Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Princessa cześć :-) tak to ja!
Nie udzielałam sie bardzo długo u Was i potem pomyslałam ze o mnie zapomnialyscie. Zaraz do Was wpadnę :)
Dziewczyny ja sie wlasnie staram umówić na usg 11-14tydz. Oczywiscie brak miejsc a w nast tygodniu bedzie najlepszy moment na to usg. Jak nie wbije sie w czyjaś godzinę i nic sie nie zwolni to na sile zajdę i powiem ze nie wyjde az mi tego usg nie zrobią hehe
Nie mogę doczekać sie nast tygodnia. :-)

Odnośnik do komentarza

ewelinka ja wczoraj pisałam i dzisiaj o zachciankach. :D znowu ja coś napisałam i na ciebie przeszlo .
Bo my te same tygodnie co nie :D
Dopiero jutro będę robiła więc w sobotę będzie najlepszy. Jak jeszcze będzie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
ewelinka ja wczoraj pisałam i dzisiaj o zachciankach. :D znowu ja coś napisałam i na ciebie przeszlo .
Bo my te same tygodnie co nie :D
Dopiero jutro będę robiła więc w sobotę będzie najlepszy. Jak jeszcze będzie.

Ale dałam radę z tą zachcianka. Dzwonię do mamy i pytam czy przypadkiem nie ma, a ona.. Zrobiła wczoraj :D i mi dała słoik :D I love my mom :D

Odnośnik do komentarza

Jestem po rozmowie z szefowa ;) tak jak myślałam powiedziała że super i bardzo się cieszy ! Oczywiście może nie jako pracodawca ale jako człowiek :p pytała czy moge pracować w pierwszym trymestrze skoro ciążę mam na potrzymaniu i mam się oszczędzać nie dźwigać itp
A ja dziś po raz pierwszy przypomniałam sobie w tej ciazy co to są mdłości masakra !! Cały dzień mnie mdli :(

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Melduję się po wizycie. Wszystko ok, maluch się tak rusza że lekarz nie mógł zmierzyć. Ma juz prawie 4 cm. Serce wali jak dzwon także tu też ok. I mówił mnie na usg genetyczne na 27 sierpnia. A dzień przed wizytą mam zrobić pappe z krwi. Z iść wychodzi 10+5 ale te parę dni rozbieżności to norma. Maluch rośnie i to najważniejsze

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77263.jpg

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Donatka
Melduję się po wizycie. Wszystko ok, maluch się tak rusza że lekarz nie mógł zmierzyć. Ma juz prawie 4 cm. Serce wali jak dzwon także tu też ok. I mówił mnie na usg genetyczne na 27 sierpnia. A dzień przed wizytą mam zrobić pappe z krwi. Z iść wychodzi 10+5 ale te parę dni rozbieżności to norma. Maluch rośnie i to najważniejsze

cieszę się i gratulacje że wszystko okej !!! trochę też zazdroszczę bo ja ostatnio widziałam fasolke jak miała prawie 4mm :( a tu jeszcze chwile musze poczekac na wizytę i liczę ze tez ta wizyta bedzie tak radosna jak twoja ! :)

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Donatka ale już duży dzidziuś! Pięknie:-)
Pola Twój też super :-)
Mój miał wczoraj 0.7cm bo chyba Wam nie pisałam. Zdjęcia nie wrzucam bo słabo widać nie to co u Was.
Co do segregatora od mamy ginekolog mam z pierwszej ciąży ale nie używałam go długo bo za mało miejsca w nim było. Może przez wyniki badań prenatalnych. Dużo ciekawych informacji o przebiegu ciąży ale jako segregator na dokumenty za mały. Dostałam od mojego gina rozowa teczkę ciazową z zakładkami i służyła mi do porodu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

donatka i pola świetne wieści o waszych maluszkach. Rosnijcie dalej zdrowo...

Ja was bardzo przepraszam ale zasypiam. Jadłam z córką kolacje i ciągle ziewam. Muszę się położyć i to szybko bo zaraz mi się stół odcisnie na czole :D
Dobranoc

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ależ piękne te wasze dzieciątka na USG. Coraz lepiej widać kształty. :)
Zaczynam wam zazdrościć. Chciałabym znów zobaczyć swoje. :/
U mnie kończy się 11 tydzień a w UK nawet nie uznają jeszcze że to ciąża. Zgłosiłam że jestem w ciąży ( w systemie na stronie szpitala bo tak to się tu robi) i czekam na wiadomość. Pierwszą wizytę robią około 13 ,14 tydzień czyli już II trymestr. Taki zacofany kraj...

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...