Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja :D

Za mną ciężki dzień... Byliśmy na pogrzebie cioci, takiej bliskiej. Normalnie nie przeszkadzają mi pogrzeby, ale dziś było mi ciężko :( do tego pierdyliard pytań od mojej 4latki a co się stało, czemu, co dalej, czy my też umrzemy itd... do tego prawie cały dzień poza domem, dużo siedzenia. Normalnie opadam z sił i fizycznych i psychicznych. Mam nadzieję że jutro będzie lżej.

Przy okazji byliśmy w sklepie 8* upewnić się co do auta. I niestety- do naszego kombi albo wsiądzie mąż albo dzidziuś w foteliku ;) czyli jednak zmiana auta... Masakra...

Plusem pogrzebu była stypa ;) tak pysznego kremu z pomidorów w życiu nie zjadłam! Dobrze, że córka podzieliła się swoją porcja :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Rany dziewczyny, ale mam dziś dzień zachcianek jedzeniowych. Masakra. W końcu skończyło się na mc Donald. Do tego miałam taaaaaaką ochotę na wino. Takie zimne, słodkie.... mniaaaam. No ale wiadomo - nie można. Kupilam sobie bezalkoholowe i trochę smak zaspokoiłam.
A teraz podpowiedzcie mi w kwestii badań pappa. Lekarz kazał mi zrobić z krwi W poniedziałek, a we wtorek mam usg genetyczne. Wyników z krwi jeszcze nie będzie. Dopiero W czwartek będą. Ale jakby było coś źle to lekarz do mnie zadzwoni i powie. A jakbym zrobiła tą pappe w piątek to na wtorek na usg powinny być wyniki. Co o tym sądzicie?
Namieszalam ale mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi :)

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj podchodzi wszystko słodkie. Zupę zjadłam n obiad i do tej pory tylko że 4 paluszki krabowe. Nie jestem głodna. Na śniadanie zjadłam kawałek torta z wczorajszych urodzin. I tyle z jedzenia dzisiaj.

Co do pappy nie pomogę. Moja kuzynka czekała na wyniki prawie 2 tygodnie. Przysłali jej poczta. Ale mówili że jakby było coś nie tak to będą dzwonić i umawiać na wizytę. Więc nie wiem jak to jest u was.

ewelinka chyba wiolinka wrzucał zdjęcie jakiejś książki właśnie ale teraz to ona się grilluje :D
Pamiętam że coś było 3655 porodów czy jakoś tak i tytuł chyba coś z polozna

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

spotlight ja akurat w auchanie kupiłam ale podobno we wszystkich większych sklepach jest. W carrefourze też napewno.
A dziś w pracy się koleżance żaliłam że tak za mną chodzi wino albo szampan. I ona właśnie powiedziała że kiedyś przez przypadek kupiła Cin Cina Free bezalkoholowego. No i faktycznie są takie cuda

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

KajaM, będę czekać na relacje leków. Dziś dermatolog dała mi maść antybiotykową mupirox i cutivate krem na uda... ja pierdziulę, czy to się kiedyś skończy. Nie pocieszył mnie fakt, że w ciąży problemy skórne się nasilają...

Gagusia super, że jesteś pod opieką diabetologiczną. Przy cukrzycy mamy, dziecko może urodzić się z cukrzycą i z dużą masą urodzeniową, no i grozi rzucawka chyba...

Witam nową mamę :-D

Jestem gruba, więc garderoby nie zmieniam.

Prenatalne + pappa mam 29.08 :-)

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

A teraz wam opowiem historię. Hit dnia!!
Byliśmy u znajomych na grillu. My się znamy jeszcze z Polski. Oni też są z Lublina. Genialna para. Uwielbiam ich oboje. No i mój Paweł pochwalił się że jestem w ciąży. Wyciąga zdjęcie z USG. A oni w śmiech i Moniką mówi że ona też w ciąży. No to ogólna radocha. Pytaja który tydzień i jeszcze większy śmiech. Okazało się że mamy prawie ten sam termin!!!! :)) Normalnie padłam . Ale szok. Pozytywny oczywiście. :) Będziemy razem na porodówce . Hehe. Ale się cieszę. Nie macie pojęcia. Tym bardziej że obydwie poronilysmy poprzednie ciążę. No radocha stulecia.
Dobra zrobiłam esej. Sorki jak za długi. Idę spać.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...