Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Wizyta trwała ok godziny, dużo papierologi, wywiad i odp na moje pytania i oczywiście usg. Dostałam lek na tarczyce.
Doktor bardzo spokojny człowiek, stres zszedł zupełnie jak zobaczyłam razem z mężem maluszka ❤️
Wg miesiączki a wg usg tylko 1dzien różnicy. Serduszko pukalo tak słodko aż się wzruszyłam i zapomniałam że mi niewygodnie z tą ykhm różdżką.. =)
Dzieciątko ma 2.06 cm a termin wyliczony na 18marca 2020❤️
i akurat siedziało tyłem do kamery wstydzioch, dlatego widać tylko głowę, rączki i plecki i ledwo co stópki gdzieś tam..
Nie wiem czy to ma znaczenie ale zagnieżdżone jest na tylnej ścianie macicy, poza tym wszystko dobrze i w końcu rzeczywiście mam dowód że to się dzieje naprawdę ❤️

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77359.jpg

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77360.jpg

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77361.jpg

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77362.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia- Super wyraźne zdjęcia maluszka. :) Lekarz pewnie ma dobry sprzęt. Godzina to długo. Na tylnej ścianie macicy to bardzo dobrze. Zarodki które są umieszczone płytko i blisko wyjścia z macicy często ulegają poronieniu. Lekarz mi mówił. A twój maluszek wczepił się mocno głęboko. Super fantastyczne wieści kobieto.
Dostałaś euthyrox czy coś innego? Jaką dawkę?

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

nowamamusia84
magdalena3 ja juz w domku mam to za soba. Psychicznie nie jest zle natura wie co robi i trzeba sie z tym pogodzic. Pozdrawiam i raczej nie bede tu aktywna bo to akurat jeszcze dla mnie dla ciezki temat. Zycze wszystkim szczesliwego rozwiazania.

I ja. Rozumiem że odwiedzanie nas tutaj będzie ciężkie. Ale wierzę że niebawem się do nas odezwiesz z dobrą nowina.

angela ta trzypunktowa to chyba ta normalna krzywa. Bo też 3 pobrania. A jaki miałaś cukier na czczo? No i skoro masz podejrzenie cukrzycy to nie pij glukozy przed wynikiem na czczo. Wiem że tak u mnie w labo niektórym nie podają.

Miałam iść spać ale ogladam UV.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

klaudia super wieści. A jakie ładne zdjęcia i troszkę widać zaokrąglony brzuszek od dołu. Pięknie. Fajnie ze wizyta taka długa i spokojnie wszystko wytłumaczone.

Ja odebrałam wyniki toxo i różyczki a no i dimery. Wsio wporzadku. No i dimery lepsze bo miałam 0.4 a mam 0.2. Dlatego też lepiej się czuje bo dzisiaj już jak byłam na spacerze to się nie meczylam i nie musiałam odpoczywać. :D

Jeszcze to ciśnienie mogłoby być na stałym poziomie a nie ciągle w dół ciągnie... Ale mam nadzieję że już po 12 tygodniu się ustabilizuje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A też nie lubię seriali. A wogole to tasiemcow. Kiedyś zaczęłam oglądać Diagnozę ale na połowie 2 się zatrzymałam. Za dużo dla mnie lekarzy :D a ten UV obejrzałam jeden odcinek u rodziców. Mój tata ciągle coś wynajduje na Netflixie. Ja nie mam kiedy też oglądać a tutaj zauważyłam że we wtorek po 22.20 są dwa odcinki. Akurat bo cora już śpi o tej porze... Mogłabym też i na tym Netflixie ale kiedy... :D

Dobrej nocy
.. Ja w końcu jestem spiąca...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...