Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

lubie_kawe_rejestrowane
Jollyg piękne zdjęcie choć lekarz durny :) Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie prowadzenie ciąży w Lux czy Enel to żart. Osobno umawiasz się na wizytę ginekologiczną i osobno na usg - do innego człowieka.

Dzięki. No niestety tak jest, że osobno umawiasz się na usg a osobno wizyta, chociaż to też zależy od lekarza i jego nastroju. Mimo wszystko staram się tak umawiać wizyty by mieć jedno po drugim i u tego samego... tak miałam mieć jutro... a teraz mam tak, że z ciążą byłam juz u 3 lekarzy, jak wybrałam prowadzącego, zrobiłam zlecone badania, to znowuż dziś do innego, a jutro do jeszcze innego na wizytę i po skierowania - masakra!!!

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

nowamamusia84
Dzieki dziewczyny za wszystkie slowa wsparcia

Coś się ruszyło? czy dalej czekasz? Czekamy z Tobą :-*

lubie_kawe_rejestrowane
Jollyg ależ jestem mądra! Przecież Ty jesteś z Gda, a ja pytam jak jest u Ciebie. Z tego stresu juz trzeźwo nie myślę.

Spoko :D

Co do bezsenności, to ja mam dziwnie. W dzień w robocie bym spała, ale nie mogę, bo w robocie, w weekend czasem się uda kimnąć, ale spać nie mogę iść przed 23, bo nie chce mi się spać. Jak już zasnę przed północą, to wstaję co godzinę czy dwie, a wczoraj jak mąż mnie obudził chyba o 2, to do 4:30 zasnąć nie mogłam... ani tak ani siak, no nijak :( Współczuję niesypiającym.

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć :) termin mam na koniec lutego, ale na lutowkach takie nudy więc czy mogę się do Was dołączyć?
W lipcu tamtego roku miałam ciążę pozamaciczna, usunięty mam prawy jajowod. W listopadzie zaszłam druga ciąże, niestety ja straciłam w styczniu. Teraz mam nadzieję że będzie dobrze.
Pozdrawiam

9.07.2018-7tc 😞

18.01.2019-15tc 😪

13.09.2021-9tc 🙁

 

Odnośnik do komentarza

U nas była teraz akcja (woj slaskie) i ZUS kontrolował wszystkich na zwolnieniach czy nie pracują w tym czasie np. w ogródku i cofli bardzo dużo świadczeń. Jednak w pierwszej ciąży byłam na zwolnieniu prawie od początku i nie miałam żadnej kontroli. Słyszałam że zwolnienia ciążowe to raczej kontrolują w pracy czy np. nie było utworzone fikcyjne stanowisko by od razu iść na zwolnienie.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U mnie niby też ponuro ale czasem wychodzi słońce. Za to strasznie gorąco i duszno jest.
Czuje się strasznke. Przez to niewyspanie. Przez nie jedzenie na czas bo badania robiłam. Jutro wyniki. Szok mimo że nie jestem pacjentem przychodni to zapłaciłam 50zl! Taniej niż u siebie. Odliczajac też koszty dojazdu.

spotlightx ja brałam luteine od początku do wczoraj. Kazał mi lekarz odstawić bo nie miałam też żadnych plamien i powiedział aby wybrać do końca listek. Mam jeszcze opakowania dwa bo mi ten niedobry gin wpisał to jakby się coś działo to jest. Niech leży.

[aneczex niedawno wróciłam. Wybacz zaraz wyślę Ci to potwierdzenie.

lubie_kawe i nowamamusia tule mocno i o byście już były po wszystkim.

Przepraszam że nie piszę do każdej bo skleroza... Zapomniałam co jeszcze miałam napisać.

Potrzebuje drzemki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Donatka pewnie wszystko będzie dobrze ;) ale lepiej zawsze sprawdzić niż się denerwować. Chociaż takie kłucie w pochwie też czasem mam ale dosłownie dwie - trzy szpileczki i tyle nie wiem co to oznacza. Ale ból brzuszka lepiej skontrolować.
Jollyg w końcu trafisz na lekarza którego będziesz się trzymać do końca, stresujące to musi być. Raz do jednego raz do drugiego.
Okropny ból (ciekawy nick! :D) no jasne, zresztą z lutowej mamy możesz być ta marcowa (dwa tygodnie w jedną czy druga przecież) :D jesteśmy tutaj w kilka po przejściach, więc rozumiemy i trzymamy kciuki. Zresztą na naszym forum już żadnej dzidzi się nic nie stanie :)
Aneczex wydaje mi się że nie masz co się martwić. Jakbyś może się zatrudniła i od razu poszła na L4 ale jak normalnie pracowałaś to myślę że luz ;)
Nowa mamusia trzymaj się kochana. Wiadomo już czy obejdzie się bez zabiegu?
Czuje się dzisiaj paskudnie. Burczy mi w brzuchu, jak zjem to niedobrze. Teraz w autobusie mdli. Fuj. Mam nadzieję że ciepłe ruskie mi pomogą :D

Odnośnik do komentarza

okropny bol witaj. Przepraszam nie przywitała się. Tyle na głowie. Trzymam kciuki abyś i ty z nami została do końca. Teraz już tylko będzie lepiej. A lutowki maja prywatny post. Trzeba tam do nic napisać wtedy cię dodadzą i może wtedy więcej piszą i widać. Ale zostań z nami. Im nas więcej tym milej

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

klaudia w twoim tygodniu już będzie ładny maluszek i serduszko też będzie. A więc super że idziecie razem. Daj koniecznie znać po wizycie. Nawadniaj się albo jakieś elektroloty uzupełniaj.

pola może weź nospe jak masz jakby skurcze. Doraźnie nie zaszkodzi a uspokoi

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...