Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyobrazam sobie przejść przez coś takiego. Tyle miesięcy w stresie. I świadomość że dziecko jest chore. Bo przecież badanie to potwierdziło. Ja bym się chyba całkiem załamała. To już przecież nie spekulacje tylko pewność że dziecko jest nieuleczalnie chore.... kosmos jakiś

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

natkusia znam osobiście przypadek taki, że wg testów wyszło prawdopodobieństwo ZD 1:2!! Czyli prawie pewne, że dziecko chore. Nie zgodzili się na amniopunkcję, bo oni i tak zatrzymają dziecko. Nawet chore. Wszyscy lekarze radzili im usunąć. I co? Urodził się zdrowy chłopiec!
Wzięli młodego wpakowali w auto i ze łzami w oczach tym lekarzom, co ich nakręcali na aborcję, pokazali go!
Nawet nie stać było "profesorów" na przeprosiny....

Czy zdrowe czy chore- dziecko jest nasze i z nami zostanie ❤

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka
...
Czy zdrowe czy chore- dziecko jest nasze i z nami zostanie ❤

Jestem tego samego zdania. Dlatego ja nie robię badań dodatkowych bo i tak dużo stresu kosztuje mnie każda wizyta.

Teraz znowu może odetchnąć z z ulga. Gin pozwolił mi w razie niskiego cisnienia wypić słaba kawę. Ale w ostateczności. Maluszek zdrowo rośnie. Jeden dzień większy z usg niż z Om. Ma trochę ponad 5cm a fhr 150. Więc nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka bo na podstawie tego można poznać płeć. Jak powyżej to chłopiec a jak niżej to dziewczynka. A tu ooo równo. Ale kuzynka ma chłopca i też 150.
Następna wizyta niestety dopiero 30 września bo urlop. Ale 17.09 mam zgłosić się do innego gin aby przedłużył zwolnienie.
A no zrobiłam zdjęcie telefonem bo na nfz nie może mi druknac zdjęcia a musi dopiąć do karty. I się śmiał bo jeszcze nikt nie wpadł na to aby zdjęcie zrobić telefonem.

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77454.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

donatka No ja tam widzę nawet mały nosek aż w szoku jestem :D

A to nie było prenatalne. Zwykle usg. Ale właśnie patrzę że jest jakiś pomiar którego nie znam. A tu proszę takie coś znalazłam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena, jakkolwiek okropnie to zabrzmi to się ciesze, że ktoś rozumie moj bol :D ja zaryzykowalam i zapytalam jak dlugo jeszcze haha niby czlowiek wie ze to dla dobra no ale jednak wolalabym juz to odstawic w pi**u :D powiedział ze minimum to opakowanie do konca, czyli jeszcze ponad miesiac i to jak dobrze pojdzie, aah te dzieci, czego sie dla nich nie zrobi <3<br /> miłych snów, z rana jadę na badanie z krwi :)

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny z Wrocławia, czy mogłybyście polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży, który przyjmuje na NFZ i prywatnie? Dopiero przeprowadziłam się do Wrocławia. Wcześniej byłam na dwóch wizytach prywatnie - jedna była we Wrocławiu, ale lekarz przyjmuje wyłącznie prywatnie. Byłam jedynie w celu zobaczenia czy ciąża się rozwinęła i bije serduszko. Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ja też miałam. Nadzieję że już nie będę brała ale zaczęły się te klucia i to coraz poważniejsze. To odrazu powiedział o luteine żeby znowu zaczaczac brać.
A co masz do badania?
Ja dostałam znowu morfologia i mocz a i potas i sód.

Dobrej nocki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

olcik ja jak byłam w szpitalu w poprzednich ciążach to zauważyłam i tak mi też położne mówiły, że czasem po właśnie tetnie FHR można poznać płeć. Ze do 150 to dziewczynka a powyżej to chłopiec. Narazie się sprawdzalo. Ale oczywiście są wyjątki.
A ty miałaś u obu 175?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

O matko ile stron miałam do nadrobienia od wczoraj !
Gratulacje udanych wizyt. Piękne dzidziusie!
Co do krwiaka mam ale lekarz nie mówił że to ciaza zagrożona. Nawet luteiny na to nie dostalam. W środę sprawdzę czy nie urósł bo przyznaję się że mało się oszczędzam ostatnio. Córka nosić się chce ostatnio bardziej, chyba czuje że spadnie z łopaty :D
Badania prenatalne i Pappa mam 9 września. Robię je bo ma za darmo A i okazja do poznania płci bo lepszy sprzęt niż u mojego gina.
Pisalyscie o wysypkach. Chodziłam wczoraj dlugo w górze od stroju kąpielowego bo do sukienki pasował i wieczorem patrzę A pełno wysypki miałam na piersiach. Dziś już prawie nie ma ale nie fajnie to wyglądało.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ale naprodukowałyście...
Super fotki, super wieści, gratuluję!

Co do brązowego śluzu, ja po 3 dniach poszłam na sor i mam luteinę dowcipną 100 2xdz.
Nie lubię tych aplikacji, ale co zrobić.
Nie wiem co z moim prenatalnym, bo okazało się, że ten do którego jestem umówiona nie robi pappa, a mam skierowanie. Że względu na wiek powinnam mieć za darmoszkę, ale skierowanie z luxmed, więc raczej odpłatnie... w invicta 460.
Co do wysypek, mam straszną od wewn. strony ud i cholernie swędzi. Wygląda jak pokrzywka. W środę idę do dermatologa. W czwartek endokrynolog.
Miłej nocki!
Jutro wracam z 4dniowego wyjazdu urlopowego, ale urlop do końca sierpnia :-)

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

poratujcie! Rzygalam krwią
Nie było tego dużo ok trzy łyżeczki jakos. Gardło mnie piecze straszne. Po 4 tygodniowych wymiotach już zbyt podrażnione było i dziś ot co. =( nie będę panikowac, jutro zadzwonię do lekarza. Ale jak sobie doraźnie pomoc i ulżyć? Co by zadziałało oslonowo? Po siemieniu które zawsze lubiłam niestety zwracam i po produktach mlecznych też. Pije teraz rumianek żeby zdezynfekowac gardło ale to nie koi bólu, nie wiem kiedy przejdzie. To trochę takie uczucie tarki, nawet przełknąć sline trudno.. pomocy!

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

klaudia nie brzmi to za dobrze :/ bardzo dobrze zrobiłaś że pojechałaś na sor daj znać co lekarz powie :*

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i pięknych zdjęć bąbelkow ja w środę zobaczę malucha :)
Mój mąż na wszystkie wizyty zawsze ze mną chodził i teraz też chodzi musi mieć kontrolę czy z jego dzieckiem nic się złego nie dzieje haha
Co do błędnych wyników moja koleżanka też mówiła że jej znajomi zdecydowali się na dziecko w wieku 36l więc z góry gdzieś ryzyko było większe wad i tak też się stało po prenatalnych wyniki były zle więc zrobili amniopunkcje i okazało się że córeczka będzie mieć zespół downa wiele nocy przeplakanych i co ? Dziewczynka urodziła się zdrowa

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...