Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Aneczex mam takie same objawy, siusiam co chwilę, w nocy najgorzej bo wstaje nawet 3 razy :O ja męczę się potwornie! cale zycie mieszkalam na 4 pietrze a teraz jak wchodze do mamy to zadyszka max i musze chociaz 5min polezec - zglaszalam to poloznej to mowila ze to znak ze dziecko rozwija sie prawidlowo :) mdlosci ani zadnych takich rzeczy nie mam, jem wszystko tak jak do tej pory :D

1usal6d8awyikbl7.png

Odnośnik do komentarza

Sylhia witaj. Fajnie ze do nas dołączyłas. Ja też siisiam dużo. Ale to dobrze mniejsze prawdobienstwo że się jakaś infekcja przypaleta. Klucia też czasem mam. I mecze się również. Na spacerze idę powoli i nie mogę rozmawiać bo muszę wtedy rezerwy robić w mowieniu. Tak się męczę. Więc teraz w pon wybieram się na badania i również zrobię te dimery wtedy miałam przy górnej granicy więc może się podniosły i dlatego.
Wam też polecam od czasu do czasu zrobić to badanie na dotlenienie płuc.

Pochwalilam się że czasem lepiej z tymi mdlosciami. No i ciągle się odbija nawet woda... Ale cofnąć się nie chce.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No to mnie trochę uspokoiłyście :)

Właśnie weszłam na wagę i się zdziwiłam, że w sumie nic nie przytyłam od czasu wizyty u lekarza, a wręcz chyba 0.5 kg mi ubyło.. A nie wymiotuje i wydaje mi się że jem za 2 czasami... I chyba troszkę zaczynam widzieć brzuszek- albo bardzo chce go już zobaczyć :D
A najgorsze że ciągle chce mi się pić coś slodko- kwaśnego i to nie jest woda z cytryną... :/
Ja np. Nie mogę być w miejscach gdzie są skupiska różnych kuchni bo wtedy mnie strasznie mdli... :D haha

jbt1i09kfzsgexze.png

Odnośnik do komentarza

Sylhia000
Magdalena3 właśnie co z tym oddychaniem? Też mam z tym problem tymbardziej że ja leżę cały czas bo muszę i jak tylko przejdę się trochę to ciężej się oddycha..

Niby w ciąży to normalne. Ciśnienie się podnosi bo krew szybciej musi krążyć. Itp. Wszystko się przesuwa i powoli ucika na przepone itp. Ale to chyba za wcześnie jak dla mnie bo ja zwykle tam miałam już pod koniec ciąży. Jak już dziecko większe i ucisk na zyle wrotna/zwrotną czy jakoś tak. Więc jak siedziałam to musiałam przechylac się do przodu. Spać tylko i wyłącznie na lewym boku. Ale to akurat mi zostało już z pierwszej ciąży więc ciągle śpię na lewym. Czasem położę się na prawy ale mi nie wygodnie.
No i ja miałam te dimery podwyższone i to sporo ale okolo30tygodnia a nie 10 ale wolę sprawdzać bo wtedy będę musiała brać zastrzyki na rozrzedzenie krwi.
Mnie kilku lekarzy powtarzał że to normalne ale ja między słowami podczas rozmowy dostaje zadyszki. Jak siedzę to jeszcze ale jak idę albo coś robię to ciężko. I właśnie na to zwróciła mi uwagę jedna z nowych położnych. Świeżo po studiach była. I można powiedzieć że uratowała mi i mojej drugiej córki życie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 hm zapytam lekarza dzisiaj co on na to z resztą biorę od początku acard a może dlatego że palilam papierosy i dlatego tak się teraz dzieje :/ ale dziękuję za odpowiedź :) dla mnie ciaza teraz to ciągły stres i zmartwienia czy będzie dobrze niby staram się nie myśleć a raczej myśleć pozytywnie ale jakoś nie umiem ciągle dopartuje się czegoś :(

Odnośnik do komentarza

Odebrałam wyniki moczu i mam dość liczne bakterie i fosforany bezpośrednio w dużej ilości. Do tego boli mnie brzuch i w krzyżu jak na okres. Bez nospy nie funkcjonuję. Dobrze że dziś wizyta.
Do tego dziś się dowiedziałam że kolezanka z pracy będąca w ciąży na tym etapie co ja poronila

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Ja z pierwszym synkiem musiałam co chwile siusiu biegać - to tez był mój pierwszy objaw ciąży - teraz tak nie mam. Za to mdłości strasznie męczą ... co do ciężkiego oddechu to tez u mnie zauważyłam - strasznie dysze :/
Kurczę zaczynam się trochę stresować wizyta - js żadnych badań jeszcze nie robiłam :/ zobaczymy co to dzisiaj będzie - trzymajcie kciuki dam znać po

Odnośnik do komentarza

Te liczne bakterie to i ja czasem miewalam. Teraz nawet kuzynka miała i też jej lekarka powiedziała że to nic poważnego. Pić dużo wody więc siusiac i zurawine zjadać albo kupić do picia. Wtedy moczopędne. Więc szybko się to wypluka. Nie wiem jak wy ale ja np nigdy nie używałam żadnych płynów do higieny intymnej. Podobno za dużo wymywaja tych dobrych bakterii czy jakoś tak. Są niby takie z kwasem mlekowy niby żeby te pH podtrzymywać naturalne. Ale ja np nigdy nie miałam mniej ani więcej niż 6.5. A w ciąży chyba tylko pierwszej miałam jedna infekcje. Ale też szybko przeszła.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ewelinka też to słyszałam o tym spaniu bez gaci. U mnie się nie sprawdza. Poce się jak bury osiol wtedy. A te wkładki to ciągle noszę niestety. Na szczęście bez problemów narazie. Muszę nosić bo bym musiała 10 razy dziennie i z 5 razy w nocy zmieniac bieliznę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

spotlightx3
magalena3
donatka ja na nfz też mam opóźnienie ale dam jakoś radę. Gorzej bo już siedzę jak na szpilkach czy wszystko u maluszka wporzadku a wizyta dopiero 19tego ale dam radę.

też mam dopiero 19go i też już chce wiedzieć czy wszystko okk z dzidzią... ale na pewno rosną nasze kropeczki jak na drozdzach :D a poprzednią wizyte kiedy mialas?

Ja miałam 31.07. To maluszek miał 2.15cm i to byl 9 tydzień. Tak wiem tydzień temu :D ale i tak jakoś mi się dluzy od wizyty do wizyty. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...