieję że niedługo każda z nas poczuje :D
Gagusia widać że w ciąży jesteś kochana :) fajnie jak nie trzeba się ukrywać
Wiolinka no to ładnie , ale skleroza ciążowa to prawda też zapominam o różnych rzeczach. Dobrze że wcześniej się zorientowalas, a nie jakoś później. Jest jeszcze szansa na jakiś prezent ;) udanych poszukiwań i sto lat dla męża ;) od koleżanek z forum
Natkusia pracowity dzień w takim razie :D dobrej zabawy i także sto lat :D

Odnośnik do komentarza

Gagusia to jest szansa że zostaniesz na samej diecie i będzie dobrze i ominie cię insulina. Ni ale na czczo 71 to chy a trochę mało znowu? Ach ten cukier skacze w cały świat.
A ja chyba się ruszę w końcu i idę na spacer. Już tak nie grzeje to możemy iść.
Ja tylko prania dwa zrobiłam i tyle co rano posprzatalam.

spotlightx czemu się nie odzywasz po prenatalnych? Martwię się.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena, bo nie moge dojsc do siebie!!! <3 bylo pieknie. Wszystko ok, baaaardzo male prawdopodobienstwo jakichkolwiek chorob, wszystkie konczy, narzady sa, ogolnie zdrowy <3, mialam oczywiscie dopochwowo przez to tyłozgiecie, ma 48,2 mm, jak uslyszalam bicie serca to lzy polecialy, szykujcie chusteczki dziolszki na swoje! <3 smialam sie wlasnie do kolezanki, ktora zaraz idzie na impreze, ze mam ochote się uchlać z tej radości i kupiłam sobie piwko bez alkoholowe :) niestety, mam powazne zapalenie pecherza, az dziwne bo zero objawow, w poniedzialek lece na posiew, odbieram wyniki i do gin :)

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77621.jpg

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

spotlightx3
magdalena, bo nie moge dojsc do siebie!!! <3 bylo pieknie. Wszystko ok, baaaardzo male prawdopodobienstwo jakichkolwiek chorob, wszystkie konczy, narzady sa, ogolnie zdrowy <3, mialam oczywiscie dopochwowo przez to tyłozgiecie, ma 48,2 mm, jak uslyszalam bicie serca to lzy polecialy, szykujcie chusteczki dziolszki na swoje! <3 smialam sie wlasnie do kolezanki, ktora zaraz idzie na impreze, ze mam ochote się uchlać z tej radości i kupiłam sobie piwko bez alkoholowe :) niestety, mam powazne zapalenie pecherza, az dziwne bo zero objawow, w poniedzialek lece na posiew, odbieram wyniki i do gin :)
<br />
A płeć Ci podał może już? :D
Odnośnik do komentarza

spotlightx ufff odetchnelam i ja. Dopóki nie masz wizyty to zurawine wcinaj. A gin już Ci zleci coś na to zapelnie pęcherza.
Misku sądząc bo twojej wypowiedzi domyślam się płci ale nie będę pisać dopóki nie będzie 100% pewności. No i zdjęcia ładne.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...