Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Ja już pranie wstawione, reszta czeka na swoją kolej. Walizka rozpakowana. Źle mi się dzisiaj spało, nie to miejsce.. Chyba muszę wracać nad morze :D

Czytałam Was przez ostatnie dni i ktoś narzekał na mdłości. Powiem Wam, że od tygodnia ich nie mam ale za to pojawił się ból kręgosłupa. Czas na jogę dzisiaj. Ponad 2 tygodnie nie cwiczylam.. Eh.. Na wage to nawet nie staje.. Strach się bać :D

Odnośnik do komentarza

Widzę że na wtorek mamy kilka wizyt. Ja też we wtorek na usg prenatalne. Mam nadzieję zobaczyć już takiego ładnego człowieka jak wy na ostatnich wystawianych fotkach. Oby tylko wszystko było ok. Miłego dnia dziewczynki. U mnie paskudna pogoda. Pada, szaro, buro i ponuro

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Eewelinka pierwszy dzień po urlopie zawsze jest straszny :D wiadomo że tam nic nie trzeba, a w domku obowiązki ;) ale fajnie że wyjazd się udał.
I predziutko dzwoń do gina się umówić :D z terminami wszędzie ciężko.
Jollyg już jedno chyba sobie napewno kupię tanno hermal lotio. I myślę że to drugie co proponowałas też. To pierwsze mi się przyda bo właśnie mi się z tego sączy płyn i mnie to mega wkurza, całe dłonie mi się później lepią. I świeca fuj. Powiem Ci że do tej pory używałam emolientow z Emotopicu i maść calmapherol SC. Teraz się chyba przerzuce na Latopic (cała seria). W sumie pani w aptece mi doradziła że dobrze jest emolienty zmieniać bo się skóra przyzwyczaja. No i zwiększę ilość witaminy D. W tych moich witaminach jest 2000 , a kobiety w ciąży/z problemami skórnymi mogą brać do 4000. A i fajne tabletki zaczęłam brać Latopic tab , podobno trzeba czekać 3 miesiące ale są niby skuteczne i co ważne bezpieczne w ciąży :D będę Ci donosić co pomogło ;)
Gagusia współczuję cukrzycy. Ale myślę że odpowiednia dieta , opieka lekarza i będzie wszystko w porządku!:)
Gosia może nie lubi pozować do zdjęć :D bardzo się cieszę że z dzidzia okey :)
Natkusia mnie dalej męczą mdłości w tramwajach/autobusach i niestety dalej na duzooo potraw tak reaguje. Ale też nie wymiotuje a czasem by się przydało ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Melduje sie dzis i ja. Pogoda w stolicy słabiutka padało cała noc nie wyspalam sie mimo ze poszłam bardzo wcześnie spac. Ledwo do pracy jade.. oczy same sie zamykają. Co do mdłości mnie jeszcze męczą moze mniej ich jest ale nadal sa:(
Gogusia a gdzie planujesz rodzic w Wawie? Karowa rozumiem ze odpada na wstępie.;) ja nie rodziłam tu i wlasnie sie zastanawiam jaki szpital,gdzie i co..??

Odnośnik do komentarza

Kaja- Co do szpitala to porodówka na wysokim poziomie. Nowoczesna. Odmalowana i sprzęt pierwsza klasa. Miałam pokój z wanną jak rodziłam córkę. Ale u nich kiepsko z terminami. Nie wybierasz daty na wizytę. Oni ci Dają i nie masz żadnego wyboru!! Ma być ta co podali. Koniec. Za dużo mieszkańców na jeden szpital. Ponad 65 tys!!
A sprawdziłam Kaja - mam wizytę 28 o 18.15 w Polsce. Idziemy razem ,fakt. :) Będę o tobie pamiętać.
Nie wyobrażam sobie mieć cukrzycę i dietę do tego. Nie nawidze diet. Jem wszystko i ile chce. Nigdy nie byłam na diecie,nie odchudzałam się i podziwiam cukrzyków za wytrwałość i oczywiście współczuję takiej dolegliwości. Biedactwo. :/

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie z rana.
Ja położyłam się trochę po 1 i ciągle się budziłam. Cora że mną spała i ciągle miałam nogi jej na plecach :D wogole się nie wyspałam. Cała noc padało odkąd przyjechaliśmy. Jeszcze wiał mocno wiatr a my w lesie mieszkamy więc te wszystkie drzewa było słychać bo przecież za ciepło żeby zamknąć okno. Ciągle słyszałam jakie łamiące się gałęzie a i nawet jakieś drzewo się położyła w lesie.
Teraz też pada.

Co do mdłości to ja dzisiaj mam. Głodna i już mdli. A jak pomyślę że mam coś zjeść to mi żołądek się rusza.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja mam w środę rano wizytę , 9 albo 9:30 musiałabym sprawdzić ;)
A co do ciuchów ciążowych to mi się nie podobają :P i nie zamierzam ich kupować. Narazie mieszczę się we wszystkie ciuchy a jak urosnę to kupię sobie zwykle spodnie tylko że na gumce np albo leginsy ;) i jakoś przesmigam. Do tego koszulki oversize i o ;)

Odnośnik do komentarza

KajaM. ja również nie kupowałam i nie będę kupować ciążowych ubrań. Ostatnio w Lidlu były spodnie ale ja i tak w jeansach nie chodzę. Jakoś mi ciasno. Kiedyś chodziłam i mam kilka par które narazie są za duże bo kiedyś byłam większą. A więc na późniejszą ciąże może się przydadzą. A takto mam na gumce właśnie albo leginsy. A że brzuszek zawsze miałam trochę to i bluzki luzniejsze nie obcisłe. Więc narazie wsio pasuje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja kupie leginsy ciążowe, i do tego ubierać będę dłuższe bluzki ale nie jakieś specjalnie ciążowe. Ewentualnie jak na ciuchach znajdę to będę miała, ogólnie są drogie i mi szkoda kasy. Kupię po prostu większy rozmiar.

Odnośnik do komentarza

A ja ostatnio sobie kupiłam kilka rzeczy w takim sklepie z końcówkami kolekcji. Świetne rzeczy mi się udało kupić. Na jesień super jeansy z pasem, taka sukienkę szara polarowa mięciutka z kolekcji hm mama. Kosztule i bluzkę i to po 20 zł. Wszystko nowe z metkami. Terax do pracy chodzę w luzniejszych ciuchach bo w brzuszku mi już ciasno jest męczyć go i ściskac w rozmiar 34 też nie chcę bo później tako twardy. Będę tam polowac też na płaszczyk na jesień albo kurtkę na zimę bo wszystko mam XS :d

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Ale macie śliczne zdjęcia kruszynek ❤ gratuluję!! I wszystkim na dalszych wizytach życzę równie dobrych wiadomości :D

Paulina- na prawdę bardzo mi przykro :( tulam Cię mocno!

Współczuję cukrzycy- kompletnie się na tym nie znam i chyba by mnie to przerosło! Trzymam za Was kciuki :*

Klaudia- mega mocno ci współczuję! To musi być jakiś koszmar. Sama nie wiem co gorsze- nudności bez efektu czy efekt z takim finałem... Oby minęło szybko!

Weszłam na wagę, pierwszy raz od jakiegoś czasu i zero różnicy na wadze. Brzucha dalej zero.. kupiłam w Lidlu (teraz co było promo) te dżinsy i leginsy dla ciężarnych i chyba mogę o nich zapomnieć ...

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!

Widzę, że dołączam do Was z "niewielkim" opóźnieniem. Też termin mam na marzec i to 8 marca 2020 roku :D:D:D

Gratuluję wszystkim przyszłym Mamom. Cieszę się, że istnieje takie forum :)

Jest to moja pierwsza ciąża, więc ogólnie nieco się stresuję. Jestem już po dwóch wizytach kontrolnych. Jak na razie z moim małym bąbelkiem wszystko w porządku. Teraz czekam na usg, które mam 28 sierpnia. Ogólnie czuję się dobrze, poza bólami w podbrzuszu.

Powiedzcie mi, czy ze względu na to, że jeszcze nic nie widać, a pomimo wszystkich znaków na niebie i ziemi potwierdzających ciążę, macie wrażenie, że chyba jeszcze nie jesteście w ciąży?

Pozdrawiam wszystkie serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Polaaa i Magdalena no właśnie wszystko zależy od spodni które nosisz ;) ja mam ulubiony rodzaj spodni materiałowe ale mega elastyczne, obcisłe nogawki ale w brzuchu pasują ;) jedyne co to w tramwaju mnie cisna ale wtedy po prostu rozpinam guzik :D ja też w jeansach nie chodzę :D za sztywne
Natkusia płaszcz na zimę mam z tamtego roku i albo sobie przesune w nim guziki albo będę tylko przewiazywac w pasie mam pasek ;) ale kurtkę jak trafię ładna to chętnie sobie kupię :) ale raczej też nie typowo ciążowa ale bardziej coś oversize
Dobra wróżka mam podobnie, co prawda brzuszek się minimalnie pojawił, ale nadal mieszczę się w swoje ciuchy a na wadze jest minus pół kg :P ciekawe to jest. Pewnie później kochana nadrobimy z nawiązką :D
Kamma witaj i gratuluję ! Fajnie powitać nowa mamusie. To 28 sierpnia będzie dniem wizyt :D . Masz sporo stron do nadrobienia :D

Odnośnik do komentarza

Angela ja też na NFZ chodzę i pierwsza wizytę miałam w 6tc i już wtedy dostałam skierowania na badania.
Ja już też się w swoje ubrania przestaje mieścić chociaż teraz jak mnie coś dopadło A podejrzewam że jakaś grypa żołądkowe to tylko chudne....
Dziewczyny czy któraś też tu ma termin na samą końcówkę marca? Choć po ostatnim usg to może nawet być u mnie początek kwietnia ale i tak pozwolę sobie z Wami tu zostać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgybpt7vn6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...