Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Donatka, o super że nie jestem tutaj jedyna z tym tyłozgięciem! jednak współczuję, że masz te dolegliwości, no tak jak mówię mi nic nie jest i zastanawiam się czy dobrze to ocenił hehe. A mówił Tobie coś lekarz więcej na ten temat? bo ja to taka ciepła klucha jestem, że mi wystarczy jak mi się powie, że wszystko ok haha i w sumie nie wiele wiem na ten temat.

Olcik, gratuluję udanej wizyty, mi od wyjścia od lekarza buzia sama sie smieje wiec wiem jak Ty sue teraz czujesz :D przede wszystkim gratulację bliźniaków, szczerze zazdroszczę hehe, to było moje marzenie :) masz w rodzinie bliźniaki czy „przypadek”? <3 ehh no pięknie się patrzy na te dwa maluchy na zdj <3

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Olcik ale fajne bobaski jejaaaa :)
Kaja ja Man 3 września będziemy razem przeżywać!!Ze mną mąż przeważnie jeździ - lubię jak jest ze mną :)
Gagusia przeważnie te stare baby co na emeryturze są to się kłócą -masakra jakby nie wiadomo co do roboty miały wrrrr
Spotlight dużo kobiet ma tyłozgięcie nie martw się będzie ok ! Powiedz mi masz może po luteinie więcej białych upływow ? Sorki że tak pytam ale nigdy wcześniej nie brałam .

Odnośnik do komentarza

spotlightx nic więcej o tym tyłozgięciu nie mówił, nie wiąże to się z innymi komplikacjami. Przed porodem i tak się to wyprostuje jak macica urośnie. Na te bóle mam brać nospe forte 3 razy dziennie. No i duphaston biorę, ale to już dlatego że ciaza na początku się słabo rozwijała, miałam krwiak i mięśniaka

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Pola, pytaj śmiało, dlatego jest to forum. mam uplawy ale żółte i to sporo, to od luteiny właśnie czy mam jakieś białe, nie zauwazylam bo ciagle mam wkladki białe i no, dlatego juz mnie męczą te tabsy, do tego już się bałam ze mam infekcje bo jakis dziwny zapach zaczelam czuc ale tez czytalam ze to moze byc od tego no i fakt, że hormony itd.

Donatka, no czytałam na internecie, że to nie groźne, ale za bardzo nie ufam :) także Ty mnie jeszcze bardziej uspokoiłaś :)

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Krwiak się wchlonął całkowicie, a mięśniak się zmniejszył, także jest ok. Przy krwiaku trzeba prowadzić oszczędny tryb życia, sporo polegiwac i powinno być Ok. U mnie się to sprawdziło. No wiadomo że duphaston pewnie też pomógł.
Jak tak czytam o tej luteinie dowcipnej to się cieszę że zamiast tego mam ten duphaston. Chociaż luteina jest podobno hormonem naturalnym a dupek sztucznym... Ale ważne że dzidzi służy

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Spotlight- super wieści! Trzeba było poprosić o zdjęcie- na pewno by ci wydrukował :) nam pani dr zawsze drukuje po 1 dla każdego :D
Też mam tyłozgięcie- taka uroda. Przy okresie można odczuwać większe dolegliwości, ale generalnie nie ma to wpływu ani na przebieg ciąży ani nic. Jedni są prawo, inni leworęczni, a jeszcze inni mają tyłozgięcie ;)
olcik wow ❤ jakie to cudne zdjęcie! Rozwijajcie się maluszki dobrze :*
gagusia współczuję! Nie cierpię takich bab! Ale jak to mówią: nie pamięta wół jak cielęciem był! To jest najgorsze badanie w całej ciąży, boję się go. Nie ze względu na wynik, a sam fakt picia tego świństwa. W pierwszej ciąży dziewczyna ze mną piła i zemdlała! Mi niewiele brakowało... Nie cierpię!
kaja mój mąż zawsze jest ze mną ❤ bardzo to dla nas ważne. Ja zawsze się stresuję, a jego obecność kojąco na mnie działa :) a i on jest taki mocno zaangażowany i jak np ma wtedy pracę to tak wszystko organizuje że jedzie ze mną. Wg mnie to ważne żeby ojciec też przeżywał ten stan. W pierwszej ciąży tak średnio do niego docierało że jak to człowiek się rozwija?! Ale jak usłyszał serduszko i zobaczył jak córka macha rękami- płakał jak nigdy! Od tej pory zawsze jest ze mną :) no i zawsze wcześniej ustalamy co mamy się dowiedzieć, co dopytać i co nas niepokoi. Ja widzę dzidziusia na usg i już nic się nie liczy, a on jedzie z listą pytań :D i pamięta odpowiedzi ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

magalena3
DobraWróżka współczuję tego bólu "nerek". Nie to że ym chciała też ale możesz mi tak trochę wytłumaczyć gdzie dokładnie cię boli. Bo właśnie wstałam na kolejne siusiu a tu TK boli z lewej strony z tyłu że szok. Odrazu pomyślałam o tobie. Dumam że może mnie gdzieś przewialo albo coś. Nad samym posladkiem promieniuje trochę do kręgosłupa ale nie stawiam na kręgosłup. Chyba że żurawina mi coś ruszyła i dlatego nerka może zaczynać dawać znać.

Mnie boli z tyłu na wysokości talii. Taki tępy, rozlewający się ból. Promieniuje od kręgosłupa aż od wątroby. I boli prawie cały czas :( nic nie zmniejsza bólu. Najgorsze że psycha mi siada... Bywało tak, że miewałam po 2-3 ataki kolki nerwowej dziennie! Do tego piasek/kamienie wędrujące po moczowodzie. Chciałam sobie siekierą wyrąbać nerki- serio, taki ból!! Wraz z pierwszą córka rodziłam kamienie- "super" przeżycie...

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się Wam pozale...
Córki wymyśliły, że chcą iść na żubry. Spoko. Chodzimy min raz w miesiącu :) pochodziliśmy, podglądaliśmy co i jak. Wracając jakoś słabo mi się zrobiło. Do auta nie mogłam dojść- co ławka przysiadałam, wstając kręciło mi się w głowie. W aucie walka z pawiem... Ledwo dojechałam, wypłynęłam z auta i jak padłam na sofę, to dopiero się ruszyłam teraz. Normalnie taka niemoc, że sama się wystraszyłam. Córka dała mi wody-nie miałam siły podnieść ręki do szklanki :(mąż przerażony, dziewczynki się zestresowały i nie chciały iść na drzemkę. Bały się o mamę i dzidziusia.
Powiem Wam, że porównując tą ciążę do pierwszej- jest o wiele ciężej. Jednak 5 lat to dużo czasu. Organizm trudniej to przechodzi...

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka, no teraz to już w ogóle spokojna jestem na max ! :) okresy miałam łagodne bo od 18tki jechałam na tabletkach antykoncepcyjnych i one na pewno łagodziły ból, a jak znosiłam wcześniej - nie pamiętam, ale ważne że to nic groźnego i mam nadzieje, że te bóle mnie nie złapią :) teraz tylko byle do piątku, do prenatalnych :D.

W ogóle mój ginekolog mi powiedział, że badanie z krwi pewnie będę mieć w przeciągu tygodnia ale usg gdzieś za dwa, a tu dzwonię i Pani (baaaardzo miła - już ją kocham!) się mnie pyta o ostatnią @ to mówię a ona że uuu to trzeba się spieszyć i że piątek :D ja wg @ to jest w 11 + 5dni. Ile u Was kosztują te badania? Mi powiedziała, że 350zł :)

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena może w miarę szybko pójdzie :D
Spothlight tam gdzie ja robię to USG prenatalne 280 zł kosztuje ;)
Dobra wróżka może coś z ciśnieniem? Taka dzisiaj ciężka pogoda może to przez to. Teraz lepiej się czujesz kochana?
Z tymi wizytami to byłam na 3, na jednej z mężem (pierwszej) . Ale teraz jak już będzie lepiej wszystko widać to będzie jeździł na wszystkie . Zaczynamy od prenatalnych ;)
Donatka no to super że wszystko się dobrze kończy z tym krwiakiem i mięśniakiem. Pytam dlatego że mi wykryło torbiel na jajniku. Badałam się regularnie i nic a tu dosłownie pierwsze USG ciążowe i wyszła torbiel. Ginekolog powiedział że czasem się zdarza że w ciąży taka torbiel sama się wchłania, narazie i tak nic nie zrobimy, mam nadzieję że się wchłonie i nie trzeba będzie operować ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...