Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie z tym AZS! W życiu nie wiedziałam że to aż tak źle może wyglądać. Współczuję Wam!

Wczoraj zrobiłam chyba z 80 ruskich pierogów. Wyszły pyszne. Zjadłam kilka i było ok. Od razu lepiej się poczułam! Dokończyłam sprzątanie nawet ;) ale ja mam szczęście, że mam takie grzeczne dzieci- serio! Mimo, że takie małe to mi pomogą, wesprą. Pięknie się razem bawią. Moje szczęścia!

Jak czytam o Waszej potrzebie zakupowania to tylko utrzymuję się w przekonaniu, że ja to jestem inna i średnio tu pasuję... Nienawidzę chodzić na zakupy! Jak widzę ten miszmasz z mega nieadekwatnymi cenami. Te bluzeczki za 99zl (a realnej wartości 10gr!) okraszone krwią nieletnich pracowników z Azji doprowadzają mnie do furii! Kompletny brak etyki i współodpowiedzialności! Przepraszam, unioslam się ;)
No i przez to, moje dziecko będzie miało, tak jak wszyscy w mojej rodzinie, minimalna ilość lokalnie wyprodukowanych , w etycznych warunkach rzeczy :)
Takie świry jesteśmy :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

U mnie nowy objaw od dziś. Śmierdzące mieso!! Ble. W poprzedniej ciąży tak miałam przez jakiś czas. A mianowicie każde mięso które się smaży dusi czy gotuje okrutnie mi śmierdzi i jest odrazu efekt wymiotny. Ble. Nie mogłam gotować i jeść mięsa. Tylko nie pamiętam ile czasu. Może że 2 miesiące. Miała któraś tak? Lub ma już? To bardziej na końcówce I trymestru. No i po obiedzie mięsnym... Mój sam sobie musi dokończyć gotować i jeść. Teraz będę wege z musu jakiś czas. :/

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;)
Jollyg ja też nie lubię zakupów :D a jak już to bez przymierzania na oko biorę. Mój mąż jest mistrzem świata bo jak idzie sobie coś ciuchowego kupić to mi przy okazji kupę rzeczy kupuje ;) ostatnio nawet mi dwie pary butów kupił hehe. Kochany chłop :)
Z tymi AZS/łuszczyca to trochę przekichane. Ja akurat mam tak że mam jakiś czas spokój a później jeb i mnie dopada. Rzutami. Ty rozumiem kochana masz cały czas?? Swędzenie jest najgorsze o ile w ciągu dnia daje radę to w nocy faktycznie mi się zdarza podrapać. Próbowałam spać w rękawiczkach bawełnianych ale to niestety nic nie daje, ściągam je. Plus wstawania siusiu w nocy to taki że nakładam sobie dodatkowa ilość emolientu i ciut lepiej jest. Zamówiłam teraz nowa maść (bez recepty!) I podobno jest rewelka. Jak spróbuję to Ci napisze czy działa ;) i co najważniejsze jest 100% bezpieczna w ciąży. :D
Wiolinka/dobra wróżka ojj zjadłabym ruskie :D tylko sera nie mam.. zmolestuje męża żeby mi jutro zrobił bo ma wolne.
Wiolinka mi śmierdzą jajka ;) mięsa nie jem jestem wege więc nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza

ewelinka i ja życzę udanego urlopu. Odzywaj się od czasu do czasu.

monia jak tam wizyta wczorajsza? Nie odzywasz się. Nie trzymaj nas w niepewności.

Co do zakupów to też jeżdżę tylko po spozywke. Ubrania to mus. Czasem się śmieje że mam kilku letnie ubrania. W lumpku to może jeszcze coś kupię jak mi się chce kopać. Bardziej córce coś kupię. W większości to poprostu oglądam na necie i albo tam zamawiam albo jadę i kupuje co wybrałam. :D nie nawidze dużych sklepów gdzie jest 500 butików z ubraniami. Jak musz to jadę na targ do miasteczka i tam coś wybiorę. Bluzka za 99zl to dla mnie za drogo. Ja sukienki na wesele kupuje za 60zl :D to max. Trochę skapo ale już taka jestem. :D
Lece coś porobić póki jeszcze pogoda pozwala.
Dziś ostatnia dawka luteiny. Od jutra pewnie stresik ale co najciezsze już zrobiłam to teraz będzie lżejsza robota...
Miłej niedzieli życzę...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

wiolinka ja mięso rzadko tykam. Mi na sam widok słabo. Więc staram się oddychać buzia jak coś mam moim zrobić z mięsem. Tylko że mi się tak przedstawiło z pół roku przed ciąża już :D narazie nie przechodzi. Wczoraj mi kawa śmierdzi ala. Dzisiaj wypiłam bo smakowala i odrazu po było mi niedobrze... Także chyba norma w ciąży.... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie zakupów ciuchowych tez nie lubię strata czasu :)
Dla synka kupuje przeważnie ciuchy w sieciówkach one sa teraz mega tanie wiec nie widzę sensu chodzić po ciucholandach - zreszta w Szwajcarii ich nie ma - a w Pl rzadko jestem . Albo przez internet .Jedyne w co inwestuje kupę kasy to buty - bo to ważne jest. A tak nie musza być markowe rzeczy .
Wiolinka tobie już 12 tc leci wow zazdroszczę :) mam nadzieje ze po I trymestrze przejdzie mi to moje glodomorstwo :)
Ja dzisiaj nic na obiad nie mam :/ wiec chyba obiad na mieście :)
Lubię kawę się nie odzywała :/ smutno to widzę :/
Właśnie Moniaa jak tam ?
Miłej niedzieli kobitki

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżka ja nie jem mięsa ryb i owoców morza, będzie już 11 lat :) jem za to jajka i nabiał ;)
Polaaa ja też głównie zaopatruje się w sieciowkach, ciuchy fajne łatwo dostępne. W ciuchlandach kupować nie potrafię, a szkoda bo kupę moich koleżanek kupuje i to takie ciuchy że głowa mała ;)
Angela ja właśnie zaległam na kocu na działce i słońce zaszło.. hit po prostu. Wystraszyło się :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lubie _kawe

Nie odzywałam się więc piszę - beta spadła prawie o 5tys jednostek więc już znam odpowiedź. Jutro idę do lekarza porozmawiać co i jak ale na tyle na ile w tej sytuacji może być ok to jest ok. Wiele daje mi to że mam w domu synka, inaczej pewnie bym zwariowała.

Odnośnik do komentarza

~Lubie _kawe
Nie odzywałam się więc piszę - beta spadła prawie o 5tys jednostek więc już znam odpowiedź. Jutro idę do lekarza porozmawiać co i jak ale na tyle na ile w tej sytuacji może być ok to jest ok. Wiele daje mi to że mam w domu synka, inaczej pewnie bym zwariowała.

Skarbie tak mi przykro. Dobrze ze masz kogoś kto cię przytrzymuje przed zwariowaniem. Pisz do nas ile chcesz. ZWsze będzie u nas mile widziana. I życzę Ci aby wszystko ładnie się oczyscilo a ty szybko ujrzała następne dwie kreski i wszystko zakończyło się bezboelnym porodem. ❤️

Ja właśnie też mam utratę sił. Siedzę i kręci mi się w głowie.... A robię teraz roszade z zabawkami. I nasz pokój wygląda jak po bojowisku. A jeszcze zaraz jedziemy na cmentarz i do szwagra bo mają rocznicę ślubu jutro więc na kawę chociaż jedziemy... Bo, a dużo pracy w domu aby na dłużej posiedzieć.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Olcik00
kaja oo akurat mam sporo pieczarek. Jak je przyrządzić żeby było smaczne?....

U mnie zawsze są tylko z solą. Trochę podpiekaja że strony ogonkow a potem jak przekreca to posypuja solą. Wtedy puszcza soki i nie jest sucha. Albo jak ktoś woli nie opalona to na tacke.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość lubie_kawe

Objawy mam nadal - ale to dlatego, że mimo wszystko beta jeszcze jakoś tam się "utrzymuje", a po drugie - możliwe, że to ze stresu. Nie jest to najbardziej komfortowy moment mojego życia :) Boję się teraz głównie tego co dalej - wolałabym uniknąć zabiegu itp. Wstępnie rozmawiałam ostatnio z lekarzem i raczej "chwilę" poczekam z jakąś ingerencją. Po prostu już specjalnie się nie oszczędzam z nadzieją, że samo ruszy..
Wy się nie martwcie, powoli wchodzicie w ten bezpieczniejszy okres ciąży i będzie ok. Mocno trzymam kciuki za Was wszystkie (i Wasze maluszki oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Gość lubie_kawe

Stwierdziliśmy z mężem, że poczekamy z kolejną ciążą. Młody zaczyna teraz przedszkole, pewnie trochę pochoruje, a ja spokojnie popracuję. Pomyślimy może w przyszłym roku.
Kaja jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj ale zapytam - poroniłaś samoistnie, czy potrzebowałaś ingerencji? Okropnie się tego boję..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...