Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

angela u ciebie nie ma się co śmiać. Ja to bym już chciała taki mieć. Oj aż mi się łezka zakrecila. Taki typowo ciążowy...

lubie_kawe skarbie i ja mam nadzieję że lekarz się pomylił. Mówią że do 2tygodnj może być różnica. Mi najpierw pokazywał na usg że 3 dni ciąża starsza a ostatnio ze 2 dni młodsza. Więc też się martwię co będzie teraz. Ale wierzę że będzie dobrze.

nowa ja też mam takie klucia i po olewa ia podbrzusza. Miałam je również w poprzednich ciążach. Jak mocno nie dokucza to normalne. Macica się rozciąga i wszystko się tam przystosowuje do ciąży. Jak mocno cię niepokoi to sprawdź u lekarza.

Co do prenatalnych ja tam dalej tak jak wcześniej. Nie robiłam i nie robię.

Ja dzisiaj też jakaś rozzloszczona przez tą nagła wizytę laryngolog córki. Wczoraj dzwoniłam to powiedzieli ze przyjmuje za tydzień ale ze się nie umówiłam to zadzwoniłam dzisiaj aby się umówić. I tam już inna Pani mówi że od 14 Pani doktor jest na urlopie ale dzisiaj jest jeszcze miejsce.

Lece spać bo padam. Jeszcze zaczęło u nas grzmiec i zlewnie padać. Nie lubię burzy w nocy. :(

Lubie_kawe daj znać jak będziesz miała betę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam że tak szybko mi wywaliło brzuch bo to 3 ciaza u mojej koleżanki która chuda jest jak patyczek to w 8 tyg wszyscy pytali czy jest w ciazy bo taki brzuch miała ale to też była 3 ciaza ;) mnie się nikt nie pyta bo zawsze brzuch miałam większy więc raczej każdy się gryzie w język bo może tylko przytulam i była by wtopa haha ale brzuch stanowczo mocno wywaliło do przodu i twardy się zrobił..
Jakieś zachcianki jedzeniowe macie ?? bo mnie wzięło na zupę szczawiowa właśnie ugotowałam to akurat jutro po pracy sobie zjemy z dziewczynkami bo one też bardzo lubią szczawiowa :)

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Ja zachcianek ciazowych nie mam. W pierwszej ciąży na tym etapie już dużo wymiotowalam A teraz tylko mam uczucie jakbym miała wymiotować ale nie da się. I to jest najgorsze. Jem tyle ile muszę. Dziś kiełbasa była z grilla ale tylko jedna A zawsze jem dwie :D Duszno mi strasznie. U nas też miała być burza ale póki co nie ma. Szukam wózków rok po roku ale będę musiała na jesień do sklepu podjechać i zobaczyć jak się zachowują w składaniu i jeździe. Jednak przydałby się podwójny. Uwielbiam spacery i nawet w zimie były codziennie. Tym bardziej na wiosnę trzeba korzystać:-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Miałam spać ale naszło mnie na banana. A pro po zachcianek :D no i w piątek jadę po wszystko na... Tadam... Bigos :D jak dzisiaj powiedziałam o biosie to wszyscy się zgodzi a więc gotowanie dla wszystkich. :D

pena i ja uwielbiam spacery. Wiadomo jak było - 20 albo nawet - 15 to starałam się nie zamarazac dziecka ale na chwilę czy to przed podwórko czy jak. Ale też codziennie. Deszcz czy śnieg nie poddam się. He he w jakiejś bajce córki to słyszałam.. :D

angela moja też 3 ciąża i myślałam że jak w drugiej mnie odrazu wywali. A tu proszę całkiem inaczej. Liczę przez to na synka. Ale z corci też się będę cieszyła. Również nie miałam płaskiego brzucha tylko trochę nadmiaru było. Ale w końcu w ciąży jestem to co mam się ukrywać. Ja tam zwykle chodzę w getrach, leginsavh i jakaś bluzka ale bardziej luzniejsze niż dopasowane więc jak w czoraj spotkałam się z wujkiem to mówi który ty tydzień bo nic nie widać. Ale jak tak przyklepie bluzkę to trochę widać. Moja córcia jest najlepsza w sklepie jak na cały głos mówi i dzidzi w brzuszku i jak się urodzi to ona będzie duża i starsza siostra. Wtedy wszyscy mnie przepuszczaja :D

Wracając do zachcianek to na kolacje zjadłam 3 pomidory malinowe. Mniami... No i z solą a ja ostatnio mało co sole bo mi nie wchodzi takie słone... No i ten banan. Będę jutro płakać i cierpieć ale tak mi się chcialo...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
monia a ty masz starszaka w domu? Komuś jeszcze mowiliscie?

Tak ale jeszcze nie mówiliśmy o rodzenstwie, chcialabym troche jeszcze poczekac. Póki co w tym tygodniu robiłam badania i za 3 dni idę z wynikami i na usg mam nadzieję ze będzie już widać serduszko i wszystko będzie dobrze. To będą akurat 2 tygodnie od pierwszej wizyty. : )

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgybpt7vn6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny;)
Pytalyscie o zachcianki, raczej nie mam, to co jem raczej wynika z tego co nie sprawia że robi mi się niedobrze. Chociaż mam fazę na tosty, na śniadanie (jedyne po czym nie mam odruchu wymiotnego ;))
Najgorsze jest to że w ogóle nie wymiotuje ale jak zrobi mi się niedobrze to mnie męczy i tak "ciągnie" tylko.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w pełni z tymi mdlosciami. Też bym czasem wolała iść zrobić cofke i byłoby lepiej. Mi się kilka razy udało ale to wtedy miałam cały dzień taki. Ale bardziej same mdłości.
KajaM ta moja zachcianka na bigos np też właśnie wynika z tego że wchodzę do sklepu albo otwieram lodówkę i na nic nie mam chęci. Najgorsze jest to że chyba zaraził tym moich domowników. Jak pytam co będą jedli to odpowiadają nie wiem. Więc ja w głowie tworzę 500pomyslow aż w końcu coś się komuś spodoba. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moniaaa3
magalena3
monia a ty masz starszaka w domu? Komuś jeszcze mowiliscie?

Tak ale jeszcze nie mówiliśmy o rodzenstwie, chcialabym troche jeszcze poczekac. Póki co w tym tygodniu robiłam badania i za 3 dni idę z wynikami i na usg mam nadzieję ze będzie już widać serduszko i wszystko będzie dobrze. To będą akurat 2 tygodnie od pierwszej wizyty. : )
.
A wizyta o której? To będziemy trzymać kciuki :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Mam w poniedziałek wizytę u nowej pani doktor . Będzie moim lekarzem prowadzącym. Wizyty prywatne ale to już nie ma znaczenia . Pracuje również w szpitalu w którym już 2 razy rodzilam. Tam na nfz przyjmuje ale kolejki 3 miesięczne. Opinie ma super.
Wiec jak narazie chyba mam najczęściej z was wizyty hi hi .....no ale jak ja jeszcxe niczyja byłam; -).
Mam nadzieje ze rozwieje moje wątpliwości.

Angela no no ...spory brzuszek. ..taki jak w zaawansowanej ciąży :D

Wczoraj pierwszy dzień jak byłam w pracy . Starałam się jak najbardziej regularnie jeść i co ...dziś na wadze więcej niż wczoraj rano . W takim tempie to będę niedługo słonicą ;-)

Która dzisiaj ma wizytę?

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

lubiekawe będzie dobrze! Głowa do góry, cyc do przodu i myśl pozytywnie! Wahania mogą być, lekarz mógł źle zmierzyć. Będzie dobrze!!
angela wow! Ale masz brzusio! Trochę zazdroszczę bo nawet do porodu takiego nie miałam. Ale ja jakaś dziwna jestem ;) siostry i mama i od razu miały brzusie a ja... A to też moja 3 ciąża i liczyłam że po cc będzie szybciej znać. A tu zonk...

Za mną najgorszy dzień ciążowy, jak do tej pory ;( cały dzień przeleżałam w łóżku. Nie zrobiłam nic produktywnego, bo nawet ręką nie mogłam ruszyć. Taka niemoc mnie dopadła, że szok!
No i te cholerne mdłości... Mam ich serdecznie dość!! Czy jem czy jestem głodna, czy zjem coś pysznego czy napije się wody- po wszystkim jest walka! I tak cały dzień... Ledwo jem tyle, co by wagę utrzymać. Ale jakim to kosztem... Koszmar!
Dziś wizyta u dentysty- nie mogę się doczekać! Kocham dentystów :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Gagusia
jollyg czytałam o Twoich dzieciach w poprzednich postach i jak napisałaś, że jakoś z tą różnicą wieku się dogadują to od razu mnie podniosło na duchu :)

a dodam, że córę mam z ADHD i SI, więc to tym bardziej wyczyn, że zaakceptowała no i się kochają jak nie wiem... nosi młodego, albo Młody ujeżdża jak konika... Córa buja go w hamaku - razem baje oglądają u niej na antresoli - no super :D

Lubię_kawę dawaj znać jak beta. Może serio idź na usg do kogoś innego, może dzidziuch się inaczej układa i nie mierzy dobrze... i zamiast od główki do kości ogonowej, to może od główki do pępka...

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Princessa
Cześć Wszystkim :)

Hej Misku. Co tam u ciebie? Fajnie że zajrzałas. Starcie się o rodzeństwo dla synka?

lubie_kawe tule mocno. Czy ty jesteś w domu czy w szpitalu? No czemu w sobotę dopiero beta a nie jutro? Powinno się robić po 48h chyba?

sandawilla to i ja trzymam kciuki abys już dobrze trafiła do dobrej Pani gin i obyś nie była "niczyja" niestety wiem co to znaczy tulac się po lekarzach. W pierwszej ciąży mój gin miał operacje w moim 6msc i do końca tulalam się i szukałam pomocy. W drugiej znowu miałam 4 na początku. I okazało się że ten mój poprzedni już wrócił do pracy po roku urlopu. Teraz mam nadzieję że ten mnie już nie zostawi bo w końcu prywatnie i teraz dopiero na nfz ale jak będzie trzeba to i prv będę chodzić. Oby jeden do końca.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Lubiekawe tak mi przykro.. =(

Ja jestem cały czas na zwolnieniu lekarskim chorobowym ale zwykłym od rodzinnego, w przyszłym tygodniu mam w końcu pierwszą wizytę u gina i mam nadzieję że już będzie widać cokolwiek =) on też wystawi dopiero L4 z literą B
Zanieść muszę tylko jeszcze do zusu dokumenty i świadectwo pracy i powinno być ok
Dobra Wróżka nie wiem czy to cię pocieszy ale też tak mam.. A potem jestem głodna i nawet nie wiem co zjeść bo na nic nie mam ochoty a ssie mnie strasznie.. Kiedy to się skończy nie wiem;/

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

klaudia świetnie że udało się z tym zwolnieniem. Może cię trochę ppciesze z tym ssanie i ciągłym głodem. Ja mam 2 tygodnie różnicy do ciebie i już jest takich dni mniej. Coraz mniej. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej hej :)
A ja dziewczyny się zastanawiam czy to normalne że moimi oznakami ciąży jest to że mam wyczulony węch i więcej siusiam... żadnych mdłości ani nic...? Czy mam się martwić? Po 2 poronieniach to już sama nie wiem... A dopiero w przyszła środę wizyta.
Czasami jak za szybko się podniose to zakłuje mnie w okolicach jajnika.. no i moze sie troche szybciej męczę na spacerach... w sumie tyle... albo sobie wmawiam bez sensu...

lubie_kawe Ściskam mocno!!!!!!!

jbt1i09kfzsgexze.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...