Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelinka - Ja po córce też mam camarello tylko inny model... Nie pamiętam dokładnej nazwy. Gondola super duża. Gigant. Niestety druga część mi się zepsuła czyli ta z siedzeniem. Nie da się wysokości zmieniać bo się zakładka wyłamała z tyłu.Byla lipna plastikowa. Będę zmuszona coś kupić. A na pewno nie drogi. Szybko przeniose do spacerówki parasolki tak jak córkę. Dla mnie drogi wózek to bezsenną bo krótko się go używa. I nie ma gwarancji że droższy się nie zepsuje...

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

olcik skarbie to rzeczywiście nie ma się co męczyć. Lepiej to sprawdzić niż cierpieć.
U mnie z siusianiem nie ma problemu. Czasem już nie czuję że mi się chce a leci i leci. Więc nie wiem gdzie to się mieści.

A ja też nie polecam tych wózków 3 w 1 chyba że możesz sobie zmienić fotelik. Ale ja nie lubię tych spacerowek później. My mieliśmy wózek po bratanicy. Ale oni o nic nie dbają. Tak byl zniszczony że szok. A jak zapytałam o pasy do spacerówki to nie mogli znalesc bo im nie były potrzebne. Nosz... Jak można dziecko w spacerowce nie zapinac. No ja używałam tylko spacerówki w domu jako fotelik i oblkadalam córkę poduchami aby tak szybko się nie wydostala. Ale szybko kupiliśmy spacerowke więc już się nie stresowalam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wiolinka
Ewelinka - Ja po córce też mam camarello tylko inny model... Nie pamiętam dokładnej nazwy. Gondola super duża. Gigant. Niestety druga część mi się zepsuła czyli ta z siedzeniem. Nie da się wysokości zmieniać bo się zakładka wyłamała z tyłu.Byla lipna plastikowa. Będę zmuszona coś kupić. A na pewno nie drogi. Szybko przeniose do spacerówki parasolki tak jak córkę. Dla mnie drogi wózek to bezsenną bo krótko się go używa. I nie ma gwarancji że droższy się nie zepsuje...

U nas w spacerowe też się urwał ale jeden ząbek i nie da się mega prosto dać, dlatego spacerówka będzie nowa.
Teraz bym nie kupował 3 w 1, go dole kupiłbym używana a zainwestowała w dobra spacerowe.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe te leginsy. Już bym się skusila ale... Nie lubię wysokich stanów. Wolę luzniejsze ale żeby wyżej niż pępek nie było :D
A no te bluzki do karmienia... No ale znowu ale... Bo na ramiączka. Ja nie chodzę w takich ramiączkach :D tylko latem i do spania. Takto grube ramiączka.... Tak wiem wymyślam... Ale coz nie wszystkim się dogodzi :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam zdjęcie brzucha ale tylko rano. Wieczorem zapomniałam a leżę już w łóżku. :) kurcze jutro zrobię.
Ale koleżanki przed wyborem wózka.. Posłuchajcie akurat mądrych rad koleżanek i nie kupujcie 3 w 1 :)

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Zrobiłam zdjęcie brzucha ale tylko rano. Wieczorem zapomniałam a leżę już w łóżku. :) kurcze jutro zrobię.
Ale koleżanki przed wyborem wózka.. Posłuchajcie akurat mądrych rad koleżanek i nie kupujcie 3 w 1 :)

Wrzuć brzuszek chociaż z rana :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hejka Dwupaczki! :) jako, ze to moja pierwsza ciąża to jestem totalnie w lesie ze wszystkim ;) czy to juz czas rozglądać sie za wózkami? Lub innymi rzeczami dla maluszka? Przyznam szczerze, że my z mężem nie mamy jeszcze nic:( pokój dla dziecka tez jeszcze służy jako skladzik dla sprzętu sportowego :p ostatnio tez czytalam trochę o tych testach genetycznych wykonywanych w 13 tyg ciąży? Czy to konieczność? W rodzinie nie mamy żadnych chorób genetycznych wiec czy bede sie łapać na takie badania? Gina dopiero mam 19 sierpnia, wiec licze na Wasze rady:)
Dibrej nocy!

Odnośnik do komentarza

kropka te badania nie są konieczne. Są refundowane przez NFZ dla kobiet które skończyły 35lat. Inaczej musisz płacić. Ja z poprzednich ciążach nie robiłam tego badania i teraz też nie zamierzam. Tak samo jak te usg 3d albo 4d.
A więc wybór należy do was.

Dobrej nocy.
1.5h zjadłam półtora tosta i teraz jestem głodna. Tzn raz jestem raz nie. I męczy mnie zgaga. Zaraz po tym jak napijr się wody :D chociaż mam głowę spokojna że maluszek rośnie bo objawy ciągle mam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kropka2020 na wózki masz jeszcze czas. Po nowym roku wystarczy kupić. Też polecam wózek 2w1 i osobno fotelik np. Maxi Cosi. Dobrze wypada w testach bezpieczeństwa. Myśmy kupili adaptery do wózka bo czasem po domu wozilismy sobie w foteliku dziecko. Albo np. w restauracji jak jechaliśmy samochodem.

Ja się obecnie zastanawiam nad wózkiem rok po roku ale póki co ciężko mi się zdecydować. Zastanawiam się nad używanym bo już w ten pojedynczy zainwestowalismy sporo dla pierwszego dziecka A ten podwójny będę brać tylko wtedy jak nie bedzie miał kto że mną iść na spacer. W sumie teraz mamy dwa wózki jedną spacerówke i jeden 2w1. U nas będzie różnica półtorej roku między dziećmi. A jak używany to przed zimą będą fajne okazję na pewno bo nikt nie chce zimowac wózka jak się nie przyda już.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o pokoik to warto wcześniej przygotować go bo pewnie będzie malowany A farby długo śmierdzą. Nowe Meble też nam dlugo smuerdzialy. Myśmy mieli pokoik gotowy jakoś w maju A w połowie sierpnia rodzilam.
Badania prenatalne robiliśmy bo jakby było coś nie tak to można byłoby szybko wdrożyć leczenie. Na Śląsku teraz jest akcja że są w wybranych placówkach za darmo dla wszystkich.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Kropka- No i wiadomo wszystko zależy od finansów. Jak się ma mniej kasy ,ograniczony budżet to lepiej kupować powoli systematycznie i trochę wcześniej zacząć. Mówię to bo jak tak miałam gdy byłam w ciąży z córką. Wiedziałam że nie kupię wszystkie naraz pod koniec więc zaczęłam wcześniej...chyba w okolicy 5 miesiąca ciąży. No i jak kompletnie nic się nie ma dla dziecka bo nie ma się jeszcze dzieci to jest więcej do kupienia , odkupienia ( używane rzeczy też potrafią być super jakości) lub uzbierania, pożyczenia. U mnie w rodzinie nie było jeszcze małych dzieci ale pożyczyłam lub dostałam trochę od koleżanek. :)
Z wózkiem faktycznie nie ma pośpiechu.
Zrób sobie listę potrzebnych rzeczy . Bardzo przydatna sprawa. Kupuj i wykreslaj. U mnie się sprawdziło. :) Polecam.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Hm myślę że wyprawkę zaczniemy robić jak będę gdzieś w 6 miesiącu :) wtedy myślę że mniej więcej pójdę na L4 więc będę mieć dużo czasu :) remont niedawno robiliśmy więc pomalowane mamy, tak naprawdę potrzeba nam tylko łóżeczka do pokoiku/przewijaka. No i myślimy o dostawcę do łóżka. Wózek to myślę że najszybciej styczeń / poczatek lutego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...