Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

KajaM - oj nie zazdrość. Nie wiesz o czym mówisz. W ciąży z córką przez ponad połowę ciąży prawie nie spałam!!! To nie jest normalne i zdrowe jak człowiek śpi średnio 3h na dobę bo tyle mi starczało. Z reguły od 3.00 do 6.00 rano!!! A co z resztą czasu??? Zwariować można. Nie wiesz co zrobić,łazisz w nocy( ja chodziłam jeść jeść i jeść) Oczy mnie bolały okrutnie a spać nie mogłam. Bezsenność ciążowa!! Tragedia. Ileż można obejrzeć filmów i przeczytać książek w nocy jak wszyscy śpią?! Nie chcę tego znowu. Załamka.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

magalena3
Dalej nie śpię. Głowa zaczęła boleć. Ciśnienie 95/65 puls 69. Coś nie tak mi jest. OSlabiona bardzo. Jakieś źle przeczucia mnie znowu biorą. Ech...

Mam to samo... Z tym, że głowa boli od wczoraj. Wzięłam pół pracetamolu bo czuję jak ból narasta. W pierwszej ciąży miałam ataki migreny z finałem w szpitalu więc wolę dmuchać na zimne...

Współczuję dziewczyny Wam takich ciężkich przeżyć. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co można w takiej sytuacji czuć.... Każda z Was jest bohaterką!! I każdą z Was mocno tulę do serca ❤

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

P.S. nie chcę za bardzo się chwalić, co by nie zapeszyc... Ale odkąd najadłam się ruskich, jakby mniej nudności mnie męczą! Serio! Wczoraj nawet stwierdziłam, że całkiem spoko się czuję :D pierwszy raz od kilku tygodni

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja byłam trzy dni w Poznaniu i w zasadzie nie wiele widziałam ani chodziłam. Wszędzie gdzie jest więcej ludzi od razu mi niedobrze, zapach perfum, papierosy, garmażeria.. Większość czasu cały czas wymioty po czymkolwiek i cały czas głód jak stąd na księżyc. Aż zólcia wymiotowalam bo nie było już czym. I za każdym razem się dusilam nad muszla a co się w końcu nachapałam powietrza to potem każdy pęcherzyk czułam jak się przesuwa w jelitach.. Takie to bolesne i ciężko na żołądku.. Słaba jestem.. Inaczej wyobrażalam sobie ten wyjazd z mężem i tesciami =( nawet jak wracaliśmy już do Bydgoszczy to w aucie mnie tak wytrzeslo że miałam wrażenie że Shake-a będę miała zamiast maleństwa.. I owszem woreczki były konieczne bo cała drogę haftowalam..
Chyba nie ma takiej potrawy która jest bezpieczna dla mojego żołądka. Jak nie wymioty to refluks i zgaga..
Jutro idę na Pierwsza Wizyte u Gina może on jakoś poradzi..
Przynajmniej tak sobie myślę że skoro tak strasznie to przechodze od rana do wieczora to dzieciątko musi być zdrowe=) ale ciąża mi ciąży..

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

A ja się dzisporyczałam i pochaftałam z tego nerwa.
Zadzwonili do mnie, że jutro nie ma mojego gina i nie ma wolnych wizyt... że na środę. Tłumaczę kobiecie, że usg przed 10 tyg muszę mieć najpóźniej jutro i chlipię do słuchawki jak głupia... cisza w tel i nagle stwierdza, że jeszcze podzwoni i oddzwoni.
10:40 miało być jutro, a w systemie jest, że dziś...
Bosz jaki burdel w tym LuxMedzie.

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja już sama nie wiem czy jechać.. cały czas myślę czy mnie ZUS nie skontroluje... Tak tym straszą wszędzie... :/ niby nie ma podstaw A L4 mam chodzone ale to i tak mogę tylko do lekarza i apteki ewentualnie. I już sama nie wiem co robić... :( niby to tylko tydzień... A z drugiej ehh...
A lekarz w środę rano. A wyjazd w południe ewentualnie :)

jbt1i09kfzsgexze.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymajcie sie jesteśmy z Wami. Tulimy
Jollyg a ja mam to samo w EnelMed wcześniej pisałam juz o tym. Do środy musze zrobić to usg I trymestru bo najlepiej w 12 tyg. to robić. Wydzwaniam do nich od momentu kiedy to skierowanie na USG dostałam (bdw 31.07) a oni do mnie ze wolne terminy na wrzesień..! Śmieszne! Dzis jak odprowadzałam Julkę do żłobka to zadzwoniłam jeszcze przed 8:00 i cudem w trakcie rozmowy z infolinia zwolnił sie termin na środę na 13:30!! Tak sie tym stresowałam ze nie zrobie dokładnego usg . Czegoś tam nie wykryją nie zobaczą ale na szczęście w środę idę ufff!
Co do mojego samopoczucia nadal czuje sie słabo moze mniej mnie mdli tylko, ale senność nie przeszła. Za to zaparcia minęły dzięki Bogu ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
nie zaglądalam tu jeden dzien i tyle przykrych wiadomosci :( trzymajcie sie dziewczyny i badzcie dobrej mysli!

ja mam od kilku dni wrazenie ze brzuszek sie zaokraglil, ale nie wiem czy to nie od dobrego jedzenia hahaha ale jakis taki inny, a u Was jak tam brzucholki?

która z was bierze luteine? bo ja biore praktycznie od poczatku ciąży, dopochwowo i liczę że za tydzien jak pojde do gin to pozwoli mi odstawic. nie mialam zadnych plamien ani nic, to przez to ze mialam falszywy alarm z ciaza pozamaciczna.

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

lubie_kawe_rejestrowane
Jollyg wszystkie Luxmedy i Enelmedy to jedno wielkie badziewie. Byłam w Lux, teraz Enel i ciągle muszę się o wszystko kłócić

Same niecenzuralne słowa mi się cisną na język...
USG zrobione. 9+4 czyli 2 dni mniej niż z om. Serce ponoć bije. Ponoć, bo ani wykresu ani tych kolorowych plamek, ani nie słuchał no i nie zapisał wartości, tylko postawił +
Jestem bardzo rozczarowana... może za 2 dni na wizycie coś się dowiem. Ten nawet nie zaprosił do kabiny, tylko powiedział, że przy kozetce mam się rozebrać i sobie rolkę ściągnąć by się położyć...

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Wiolinka cofam zazdrość. Bardziej zrozumiałam że szybko się wysypiasz i nie masz "narkolepsji" ciążowej. Ojj przeżyłam kiedyś bezsenność (jak byłam w szpitalu) dramat po prostu.
Dobra wróżka będę mieć ruskie dzisiaj na obiad może też przestanie mnie mdlic? Chwilowo mam tak że od wszystkiego mnie mdli. Wczoraj jedyne co było mi nieźle po pomidorowej.
Polaaa ja też walczę w pracy.. ze snem :D
Klaudia współczuję kochana! Miał być fajny wyjazd a tu taki psikus. Mam nadzieję że jeszcze troszkę i poczujesz się lepiej! O której mamy trzymać kciuki za wizytę?
Jollyg kiedyś w Enel medach czy lux medach było lepiej teraz mają burdel na kółkach. Chodziłam do polmedu kiedyś do dermatologa paranoja, na wizytę zawsze mimo wyznaczonej godziny czekałam, a później to w ogóle zrobili tak że trzeba przyjść między któraś a któraś i czekać. Bez sensu. Dobrze że się udało mimo wszystko z tą wizyta.
Nowa mamusia jak się czujesz?
Lubię kawę jak u Ciebie?
Aneczex a jesteś na działalności czy zatrudniona na umowe o prace? Tych na umowe raczej nie kontrolują chyba że ktoś miły doniesie.
Aniamania fajnie masz że już taka pozna ciąża :D najgorszy jest chyba ten pierwszy trymestr

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero co w czwartek byłam na wizycie i dziś się umówiłam znowu. Ale nie ma mojego lekarza bo jest na urlopie. Pójdę do mojej poprzedniej Pani ginekolog. Boli mnie od wczoraj cały brzuch i czuje jakby ktoś mi szpilki w pochwę wbijał. A do tego wydaje mi się że mocno skróciła mi się szyjka. Jest tak wysoko że ledwo mogę ją dotknąć palcem i jest strasznie miękka. Jestem przewrażliwiona może ale w poprzedniej ciąży miałam niewydolność szyjki.
Może panikuje ale mam takiego stracha że hoho....

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...