Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jollyg maść działa :) dostałam taka robiona w aptece na zamówienie , hascobaza plus hydrokortyzon (bardzo malusia ilość , taka bezpieczna ) . Pozbyłam się stanu zapalnego teraz czekam aż moje "stygmaty" zejdą ale one to najdłużej. Co do wysypki to narazie jej nic nie ruszyło ale mam nadzieję że to kwestia czasu :D
Te emolienty z latopika petarda.
Olcik też oglądam opowieść podręcznej, drugi sezon lecimy ;)
Wiolinka ale fajnie :D będziecie sobie razem dzidzię chować :)

Odnośnik do komentarza

Cześć
Ale swietnie Wiolinka super sytuacja. Zazdro chciałabym mieć tu w Waw jakaś bratnia mamusie do towarzystwa;) moze gdzies na formu znajdę ?;)
Ja dzis z samopoczuciem jak na razie ok. Ale wstałam wcześniej bo z mała do żłobka leciałam teraz jade do pracy.. coraz cześciej po głowie chodzi mi l4 ledwo daje rade z tym podprowadzaniem do żłobka i jazda do pracy męczące to jest mega. Mysle ze chyba we wrześniu poproszę juz o l4 bo wczoraj wieczorem tak mnie cos na dole zakuło ze az krzyknęłam! Nie wiem co to było:(

Odnośnik do komentarza

Aniamania jestem w stanie Cię zrozumiem, wstanie dzisiaj na badania krwi to hardcore, ale już mam z głowy ;) powiem Ci że zamierzałam super długo pracować ale coraz bardziej mi się nie chce..
oj to może spytaj gina o to zaklucie? Strasznie mocno musiało Cię złapać.
Natkusia dzisiaj byłam na pobraniu krwi i musiałam być na czczo i wbrew pozorom bez jedzenia było mi gorzej niż po śniadaniu ;)
To fajnie, okrągłe urodzinki, super zabawa będzie :)

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja z rana.

Wiolinka fajnie że tam będziesz miała z kim to razem chodzic i potem będziecie sie wspierać.

Natkusia ja właśnie klucia miałam czasem pojedyncze a czasem jak zaklulo to aż sobie siadlam. I powiedziałam gin teraz to kazał mi wrócić do luteiny. I jak ręką odjal. Wzięła. Pierwsza dawkę na noc i potem rano i już cały dzień nic nie zaklulo. Czuję jak się tak rozciąga ale klucie minęło. Więc może i ty skonsultuj to z gin.
Kuzynka też już odstawilam luteine ale miała klucia i jej gin też kazała wrócić a więc coś w tej luteine jest.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja tam się dzisiaj wyspałam. :D.
Widzę słonko przez okno się przebija to już mi się buzia cieszy.

Ci macie w planach na obiad?

Ja właśnie dumam i chyba utre ziemniaków na placki i zrobię gulasz. Ale muszę jechać po paprykę i ziemniaki. Jakoś mi chęć naszla na placek po węgiersku. Tylko dawno nie jadłam i nie wiem jak to zniosa moje kiszki. Ale najwyżej wypije dwie dawki siemienia na czczo aby je zabezpieczyć. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzięki za screeny książki, ale zobaczyłam stan konta po urlopie i książka musi zaczekać :D

Ja płeć poznałam w pierwszej ciąży właśnie na tym USG pierwszego trymestru. Mówił wtedy ze tak na 80% dziewczynka i jest :D

Ja się czuję całkiem dobrze, aż za dobrze. Chociaż spanie mam lepsze. Też we wrześniu idę na L4. Za tydzień powiem w pracy o ciąży i spadam :D

Odnośnik do komentarza

wiolinka No właśnie chyba to ten progesteron utrzyjumujr. Kuzynka odstawila właśnie od 16 tyg i wróciła. Nie wiem dokładnie ale chyba do 21 pisze w ulotce. Aby później problemu z porodem nie było. Ja tam się nie martwię bo i tak cc.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czeeeść !

Kaja to widzę obie zaczęłyśmy dzień od poboru krwi, ja jeszcze mocz, jeszcze nie było dużo ludzi przede mną to twardo stałam w kolejce, ale nagle mi się ciemno zrobiło i musiałam usiąść, mam ogromny problem z dłuższym staniem, nic dziwnego że kobiety w ciąży niby mają pierwszeństwo. Mi ginekolog kazał zrobić krew/mocz dzień przed usg prenatalnym, wam też? :)

fajnie, może akurat coś jutro się pokaże i poznam płeć, chociaż gdyby nie fakt, że wyprawka itd to chyba bym nie chciała znać płci :).

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Ale beznadziejna noc za mną.. córki na zmianę co godzinę płakały- odreagowywały pogrzeb :( jestem taka niewyspana że szok! Dobrze, że chociaż dzieci współpracują ;)

Opowieści podręcznej bardzo mi się podobały-polecam! Choć ten 3 sezon to już był tak naciągany że 4 raczej nie będę już oglądać.
wiolinka ale fajna historia! Zawsze dobrze mieć obok siebie kogoś kto Cię rozumie i wesprze. Super!
magdalena u nas dziś makaron ze szpinakiem. Moje dziewczyny uwielbiają i już od kilku dni proszą. Więc nie ucieknę ;) muszę narwać liści z ogrodu.
Co do leków podtrzymujących ciążę, to nie tylko o kłopoty przy porodzie chodzi. One różnie wpływają na dzieci. Mam w domu przykład, jak mogą załatwić układ nerwowy. Kilku neurologów to mówiło.
spotlight mam bliskich znajomych, którzy mają trójkę dzieci. Upragnionych i mocno. Chcieli zdrowe dzieci, płeć nie ważna. I w każdej ciąży nie wiedzieli do dnia porodu kogo oczekiwać :) wyprawkę też ogarniali, ale nautralna

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżka w sumie znajomi fajnie zrobili :D tak naprawdę ciuszki można unisex kupić i na dziewczynę i na chłopa będzie ładnie ;) chociaż ja wolę wiedzieć , ciekawa jestem. Moja koleżanka na tych pierwszych prenatalnych miała 90% pewności że będzie chłopczyk i na wizycie już normalnie u gina jakoś po 2 tygodniach dostała potwierdzenie

Odnośnik do komentarza

No to czekam z wami na potwierdzenie płci. Ja tam w pierwszej ciąży też nie chciałam wiedziec ale w końcu w 12 czy w 14tgodniu lekarz wyglądał się ze ładna dziewczynka rośnie. No i tak do końca zostało. Druga to juz w 18tygofniu potwierdzona a teraz mam przeczucie na chłopca. Tylko poprzednio też miałam przeczucie na chłopca a więc będzie dziewczynka jak nic :D

A wogole to dopiero śniadanie zjadłam. Walczylam z kleszczem na nodze. Myślałam że to struoek ale się przyjrzałan a tak macha nóżkami. Strzykawka nie pomogła więc musiałam pożyczyć pensetke od sąsiadki bo moja zaginęła. :D ale udało się bez problemu całego wyjąć i zgnieść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wiolinka
Magdalena czemu CC? Musisz??
A co do obiadu mam w planach gołąbki po pracy. Muszę bo kapustą czeka od kilku dni. Świeża była...
Ewelinka- oj tam książka niedroga. Dawaj. Ja to psychopata książkowy. Ciucha nie kupię tak chętnie jak książki. Ubrania na drugim miejscu zakupowym.

Też tak mam :D mam całą ścianę książek i dalej mi mało.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...