Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena, właśnie nie wiedziałam, czy mój lekarz jest przewrażliwiony czy każda kobitka tak ma :) mi jak to pisał na karcie to mówił, że muszę iść ale że jeszcze jest czas i powie mi kiedy haha. Do dentysty będę musiała iść szybko bo niestety mam ten problem że ósemki mi rosną od jakiś 10 lat i nie mogą się wykluć i wczoraj coś zaczęło mnie nieprzyjemnie kłuć. Niestety, jeszcze dobrze nie urosły, a już wiem, że będą usuwane.

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero jutro będę miała zakładana karte ciąży. Ale chętnie bym skorzystała ze specjalistów na NFZ w ciągu 7 dni. Od x czasu mam prywatną opiekę z PZU i fajnie,że się od razu dostaję na wizytę,ale za wszystkie badania i leki muszę 100% placic..

W piekarniku piecze się już schab a ja w tym czasie oglądam Harrego Pottera :d a wieczorem jak mały pojdzie spać planuje poczytać książkę "tatuażysta z Auschwitz".

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim,
Ja od kilku dni jestem na diecie cukrzycowej ciążowej. Na razie sama sobie narzuciłam z pomocą internetu, bo na krzywą cukrową dopiero jutro idę. Muszę się podzielić, że nie jest źle. Przynajmniej przez te wolne dni bo jest czas spokojnie gotować, a posiłków jest 7 mniej więcej co 3-4 godz. Tak więc jadłam naleśniki z kurczakiem, szpinakiem i pieczarkami, pierś z indyka duszoną z kaszą, a dziś zrobiłam pulpety pieczone z curry, całkiem smaczne te przepisy. Trochę się boję jak pójdę do pracy, tam będzie trochę trudniej bo będę musiała planować dzień wcześniej cały jadłospis, ale jestem dobrej myśli, jakoś nie brakuje mi zachcianek i nie jestem głodna w ciągu dnia.

Sy1up1.png

Odnośnik do komentarza

KajaM.
Wiolinka dzisiaj w zasadzie to tosty z dżemem, krokieta i tyle. Wczoraj zaczęło się od nóg ale zwalilam że to od golenia (że skóra wrażliwa) a dzisiaj reszta. I to zresztą zauważyłam przez przypadek, mąż w sumie. I nie swędzi to dziwne..

Ja to od razu byłabym na sor! Jak nie swędzi to lepiej.
Najgorzej jak mocno swędzi i zaczyna się od stóp i dłoni i rozszerza się na całe ciało. Bo to może być niebezpieczna cholestaza ciążowa.

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

KajaM Ty jak dobrze pamiętam też masz jakieś dolegliwości związane ze skórą? Łuszczyca czy coś? Może jakiś lek cię uczulil. A te krokiety to sama robiłaś? Bo jak kupne to stawiałabym na to.
Ale radziłabym tak jak koleżanka jechać na sor. Odrazu to sprawdza.
Ważne aby to nie była ta cholestaza ciążowa. Chyba próby watrobowe się robi z krwi i wtedy wsio jasne. Ja miałam podejrzenie w drugiej ciąży. Też się strach najadlam ale mnie to mocno swedzialo.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Tak miałam wysypke. Właśnie podobna na rękach i nogach. A ja i tak wapno brałam bo alergik i nic więcej nie mogłam. Ale internistka na podstawie właśnie tych prób watrobowych wykluczyła. Pokilku dniach widziałam się z gin i też wykluczył. Ale to na drugi dzień zeszło. Miałam raz takie coś nie wiem od czego.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Oj i ja jestem padnięta. Niby nic takiego nie robiłam. Nawet nie sprzatalam dzisiaj. Tylko zmywanie na bieżąco i obiad. A i tak jestem zmęczona.
Już żyje jutrzejszym dniem. Nerwy i czy wszystkie mam wyniki naszykowane.
Może te mdłości dzisiejsze to już też nerwy.

Dobrej nocki życzę

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.
My jeszcze jutro cały dzień na plaży i czas wrócić do domu..
A czy my teraz na NFZ możemy więcej zębów leczyć czy jak? Czy tylko te co wcześniej ale bez kolejek?

Wróciliśmy teraz z kolacji w zamku. Najadlam się za pieciu..mniam.. Jedzenie pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka współczuję tego bólu "nerek". Nie to że ym chciała też ale możesz mi tak trochę wytłumaczyć gdzie dokładnie cię boli. Bo właśnie wstałam na kolejne siusiu a tu TK boli z lewej strony z tyłu że szok. Odrazu pomyślałam o tobie. Dumam że może mnie gdzieś przewialo albo coś. Nad samym posladkiem promieniuje trochę do kręgosłupa ale nie stawiam na kręgosłup. Chyba że żurawina mi coś ruszyła i dlatego nerka może zaczynać dawać znać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...