Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

wiolinka zgadza się cisza dzisiaj. Ale może mają dziewczyny wolne i spędzają aktywnie czas. Ja do 15 też ciągle sprzatalam Góra i dol. Znowu a potem pojechaliśmy na odpust i na spacerek w koło nowego parku który budują na nowo... Trochę pochodziła i mam jakieś klucie tylko inne niż zwykle bo z prawej strony jakby jajnik. Takie pojedyncze sekundowe. Gdyby nie to że wysrotek mam wycięty to bym pomyślała że tam mnie kłuję :D
A co do badań to chyba nie ma znaczenia kiedy. Ważne że kartę ciąży miałaś założona. A badania najlepiej na świeżo robić.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moniaaa3
Dziewczyny ale dużo napisałyście. Musze nadrobic zaległości.
Byłam w sobotę u lekarza wszystko z fasolką w porządku ale wg moich wyliczeń był to 7tc A z usg 6tc1d ale lekarz powiedział że tak może być chociaż mnie to trochę zmartwilo.

Ufff w końcu się odezwałaś. Taka rozbieżność może być.
Albo na plus albo na minus.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Monia tak może być u mnie jest tez 3-4 dni różnicy- nie martw się .
Ja badań z krwi nie robiłam - dopiero na następnej wizycie - ale standardy Szwajcarskie są inne. Wszystkie badania robi się na miejscu u gin i za wszystko płaci ubezpieczenie .
Ja się oszczędzam tak jak mi lekarka kazała - wiec dzień na spokojnie . Mój mąż posprzątał cały dom - złoty chłop :) my dzisiaj zaczęliśmy odpampersowywac naszego 2 latka . Ale ciężko poszło co chwile oszczane gatki wołania zero :/ macie jakieś rady w tym temacie ? Jak nauczyć go wołać ze chce ? On niby czasem mówi i zaraz w majtki sika :/

Odnośnik do komentarza

pola przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. I nic na siłę. U nas udało się odpieluchowac dopiero w wieku 2.5 roku. Wcześniej było kilka podejść,ale kompletnie to nie szło i dawaliśmy czas. Az w pewnym momencie sam załapał i poszło gładko. :) A najgorsze co można zrobić to się denerwować na dziecko. Bardzo szybko może się zablokować. I próbować na wszelkie sposoby. Zwykły nocnik, grający, nakładka na sedes. Któryś może bardziej podpasuje.

Odnośnik do komentarza

pola chyba złotej rady na to nie ma. Każde dziecko inne. Moja miała rok i 8msc jak już wogole nie robiła w pampersa nawet w nocy. Za to moja bratowa stwierdziła że dziecko samo do tego dojrzeje kiedy już jie będzie chciało i cora jej miała 3.5 roku jak sama stwierdziła że nie chce.
Napewno nie naciskaj. Jak nie chce to musisz wstrzymać się i od nowa później. Żeby nie zniechęcić. Różne są sposoby właśnie aby latał w majtkach i jak ju zacznie przeszkadzać że ma mokro to się nauczy. Albo wcale nie. Super że czasem wola że robi siku. Bo to najważniejsze że rozumie. A że czasem chce a czasem nie to norma. Moja no już ładnie wolała. A miała 2 tygodnie jakby się bała i nocnika i sedesu i w pampku latala.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moniaaa- Oczywiście że może tak być. To normalne. Żądło jest idealnie. To zależy od tego czy masz regularne cykle oraz od tego kiedy nastąpiło faktyczne zaplodnie czyli kiedy jajo wczepił się w macicę. To różnie trwa.Bo najpierw plemnik szuka komórki jajowej żeńskiej i się z nią łączy a potem to jajo wędruje i się wczepia. U każdej znas trwa to dłużej lub krócej. Nie liczy się od dnia współżycia. Ginekolog mi to wyjaśniał. U mnie powinien być wg miesiączki 12+4 a jest 11+6 wg USG bo zarodek jest mlodszy. :) Mój gin wszystko tłumaczy o co zapytam i to dość szczegółowo dlatego go polecam koleżankom . :)) Nie zawsze dokładnie pamiętam terminologię medyczna ale staram się tłumaczyć innym. Mam nadzieję że zrozumiałe to tłumaczenie?

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Pola- Ja szybko próbowałam uczyć do nocnika bo już przed rokiem. I wiele razy wracałam do prób po przerwach. A moja kochana córcia nie chciała i już. Miała gdzieś moje wysiłki ,prośby itd. Różnych metod próbowałam bo czytałam o tym. I nic. Uparta sikała długo. Do 3 urodzin. Po 3 dopiero zaczęła do nocnika i kibelka za to zaskoczyła odrazu. Ja twierdzę że to lenistwo z jej strony bo pieluszki wygodne. :/ No ale cóż.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Paulina0510
Czesc Dziewczyny, czytam Wasze wpisy.... Jestem powiedzmy w ciazy 8 tydzień 2 dni. Termin ostatniej miesiaczki 18 czerwca. U mnie nie jest dobrze jest pęcherzyk bez zarodka. Nie wiadomo czy sie pokaze. Czy ktoras z Was tez tak miala??

Daj szansę. U mnie w 5 tyg było puste jajo, ale w 7 już był zarodek. Jeśli 2 niezależnych lekarzy mówi, żeby czekać, to czekaj, a betę zrób. W becie wyjdzie który to tydzień, a jak przyrost będzie odpowiedni, to będziesz spokojniejsza. Jeśli nie będzie przyrostu, to też będziesz wiedziała "na czym stoisz".
Trzymaj się i bądź dobrej myśli.

Sandawilla Przytulam mocno i czekam na dalsze wieści. Ja się strasznie boję tego genetycznego, bo brałam bardzo dużo leków teratogennych :(

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Witam się ją dzisiaj. U mnie pochmurno więc i humorzascie.
Śmierdzi mi ciągle. Wszystko z góry dalej znoszę i przeglądam. Jak to na strychu rzadko się sprzatalo więc i myszki swoje narobiły. Z góry zlazly na dol. Łapki dwie rozstawione ale żadnej Kabanos nie zachęcił. I się nie złapał. Najgorsze jak zrobią jedynkę. No ja to jestem tak wyczulona na ten smród że szok a teraz w ciąży jeszcze bardziej. Po nocach znów mi się śnią i mam już dość. Przez co nie mam już nawet chęci jeść w domu itp... Wolę na dworze siedzieć ale w końcu w domu trzeba też zrobić. Jestem bezradna. Echh... A że humor zły to nie jem i znowu na wadze spadam mimo że słodkie mogę jeść i mnie nie mdli. Na nic nie mam chęci. Chyba sobie zatkam nos i zrobię pranie mózgu aby nie pamiętać o tych nie miłych stworzeniach. :(

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena czasem trzeba się wygadać i pomarudzić. Człowiekowi później lżej jakoś ;) kurcze współczuję tych myszek chociaż ja to jestem taka że jeszcze bym je adoptowała i pokochała haha :D (chociaż wiem że to nie są te słodkie myszki z zoologicznego)
Co do sprzątania to ja jutro będę sprzątać lodówkę ;) a jak się uda to i cała kuchnie, męża do 14 nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...