Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

No to dzisiaj jeszcze angela ma wizytę więc pewnie maluszek też będzie machal. A jutro dwie wizyty :D ale fajnie. Cieszę się jak na swoją wisyte :D

A już jak rozmawiać ie o zachodniopomorskim to ja się urodziłam w Słupsku. Mój tata i jego rodzina z tamtąd pochodzą. Rodzinę mamy w Miastku. :D ale zawsze jak jesteśmy to Ustke zahaczamy :D bo być blisko morza i nawet go nie zobaczyć :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Moniaaa3
Dziewczyny a kiedy będziecie informować swoje starszaki, że będą mieć rodzeństwo? Ja myślałam żeby poczekać do końca pierwszego trymestru.

DobraWrozka super że z maluszkiem wszystko dobrze. :)

Moja ma rawie 4 latka i powiedzieliśmy jej pierwszej. Czyli od samego początku. Moja lubi się dużo przytulać i jak mama ja bierze na ręce więc musiałabym jej tłumaczyć czemu nie mogę. No i zwykle cwiczylam/bawiłam się z nią takie podnosze ie na nogach w tym napina ie brzucha ona miała frajdę a ja ćwiczenia na brzuch i nogi. No i trampolina. Też nie mogę już skakać. :D ale odbije sobie w następnym roku.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wcale nie za wcześnie. Ja raz mam apetyt aż ssie ciagle. A raz nie mam chęci na nic i mam odruch wymiotny na widok jedzenia. Więc jak masz apetyt to jedz bo później możesz nie mieć.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

My naszemu 2 Latkowi mówimy ze bedzie starszym bratem . Mały całuje brzuszek , przytula się i mówi ze baby śpi :) ale ile z tego rozumie ...
Moja mama wie , w pracy , i znajomi co u nas w sobotę byli - jednak powiedzieliśmy - w sumie to ta kol co w ciąży jest zapytała czy ja nie jestem - wiec jakoś tak wyszło prawie samo z siebie :)

Odnośnik do komentarza

I ja juz jestem po wizycie . Jestem zdolowana.

Z dobrych wiadomości
- serduszko ładnie bije
- dzidzia ma już 2, 91 cm
- mam wreszcie założoną kartę ciąży
- dostałam skierowanie na prenatalne
- trrmin porodu nadal na 5 .03

Z trochę kiepskich
- zostałam bez lekarza prowadzącego, za dużo ma już pacjentek
- ten lekarz to gbur i prostak i cham
- i stwierdzil ze jedna rzecz go nie pokoi - powiekszony plat karkowy dziecka. ...nie powiedział ile ...ale mnie tym nieźle przeraził.
- zostawił mnie bez odpowiedzi co to znaczy itp .

Nie powinien tego robić. ..Bo teraz to z conajmniej miesiąc nerwow aż do badań prenatalnych. I tyle z radości z ciąży

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla co to za lekarz masakra okropnie się zachował!! Jak można powiedzieć że coś mu nie pasuje w pomiarach i nie wytłumaczyć i zostawić kobietę w niepewności. Dobrze że nie będzie Cię prowadzić znajdziesz lepszego lekarza!
monia Ja przez większość czasu nie miałam większego apetytu ale od 3 dni cały czas czuje ssanie w żołądku dramat
My dziewczyna powiemy po 12tyg jakoś boję się szybciej zresztą zobaczymy co dziś wyjdzie na usg

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla przykro mi że zostałaś bez lekarza. Ale z drugiej strony lepiej. Szkoda że cię tak potraktował i nie wytłumaczył o co chodzi z tym karkiem. Masz może jakiegoś innego lekarza na oku?
Dobrze ze maluszek już taki duży. Mój ostatnio miał 2.15cm i się nie mogę doczekać 19tego

angela teraz czekamy na relacje z twojej wizyty.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Sandawilla do za gbur ! Ciekawi mnie skąd ma tyle pacjentek skoro jest takim człowiekiem. Eh nie przejmuj się :* nie masz możliwości szybszego pójścia na wizytę do kogoś innego? Wytłumaczyłby Ci co i jak i czy faktycznie jest się czym martwić. I czy w ogóle faktycznie coś takiego dzidzia ma.
Monia z apetytem średnio (tylko wybrane rzeczy mi smakują), od wielu rzeczy mnie odrzuciło i to takich które uwielbiałam. No od jajek które przed ciążą jadłam codziennie, od kawy, od sera żółtego (ale w toście jest git) i kilku innych :) najbardziej smakują mi bułki z masłem haha.
W sumie u nas o ciąży wiedza rodzice/ część rodzeństwa (reszcie powiemy jutro bo dopiero będziemy się widzieć), w pracy i dwie koleżanki :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za dobre słowa :D

Moniaaa3
Dziewczyny a kiedy będziecie informować swoje starszaki, że będą mieć rodzeństwo? Ja myślałam żeby poczekać do końca pierwszego trymestru.:)

My jesteśmy wierzący. Pojechaliśmy całą rodziną na pielgrzymkę do Częstochowy. Dziewczynki (4lata i 2lata) tam chciały prosić o dzidziusia. My już wiedzieliśmy o ciąży. W drodze powrotnej poszliśmy wszyscy do gin. Mieliśmy iść sami, ale ledwo zdążyliśmy. Pani potwierdziła ciążę, dała im po zdjęciu.
Obie bardzo chciały rodzeństwo, długo wcześniej zagadywaly. Przynoszą mi wodę, tulą się do brzucha, mówią do niego. No i chwalą się wszystkim wokół ❤
kajaM 10tydzien mamy
sandawilla dobrych wieści dużo- noc tylko się cieszyć! Co do przezorności karkowej to się nie martw, bo dopiero na etapie ok 12tc to badanie ma jakiekolwiek znaczenie. Wcześniej (ani później) ten pomiar nic nie wnosi. Będzie dobrze!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

klaudia A jak u Ciebie? Udało się z tym L4?

Jeśli chodzi o moje smaki to nie wchodzi mi nic ale to kompletnie nic. Jak zjem pół małego jogurtu to już jest sukces. Wzięłam do pracy bułkę z wędlina którą uwielbiałam do tej pory, ale jak mi zapach zalecial to było po apetycie. Bułkę z masłem jak jem to Max 1/4 bułki na raz. Więcej się nie da. Wczoraj upolowalam w sklepie moją ulubioną mrożoną pizzę ristorante. Taaaaa całe dwa kęsy zjadłam.

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

sandavilla właśnie.. ciekawe skąd ma tyle pacjentek jak taki palant.. szkoda, że z Wrocławia nie jesteś.. u nas wydaje mi się ,że jest dużo fajnych lekarzy.

A ja też apetytu nie mam. Niby czuje,że muszę zjeść ale nic mi nie smakuje. A dzisiaj w Kauflandzie myślałam,że pierwszy raz zwymiotuje.. tak mi wszystko w nim śmierdziało..

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) przepraszam że tak rzadko się udzielam :D nie przywyklam do pisania na forum :D
U mnie wszystko ok :) chyba rośniemy, 14.08 mam wizytę to sie dowiem.
Wyostrzyl mi się węch.
Ale mdłości zero. Jem normalnie. Trochę więcej siusiam. :D I sama nie wiem czy już mam brzuszek czy to mój brzuszek jeszcze naturalny A do najszczuplejszych nie należałam nigdy :) hehe... ;)

jbt1i09kfzsgexze.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Dobrawróżka tez sobie to tłumacze ze na tak wczesnym etapie nt nie ma znaczenia.

Szkoda ze wcześniej nie czytałam na jego temat opini. Dziewczyna przede mną tez nie wychodziła jakaś szczęśliwa.
Zresztą on nie zmierzył tylko to stwierdził na oko . Dlatego nie potrafił nic konkretnego powiedzieć.

Jutro będe dzwoniła aby umówić się na te prenatalne.

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Olcik to prawda że Wrocławiu jest mnóstwo fajnych ginekologów ;) nie wiem z czego to wynika. Ja swojego mogę polecić w 100% zajebisty jest. Zleca wszystkie badania, mam wrażenie że wręcz jest przewrażliwiony żeby nic się nie stało :) i to na NFZ
Aneczex to jeszcze chwila i też zobaczysz dzidzię na USG ;) chociaż wiem że czekanie nie jest łatwe. Jak nie masz za bardzo objawów to chyba nieźle :D im lepiej się czujesz to będzie Ci łatwiej
W sumie dziewczyny tak Wam mówiłam żeby się nie przejmować tymi wizytami a teraz właśnie zaczęłam myśleć o tej swojej jutrzejszej ;) i się chyba zestresowałam

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, jak ja czytam o tych badaniach prenatalnych, usg 3d czy nawet 4d, testach pappa to się głęboko zastanawiam czy w ogóle to robić. Podobno bardzo często te wyniki wychodzą błędne, potem jest stres, powtórne badania.
W sumie u nas w rodzinie ani bliższej ani dalszej nie było przypadków żadnych chorób genetycznych to jakieś podwyższonego ryzyka chyba nie ma. Chociaż wiadomo że może się to czasem wziąść " nie wiadomo skąd "

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

donatka te pierwsze badanie prenatalne to czysta statystyka. W poprzedniej ciąży wyszło nam prawdopodobieństwo 1:57 że córka ma ZD i edwardsa. U nas czynnikiem zwiększającym ryzyko był wiek. Tylko. Teraz sobie ten stres darujemy! Dopiero te w 20tc będziemy robić, żeby mieć pewność że narządy są prawidłowo wykształcone.

Zrobiłam zdjęcie brzucha... Nie wiem czy je dodawać. Jak patrzę na Wasze brzusia to mi wstyd....

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...