Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też wszystko dobrze. Nie udzielam się bo nic nowego u mnie. Dolegliwości przeszły nawet Zgagi nie mam. Trochę jeszcze pracuje i mało czasu na internety.
Sandawilla nie wiem co napisać, to musi być dla Ciebie bardzo trudne i stresujące ale póki jest nadzieja że dzidziuś będzie zdrowy to trzeba w to wierzyć. Masz wspaniałych synów to na pewno kolejny dzidziuś też taki będzie:-)
Ja za tydzień idę po zwolnienie to jak będzie trochę luźniej u gina to poproszę go o szybkie usg bo następną wizytę dopiero w drugim tygodniu września czyli prawie za miesiąc. Dziwne że nie wymiotujr i nie mam Zgagi jak w pierwszej ciąży w tym czasie non stop z miską chodziłam.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pola misku tule mocno. U was Te będzie wszystko dobrze. A kremami się nie martw bo ważne na ile człowiek się czuje. A inni niech mówią co chcą.
Ja też mam jeszcze czasem że w sklepie w którym mnie nie znają pytają o dowód. A w listopadzie 30lat mi suknie :D
Mój żołądek mimo że do południa mnie mdlilo to później miałam go jakbym miała 4. Co zjadłam to zaraz burczalo. Nie czułam wogole pelnosci mimo że wody dużo pije.

Ja zmęczona bo jeszcze się okazało że mam 1h na przygotowanie wsio na grilla i ogarnąć domek bo u mnie Sajgon odkąd znoszę wszystko zgory i segreguje. Ale udało się. A ubrania prasowalam prawie 4h. Bo w miedzyczasie jeszcze z córką się bawiłam itp. Bo jej się coś dzisiaj nudziło.

Dobrej nocki dziewczyny...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

wiolinka mimo że tyle papierkologi to dobrze że jakieś dobre wieści w sprawie usg. I jak szybko. A jak tam twoje problemy z oddawajem moczu? Żurawina pomogła? Zlagodzila pieczenie i częstotliwość odwiedzin toalety?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina0510

Czesc Dziewczyny, czytam Wasze wpisy.... Jestem powiedzmy w ciazy 8 tydzień 2 dni. Termin ostatniej miesiaczki 18 czerwca. U mnie nie jest dobrze jest pęcherzyk bez zarodka. Nie wiadomo czy sie pokaze. Czy ktoras z Was tez tak miala??

Odnośnik do komentarza

Paulina jak miałam mieć 18 czerwca @ to raczej powinien być dalej tygodniami. Ja miałam 29 czerwca i zaczęłam 12 tydzień.
I nie chce być złym prorokiem ale w 8 tygodniu powinno być już coś widać. Może zrób betę potem druga po 48h i będzie sprawa jasna. Trzymam kciuki aby twoja dzidzia jednak się rozwinęła a ty zobaczyła go na usg.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Paulina przepraszam ja źle zrozumiałam. Ale tak czy siak w 8 tygodniu już powinno coś widać. Trzymam kciuki aby jednak twój cykl się rzedluzyl i owu była pozniejsza. Chyba że masz możliwość wizyty u innego gina?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Paulina, byłas prywatnie czy na NFZ? bo ja pierwsze USG robilam na NFZ to stwierdzili ciaze pozamaciczna, to byl chyba 5 tc, moj ginekolog (bo usg robil mi inny „lekarz”) stwierdzil ze owu byla pozniej ale w razie W dal mnie do szpitala i tam robili usg w 6 tc i tez niby cos jest niby nie, poszlam prywatnie to byl poczatek 7 tc i widac bylo normalnie kuleczke i jak rusza sie serduszko.
tak jak mowia inne dziewczyny, jak lekarze kaza czekac tzn ze jest nadzieja i ty tez ją miej! trzymam kciuki za Was, bo pamietam swoje przerazenie gdy uslyszalam ze jestem w ciazy pozamacicznej

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...