Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko zależy dziewczyny od genetyki i budowy ciała też czy widać szybciej czy później. Moja mama mówi że przed zajściem w pierwszą ciążę ważyła 45kg pod koniec ciąży 53 :D była chuda jak patyk i brzuszek miała malutki a chłop 3800 się urodził. Moja siostra miała ogromny brzuch a synek 3400 przytyla 25kg, także to wszystko zależy od tego też jaki miałyśmy brzuszek przed ciąża. Ja jestem chuda teraz ważę 51.5 kg przytyłam 1.5 kg ale nigdy nie miałam kaloryfera na brzuchu :D także już widać troszkę btzuszek ale to też tłuszczyk jest widoczny :D

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Mi już leżenie przeszło. Chyba potrzebowałam powrotu do pracy po urlopie. Zupełnie inaczej funkcjonuje. Wstaję rano bez problemu, potem w pracy ok, wracam do domu, gotuje obiad, ogarniam mieszkanie, syna i tak około 20⁰⁰ zaczynam polegiwanie.
Praca dla mnie to zbawienie po prostu. Jak byłam tydzień w domu to już kota dostawalam

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

Donatka
Mi już leżenie przeszło. Chyba potrzebowałam powrotu do pracy po urlopie. Zupełnie inaczej funkcjonuje. Wstaję rano bez problemu, potem w pracy ok, wracam do domu, gotuje obiad, ogarniam mieszkanie, syna i tak około 20⁰⁰ zaczynam polegiwanie.
Praca dla mnie to zbawienie po prostu. Jak byłam tydzień w domu to już kota dostawalam

U mnie praca nie pomagała. Wracałam tak zmeczona z niej,ze od razu musiała się zdrzemnąć. Wstawałam o 19 i dzień minął.. teraz na zwolnieniu liczę na to,że jak się wyspie do 12 to w ciągu dnia nie będę potrzebować snu..

Odnośnik do komentarza

Sandawilla ile Ty masz lat bo nie pamiętam? Moze temu powiedział ze coś nie tak byś miała darmowe te badania ? Bo oficjalnie dopiero po 35r życia są darmowe A tak to tylko wtedy jak coś źle wyjdzie na usg. Mimo wszystko nie przejmuj się zbytnio. Wszystko będzie dobrze. Obyś szybko znalazła lekarza z pasją :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ale macie fajnie z tym leczeniem albo drzemka i w ciągu dnia.
Ja dzisiaj dzień miałam też intensywny mimo potężnych mdłości i ani jednego pawia. A już bym go wolała. Po wszystkim źle. Ale dam radę. Nie ja Pierwsza i ostatnia.
Ale już mi w domu nie śmierdzi. Teraz tylko kurze na bieżąco muszę zetrzeć. I abarot. Jak to codzienność. Miałam mieć tego lary gologa dla córki jutro ale... Nie przyjmuje dopiero za tydzień... No coz. Nigdzie więcej wcześniej nie znajdę... To chociaż spokojny dzień będzie.

Jakos mi ciężko jeździć autem. Zaraz mnie coś kłuję albo ciągnie. A więc jeżdżę kiedy muszę.

aneczex super że się odezwałaś. :D

angela jak po wizycie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DobraWróżka super brzuszek. Moja kuzynka też taka chudzinka. Ona matki brzuch jak mój teraz. Tylko różnica między nami jest 13tygodni :D ale jej to pierwsza ciąża i ona zawsze była chudzinka. Teraz przytyłam już 10kg ale ma z 175cm i waży aktualnie 59kg :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ciąża potwierdzona podobno bardzo dobrze zagniezdzone :) widzialam mikro człowieka według usg 6t2d ale to podobno jeszcze będzie się zmieniać więc mam na to nie patrzeć;) i słyszeliśmy serduszko aż łezka w oku się zakrecila. Termin 25 marzec ;)
Jedyny minus wypisal mi tyle badań że chyba 400zl wyjdzie i jeszcze usg piersi więc chyba dodatkowo pójdę na fundusz do ginekologa niech chociaż część badań pójdzie przez nfz zawsze trochę mniej kasy

monthly_2019_08/marcowe-mamusie-2020_77194.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Oj jakieś dziwne to usg ale ważne ze dobrze zagniezdzpny fasolek dobrze :D
A co do badań to ja tak zrobiłam. Poszłam na nfz i zrobiłam większość badań. Usg mam u onkologa-chirurga. Od 2 lat do niego chodze bo wyczulam guzka. Na szczęście nic groźnego. Teraz idę 13tego bo znowu coś czuję ale to pewnie zmiany spowodowane ciąża. Wolę sprawdzić. Więc może i ty masz w przychodni takiego lekarza. Chociaż usg piersi to koszt chyba 50zl.?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

angela przepraszam. Jakoś tak nie miło napisałam. Nie dziwne tylko ja dziwnie spojrzałam. Przecież widać fasolke i to dokładnie bo to przybliżenie. Ehhh raz jeszcze przepraszam..

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Angela super że wszystko w porządku! Bardzo się cieszę ;)
Dobra wróżka super figura ;) jeszcze trochę i twój brzusio wyjdzie :D
Olcik chodzę do niego od kilku lat i znam kilka osób które prowadziły u niego ciążę - wszystkie zadowolone :) nawet nie pomyślałam o kimś innym jak się dowiedziałam o ciąży.
Dziewczęta jeszcze 2 godziny i wizyta ;) jestem jednocześnie podekscytowana i zaniepokojona czy wszystko jest okey.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...