Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Jollyg i mnie ten śluz pojawia się bardzo sporadycznie raz bo widzę a potem już jest normalny dlatego z jednej strony nie panikuje ale z drugie wiadomo martwie sie. W dodatku od wczoraj diametralnie zmieniły mi się problemy żoladkowe i dla odmiany mam tak strasznie biegunki....ze ruszyć z domu się nie mogę w nocy spać nie mogłam. Wiecie czy w ciąży można brać jakieś elektrolity?

Klaudia odpoczywaj oby Ci minęło A jak nie to może podejść chociaż do internisty warto?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgybpt7vn6.png

Odnośnik do komentarza

klaudia współczuję Ci misku samych wymiotów a co już z krwią gdzie dochodzi większy stres. Dostałaś z soru chociaż jakiś papierek że byłaś? Często zbywaja bez niczego a później są problemy bo oni nawet wpisanych ludzi nie mają. Powiedziałaś o ciąży?
U mnie by cie odrazu na oddział wzięli i napewno jako ciężarna nie czekała być tylko max 5min.
Udaj się do internisty. Oni też mają dużą wiedzę. Jak dużo wymiotujesz to się możesz ładnie odwodnic i stracić potrzebne witaminy. Więc powinni Ci dać jakąś kroplowke i nie kazać zrobić badania z krwi tylko powinni zrobić...
Wydaje mi się że to sprawka tego ze była noc i im się nie chciało.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

KajaM o której masz dermatologa?

monia nie wiem jak to jest z elektrolitami w ciąży. Napewni coś można brać ale może ty również wybierz się do internisty.

Ja dzisiaj spałam jak niemowlę. Z przerwami na siusiu i znowu sen. No musiałam sobie jaska ułożyć między nogi bo.... Kolana mi się odbijają i mnie nogi bolały. :D a raz to gdzieś krzywo ulpzylam i jakbym dopływu krwi do nogi nie miała. Ale poduszka pomogła. Muszę się zastanowić na poducha do spania dla ciężarnych ale to dopiero po wypłacie.

A co do chrzciny kupiliśmy auto. Narazie takie do siedzenia a rodzice będą pchać a później będzie mógł sam jeździć. Niebieski metalik więc elegancko :D muszę zapakować tylko.

Miłego dzionka życzę.
Ja tam sobie jeszcze leżę bo... Córeczka jeszcze śpi...
P. S. Czy to możliwe że JUZ czulabym jakieś smyranie malucha? Po dwóch ciążach a i tak nie mam pewności. W pierwszej czułam dopiero koło 17tyg. W drugiej w 14tygodniu. A teraz 12?
Wieczorem jak się położyłam i rękę przyłożył to czułam takie właśnie jakby bąbelki po jelitach się przesuwalo ale właśnie tam nisko. Ale ten czas leci. Dopiero tescik był pozytywny :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Klaudia biedaku wspolczuje z całego serca :/ trzymaj się !!!
Magdalenka ja tez się tak ostatnio nad tymi ruchami zastanawiałam bo tez miałam wrażenie ze to fasolka a nie jelita - ale czy to możliwe hmm niby w kolejnych ciążach szybciej się czuje .
Muszę pochwalić naszego malucha od soboty majciochy suche tylko nie wola - jak go na nocnik sadzam to robi od razu siusiu - kupy nie chce każe sobie pampersa zakładać :/ wczoraj w żłobku tylko 2 wpadki :) zobaczymy jak dzisiaj

Odnośnik do komentarza

magdalena możliwe że to już czujesz, bo ja mam to samo :D jechałam wczoraj samochodem i poczułam takie coś dziwnego, takie smyranie, bulgotanir. Pamiętam w pierwszej ciąży to czułam w 15 tygodniu już, a jak mąż położył się na moim brzuchu coś koło 20 tygodnia to dostał takiego kopniaka że do dzisiaj czuję :D może nasze dzieci są ułożone tak że lepiej czujemy.

klaudia serdecznie współczuję. Jakbym mogła to bym ten sor rozniosła za Ciebie, to nie lekarze tylko aktorzy.. Ehh..

My dzisiaj wracamy do domu. Jeszcze wszyscy śpią a ja zaczynam glodowac.

Odnośnik do komentarza

Magdalena też uważam że kobietę w ciąży i z takimi objawami to powinno się od razu przyjmować bez czekania.
Dermatologa mam na 11, mam nadzieję że wymyśli co to jest bo jestem cała w grudkach. Chociaż na rękach jest ciutkę mniej.
Klaudia Tak sobie myślę, jest taka przypadłość ciężarnych niepowsciagliwe wymioty ciężarnych. Może to coś takiego?
Ciekawe jestem kiedy poczujemy nasze dzidzię tak że będziemy wiedzieć że to one ;)

Odnośnik do komentarza

KajaM co do Klaudii to racja z tym objawem ale tak czy siak krew to już porządne osłabienie. Powinni jej zrobić jakieś badania. Biedna nasza. klaudiaMusisz iść i walczyć o swoje bo to niestety nasza służba zdrowia taka jest. Do internisty idź jakiegoś swojego zaufanego masz napewno. No i nie idź sama. Niech ktoś będzie z tobą. Bo przecież to osłabienie.

A co do ruchow to ja właśnie czułam w 14 tygodniu w drugiej ciąży ale tak że jak rękę przykładal mój to jeszcze nie czuł ale ja w środku czułam. On zaczął czuć jakieś 2 tygodnie później. Więc dumam że jeszcze ze 2 tygodnie i już rozroznie porządnie że to maluszek.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane.
Wybaczcie nie doczytałam was wczoraj do końca a staram się czytać sumiennie wszystko. Przyjechała do mnie siorka cioteczna z mężem z Londona. :) Moja jedyna rodzinka w Anglii. Zrobiliśmy grilla. Imprezę. No wiadomo ja na trzeźwo. Super spotkanie. Zostali na noc. Jada dziś późnym popołudniem.
Wiem że było trochę wizyt. Oglądałam fotki z USG. Gratuluje kochane dobrych wieści.
Może dziś uda wiek was czytać choć nie wiem. Jak będziecie dużo pisać to nie. ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Położyłam się o wpół do 5 rano, przed chwilą się obudziłam i jeszcze nie wstałam z łóżka.
Wczoraj lekarz zrobił wywiad ile krwia i jaki kolor, pouciskal brzuch i stwierdził że to normalne że skoro codziennie wymiotuje już od ponad 4 tygodni to z podrażnienia i przesilenia może się pojawić krew. A skoro jestem w ciazy to leków żadnych mi dach nie mogą.
Pytałam chociaż o radę jak złagodzić gardlo Ale tylko rękami a pielęgniarka zmierzyła ciśnienie i dodała od siebie trzy grosze że z takimi rzeczami latam na sor, że niedługo się matką stanę i miała na myśli że co? Że z glupotami latam?
Do tego mówię że mam suchy głęboki kaszel już miesiąc czasu, i on też nakręca wymioty a wymioty znowu kaszel.. jedna paniwspominala tylko o inhalacjach..Ale więcej się nie dowiedziałam.
Ps tak,dostałam papier że byłam i tyle.

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

Olcik może faktycznie od magnezu. Chyba nie zaszkodzi jak weźmiesz.
Klaudia strasznie Ci współczuję kochana.. może idz mimo wszystko do rodzinnego np.
Paulina współczuję i tule mocno :( wiem co to znaczy stracić dzidzię
Dziewczyny już jestem po dermatologu, najprawdopodobniej uczulenie jakieś, trudno powiedzieć na co. Dostałam jakaś maść na hascobazie, taka robiona w aptece na zamówienie . Jakaś mega delikatna. Oby pomogła. Jak nie to pakuje się na L4 od poniedziałku

Odnośnik do komentarza

Klaudia- No lekarz się nie popisał jak dla mnie a pielęgniarka to znieczulica pierwsza klasa. Co to niby za tekst!? Szukaj lekarza dobrego. Może ktoś ci poleci ?? Zapisuj się gdzieś prywatnie może. No tak nie możesz funkcjonować. Wykonczysz się. Musisz gdzieś pójść na konsultacje kochana.
Kaja- Czyli jednak alergia. Życzę by lek pomógł. Szybko i skutecznie. Jakbym miał taką alergię to wzięłabym L4. Może to już czas. Sama zobaczysz.
Paulina- Przykro mi. Przeżyłam to dwa razy. Bądź silna. Dasz radę. Życzę ci zdrowej ciąży już wkrótce. Powodzenia.
Ja czekam już na USG. Dziś 14.30.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...